Zaterdag 11 mei
Quick JO8-2
ODB JO8-1
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld 3 b1
Nr. 139917CO
Kleedkamer thuis: 1.
Kleedkamer uit: 7.
Quick JO8-3
VELO JO8-4
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld 2 a2
Nr. 138441CO
Kleedkamer thuis: 1.
Kleedkamer uit: 7.
RAS JO8-1
Quick JO8-4
Uit
11-05-2024
09:30
veld 3 A2
Nr. 137734CO
Sportpark Albarda
VELO JO8-6
Quick JO8-5
Uit
11-05-2024
08:30
veld 5 A1
Nr. 137736CO
Sportpark VELO
Quick JO8-6
Vredenburch JO8-3
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld 3 a1
Nr. 134156CO
Kleedkamer thuis: 1.
Kleedkamer uit: 7.
HMSH JO8-2
Quick JO8-7
Uit
11-05-2024
08:30
veld 2 B2
Nr. 137740CO
Sportpark HMSH
S.V. Den Hoorn JO9-1
Quick JO9-1
Uit
11-05-2024
10:00
veld 6 B2
Nr. 143115CO
Sportpark Den Hoorn
Quick JO9-2
Verburch JO9-1
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld 3 a2
Nr. 144878CO
Kleedkamer thuis: 1.
Kleedkamer uit: 7.
Quick JO9-3
Loosduinen JO9-1
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld 3 b2
Nr. 144519CO
Kleedkamer thuis: 1.
Kleedkamer uit: 7.
HBS JO9-4
Quick JO9-4
Uit
11-05-2024
09:45
veld 3 B2
Nr. 143122CO
Sportpark Craeyenhout
WIK JO9-2
Quick JO9-5
Uit
11-05-2024
08:30
veld 2-WIK B2
Nr. 143126CO
Sportpark Zuiderpark WIK
Quick JO10-1
REMO JO10-2
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld 2 b2
Nr. 134900CO
Kleedkamer thuis: 1.
Kleedkamer uit: 7.
HVV JO10-3
Quick JO10-3
Uit
11-05-2024
10:30
veld 3 B1
Nr. 135646CO
Sportpark De Diepput
Quick JO10-4
Wilhelmus MO10-1
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld 2 b1
Nr. 134862CO
Kleedkamer thuis: 1.
Kleedkamer uit: 7.
Quick JO11-1
RKDEO JO11-1
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld 4 a
Nr. 132768CO
Kleedkamer thuis: 6.
Kleedkamer uit: 12.
Semper Altius JO11-1
Quick JO11-3
Uit
11-05-2024
08:30
veld 1 B
Nr. 132831CO
Sportpark Hoekpolder
Quick JO11-5
RVC Celeritas JO11-1
Thuis
11-05-2024
10:00
Veld 4 a
Nr. 134027CO
Kleedkamer thuis: 5.
Kleedkamer uit: 11.
Quick JO12-1
Sportclub Monster JO12-1
Thuis
11-05-2024
10:00
Veld 4 b
Nr. 137318CO
Kleedkamer thuis: 5.
Kleedkamer uit: 11.
Quick JO13-1
Forum Sport JO13-1
Thuis
11-05-2024
12:15
Veld 1
Nr. 93719CO
Kleedkamer thuis: Tribune 2.
Kleedkamer uit: Tribune 4.
Scheidsrechters: F. (Farid) el Arkoubi
S.V. Den Hoorn JO13-1
Quick JO13-2
Uit
11-05-2024
09:30
veld 3
Nr. 127220CO
Sportpark Den Hoorn
Quick JO13-5
Laakkwartier JO13-2
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld 1
Nr. 108647CO
Kleedkamer thuis: Tribune 2.
Kleedkamer uit: Tribune 4.
Quick JO14-1
Forum Sport JO14-1JM
Thuis
11-05-2024
10:15
Veld 1
Nr. 123331CO
Kleedkamer thuis: Tribune 1.
Kleedkamer uit: Tribune 3.
Scheidsrechters: M.A.I. (Marco) Alberti
GDA JO14-2
Quick JO14-4
Uit
11-05-2024
10:15
veld 1-GDA
Nr. 107558CO
Sportpark Madestein
PVCV JO15-1
Quick JO15-1
Uit
11-05-2024
12:10
veld 1
Nr. 115432CO
Scheidsrechters: G.M. (Guus) Warringa, Sportpark Fletiomare Oost
VELO JO15-1
Quick JO15-2
Uit
11-05-2024
14:45
veld 6
Nr. 116401CO
Scheidsrechters: B. (Barry) Nieuwland, Sportpark VELO
Quick JO16-1
Westlandia JO16-1
Thuis
11-05-2024
12:00
Veld 4
Nr. 96803CO
Kleedkamer thuis: 6.
Kleedkamer uit: 12.
Scheidsrechters: N. (Nico) Dijkhuizen
Quick JO16-2
RKDEO JO16-1
Thuis
11-05-2024
13:45
Veld 4
Nr. 95300CO
Kleedkamer thuis: 5.
Kleedkamer uit: 11.
Almere City JO17-1
Quick JO17-1
Uit
11-05-2024
12:45
veld 2-Almere C
Nr. 6827CO
Sportpark Fanny Bl Koen
Westlandia JO17-3
Quick JO17-3
Uit
11-05-2024
12:00
veld 6-Westlandia
Nr. 121445CO
Sportpark De Hoge Bomen Westlandia
Quick JO18-1
Smitshoek JO18-1
Thuis
11-05-2024
16:45
Veld 1
Nr. 115404CO
Kleedkamer thuis: Tribune 2.
Kleedkamer uit: Tribune 4.
Scheidsrechters: R. (Rob) Twigt
Forum Sport JO18-1
Quick JO18-2
Uit
11-05-2024
14:30
veld 2
Nr. 93712CO
Sportpark 't Loo
Forum Sport O23-1
Quick O23-1
Uit
11-05-2024
17:00
veld 2
Nr. 8437CO
Scheidsrechters: T. (Thomas) ter Heide, Sportpark 't Loo
TOGB O23-4
Quick O23-2
Uit
11-05-2024
13:45
veld 4-TOGB
Nr. 125332CO
Scheidsrechters: Afgeschermd, Sportpark Het Hoge Land
Quick MO8-1
Verburch JO8-4
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld 2 a1
Nr. 139866CO
Kleedkamer thuis: 2.
Kleedkamer uit: 8.
Quick MO11-3
Zwaluwen MO11-2
Thuis
11-05-2024
08:30
Veld 4 b
Nr. 134339CO
Kleedkamer thuis: 2.
Kleedkamer uit: 8.
Blauw-Zwart MO13-1 (9-tal)
Quick MO13-2
Uit
11-05-2024
09:00
veld 5
Nr. 125856CO
Sportpark Schulpwei
Die Haghe MO17-1
Quick MO17-1
Uit
11-05-2024
10:30
veld 6-Die Haghe
Nr. 118371CO
Scheidsrechters: L.D.G.M. (Luud) Struijk, Sportpark Ockenburgh
Concordia MO20-1
Quick MO20-1
Uit
11-05-2024
11:30
veld 8
Nr. 104465CO
Sportpark Concordia
Quick 1 (zat)
ODB 1
Thuis
11-05-2024
14:30
Veld 1
Nr. 20468CO
Kleedkamer thuis: Tribune 1.
Kleedkamer uit: Tribune 3.
Scheidsrechters: E.J. (Enne) Vermeulen
Zaterdag Veteranen
Koninklijke HFC vets
Thuis
11-05-2024
15:45
Veld 4
Nr.
Kleedkamer thuis: 1.
Kleedkamer uit: 7.
Zondag 12 mei
AWC 1
Quick 1
Uit
12-05-2024
14:00
veld 1
Nr. 4538CO
Scheidsrechters: P.A.J. (Pim) Weghorst, Sportpark De Wijchert
S.V. Den Hoorn 2
Quick 2
Uit
12-05-2024
11:00
veld 1
Nr. 13069CO
Scheidsrechters: R.M.J. (Rob) Nieuborg, Sportpark Den Hoorn
Quick 3
Full Speed 2
Thuis
12-05-2024
12:00
Veld 1
Nr. 11457CO
Kleedkamer thuis: Tribune 1.
Kleedkamer uit: Tribune 3.
Scheidsrechters: Afgeschermd
Taurus 3
Quick 4
Uit
12-05-2024
11:00
veld 1
Nr. 10979CO
Sportpark TU - Delft
Alphense Boys 2
Quick 5
Uit
12-05-2024
12:30
veld 2-Alphense Boys
Nr. 14629CO
Sportpark De Bijlen
Quick 8
Ster, De 3
Thuis
12-05-2024
14:00
Veld 1
Nr. 13675CO
Kleedkamer thuis: 5.
Kleedkamer uit: 11.
HBS 13
Quick 9
Uit
12-05-2024
10:00
veld 2
Nr. 14862CO
Scheidsrechters: G.L. (Gerard) Gijsberts, Sportpark Craeyenhout
Quick 35+1
WIK 35+2
Thuis
12-05-2024
13:30
Veld 4
Nr. 12076CO
Kleedkamer thuis: 4.
Kleedkamer uit: 10.