Quick 1 (zat)

9e in poule 4e klasse C
9e in poule 4e klasse C (periode 1)
6e in poule 4e klasse C (periode 2)
7e in poule 4e klasse C (periode 3)
2e in poule Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 31
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
1
sv Zuid West DH 1
3
Houtwijk sv 1
0
DUNO 1
3
Erasmus 1
1
ODB 1
8
GDA 1
2
Loosduinen 1
0
Quick 1
0
SVH 1
3
BMT 1
15
GSC ESDO 1
0
sv Madestein 1
Zaterdag 11 mei
1
sv Madestein 1
19
SVH 1
5
Quick 1
2
ODB 1
1
Houtwijk sv 1
2
DUNO 1
1
GDA 1
1
GSC ESDO 1
1
BMT 1
1
sv Zuid West DH 1
0
Erasmus 1
5
Loosduinen 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GDA 12215617424051
2.GSC ESDO 12213368440240
3.Erasmus 12212466638040
4.Loosduinen 12212286024038
5.DUNO 12211475425037
6.ODB 12211386751036
7.BMT 12212555137536
8.Houtwijk sv 122101114147031
9.Quick 1228684938030
10.SVH 12241174485013
11.sv Zuid West DH 12233162478012
12.sv Madestein 1221219241518-3
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GDA 185212414017
2.DUNO 18422268014
3.GSC ESDO 185122714214
4.ODB 184222213014
5.BMT 186112012514
6.Loosduinen 18413249013
7.Erasmus 184042317012
8.Houtwijk sv 183141422010
9.Quick 18233111509
10.SVH 18206122906
11.sv Zuid West DH 1812592905
12.sv Madestein 1801773701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GDA 17520235017
2.Erasmus 17511277016
3.GSC ESDO 175022912015
4.ODB 175022313015
5.Houtwijk sv 174031612012
6.Quick 173222110011
7.DUNO 17322178011
8.BMT 173221411011
9.Loosduinen 17214111207
10.SVH 1701664001
11.sv Zuid West DH 1700752700
12.sv Madestein 1711510455-1
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Loosduinen 17601253018
2.GDA 17520275017
3.Erasmus 173311614012
4.DUNO 17403119012
5.GSC ESDO 173222814011
6.BMT 173221714011
7.Quick 173131713010
8.Houtwijk sv 17304111309
9.ODB 17214222507
10.sv Zuid West DH 17214102207
11.SVH 17205261606
12.sv Madestein 170077693-3
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Oegstgeest 1321011507
2.Quick 1321011607
3.REMO 1310261003
4.Football Factory 1300331000

Teambegeleiders (3)

Spelers (22)

Trainingen

di
20:15
-
21:30
Veld 4 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

BMTDUNEraGDAGSCHouLooODBQuiSVHsvMsvZ
BMT 13 - 21 - 42 - 23 - 43 - 11 - 13 - 21 - 45 - 14 - 21 - 1
DUNO 12 - 20 - 30 - 12 - 02 - 03 - 12 - 10 - 02 - 08 - 06 - 0
Erasmus 13 - 23 - 22 - 43 - 30 - 10 - 51 - 22 - 27 - 015 - 02 - 0
GDA 12 - 24 - 21 - 11 - 11 - 32 - 13 - 13 - 02 - 14 - 16 - 0
GSC ESDO 13 - 12 - 05 - 21 - 31 - 22 - 02 - 23 - 08 - 015 - 05 - 2
Houtwijk sv 10 - 11 - 24 - 10 - 20 - 61 - 41 - 32 - 21 - 33 - 25 - 1
Loosduinen 10 - 11 - 01 - 21 - 12 - 03 - 12 - 32 - 03 - 111 - 08 - 0
ODB 11 - 31 - 12 - 21 - 84 - 64 - 02 - 34 - 15 - 24 - 03 - 0
Quick 11 - 21 - 10 - 42 - 24 - 21 - 32 - 05 - 211 - 05 - 00 - 0
SVH 10 - 30 - 52 - 40 - 72 - 52 - 32 - 11 - 43 - 12 - 21 - 2
sv Madestein 11 - 40 - 70 - 30 - 92 - 82 - 60 - 54 - 122 - 31 - 191 - 1
sv Zuid West DH 10 - 31 - 51 - 22 - 65 - 21 - 30 - 51 - 40 - 43 - 23 - 4
FCOFooQuiREM
FC Oegstgeest 13 - 1
Football Factory 11 - 41 - 3
Quick 13 - 3
REMO 11 - 52 - 4