Quick 3

12e in poule 2e klasse A
11e in poule 2e klasse A (periode 1)
12e in poule 2e klasse A (periode 2)
3e in poule Mannen beker reserve poulefase Groep 3 9
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Donderdag 11 april
5
BMT 3
2
Quick 3
Zondag 7 april
3
BMT 3
1
Voorschoten`97 2
3
ONA 2
3
Full Speed 2
2
HBS 3
4
Quick 3
3
Football Factory 2
3
dvv Delft 2
1
Pretoria R., fc 2
2
Coal 2
7
Taurus 2
1
Antibarbari 4
Dinsdag 2 april
1
Voorschoten`97 2
1
dvv Delft 2

Wedstrijdschema

Blijdorp 2
Quick 3
Uit
21-04-2024 13:00
veld 2-hoofdveld
Nr. 13074CO
Scheidsrechters: M. (Murat) Can, Sportcomplex Noorderbocht
Quick 3
Football Factory 2
Thuis
28-04-2024 11:00
Veld 1
Nr. 11194CO
Quick 3
Full Speed 2
Thuis
12-05-2024 11:00
Veld 1
Nr. 11457CO
Antibarbari 4
Quick 3
Uit
20-05-2024 14:45
veld 5-Antibarbari
Nr. 10403CO
Sportpark Toepad
Quick 3
Coal 2
Thuis
26-05-2024 11:00
Veld 1
Nr. 11943CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Taurus 21812516924041
2.Football Factory 21812246239038
3.dvv Delft 21911537441038
4.Blijdorp 21811435537037
5.ONA 2189456753031
6.Antibarbari 4198293841026
7.Voorschoten`97 2197573741026
8.Coal 2197393647024
9.Pretoria R., fc 21861113155019
10.HBS 31843113256015
11.BMT 31842124462014
12.Quick 31944113360313
13.Full Speed 21926113355012
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Taurus 2129304313030
2.dvv Delft 2128225226026
3.Football Factory 2128133525025
4.Blijdorp 2127323721024
5.ONA 2125343534018
6.Antibarbari 4125252622017
7.Voorschoten`97 2125252729017
8.Coal 2124352529015
9.HBS 3124262635014
10.Pretoria R., fc 2124082142012
11.Quick 312228183408
12.BMT 312228284508
13.Full Speed 212138183606
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ONA 264113219013
2.Football Factory 264112714013
3.Blijdorp 264111816013
4.dvv Delft 273312215012
5.Taurus 263212611011
6.Voorschoten`97 27232101209
7.Antibarbari 47304121909
8.Coal 27304111809
9.Pretoria R., fc 26213101307
10.BMT 36204161706
11.Full Speed 27133151906
12.Quick 37223152635
13.HBS 3601562101
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.BMT 332105307
2.HBS 332019506
3.Quick 331115304
4.HMSH 2300351300

Teambegeleiders (1)

Spelers (15)

Trainingen

wo
20:15
-
21:30
Veld 4 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 20 april
16:00
Bardienst zaterdag: Quick 3

Team resultaten

AntBMTBliCoaFooFulHBSONAPreQuiTauVooWCRdvv
Antibarbari 44 - 11 - 23 - 03 - 22 - 12 - 23 - 01 - 16 - 22 - 5
BMT 31 - 22 - 41 - 22 - 43 - 31 - 55 - 22 - 63 - 16 - 5
Blijdorp 24 - 24 - 19 - 43 - 00 - 03 - 23 - 32 - 2
Coal 24 - 13 - 13 - 41 - 04 - 43 - 03 - 22 - 42 - 4
Football Factory 25 - 12 - 26 - 25 - 33 - 11 - 01 - 25 - 23 - 3
Full Speed 25 - 41 - 10 - 43 - 54 - 00 - 01 - 20 - 01 - 4
HBS 31 - 64 - 01 - 61 - 02 - 23 - 22 - 40 - 02 - 8
ONA 23 - 05 - 28 - 25 - 23 - 36 - 26 - 41 - 54 - 2
Pretoria R., fc 21 - 53 - 21 - 31 - 23 - 64 - 42 - 13 - 22 - 10 - 26 - 1
Quick 32 - 11 - 31 - 33 - 25 - 40 - 21 - 52 - 23 - 3
Taurus 27 - 13 - 11 - 12 - 05 - 15 - 68 - 19 - 02 - 2
Voorschoten`97 21 - 03 - 32 - 13 - 11 - 25 - 11 - 01 - 11 - 31 - 1
WCR 21 - 30 - 10
dvv Delft 21 - 02 - 33 - 15 - 15 - 26 - 23 - 46 - 16 - 3
BMTHBSHMSQui
BMT 33 - 2
HBS 36 - 21 - 0
HMSH 21 - 2
Quick 30 - 05 - 2