Quick 2

8e in poule Hoofdklasse A
7e in poule Hoofdklasse A (periode 1)
10e in poule Hoofdklasse A (periode 2)
27e in poule Groep 1 2e ronde
24e in poule Groep 1 1e ronde
1e in poule Mannen beker reserve poulefase Groep 3 4
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 7 april
9
HBS 2
2
VOC 2
1
S.V. Den Hoorn 2
2
DHC 2
2
Quick 2
3
Hoogland 2
2
Sporting '70 2
1
Stompwijk'92 2
2
Antibarbari 2
2
Kampong 2
2
Graaf W II VAC 2
3
Concordia 2
Maandag 1 april
5
Sporting '70 2
1
Quick 2

Wedstrijdschema

Quick 2
DHC 2
Thuis
21-04-2024 11:00
Veld 1
Nr. 13233CO
Scheidsrechters: M.J. (Maurice) Brouwer
S.V. Den Hoorn 2
Quick 2
Uit
12-05-2024 11:00
veld 1
Nr. 13069CO
Sportpark Den Hoorn
Quick 2
Antibarbari 2
Thuis
20-05-2024 11:00
Veld 1
Nr. 12604CO
Graaf W II VAC 2
Quick 2
Uit
26-05-2024 11:30
veld 1
Nr. 12837CO
Sportpark De Roggewoning

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Antibarbari 21814225115044
2.Kampong 21612226714038
3.Sporting '70 21711424615037
4.Hoogland 21611235125035
5.HBS 21810446834034
6.DHC 2177193767022
7.Concordia 2166373938021
8.Quick 2185584954317
9.S.V. Den Hoorn 21733112263012
10.VOC 21631122463010
11.Graaf W II VAC 21824123053010
12.Stompwijk'92 2171313226506
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Antibarbari 2111001297030
2.Hoogland 2118213911026
3.Kampong 2118124110025
4.Sporting '70 211632269021
5.HBS 2116144323019
6.Concordia 2114252626014
7.Quick 2114253134014
8.DHC 2114162446013
9.S.V. Den Hoorn 2113261434011
10.VOC 211209153906
11.Graaf W II VAC 211128133705
12.Stompwijk'92 211128154005
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Sporting '70 26510206016
2.HBS 274302511015
3.Antibarbari 27421228014
4.Kampong 25410264013
5.Hoogland 25302121409
6.DHC 26303132109
7.Concordia 25212131207
8.Graaf W II VAC 27124171605
9.VOC 2511392404
10.Quick 27133182033
11.Stompwijk'92 2601572501
12.S.V. Den Hoorn 2601582901
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forum Sport 211009003
2.Westlandia 211008003
3.Antibarbari 211005103
4.Binnenmaas, FC 211007403
5.DVV '09 211005203
6.VELO 311005203
7.RVVH 211004103
8.vv Smitshoek 211003003
9.Excelsior M. 211003103
10.LYRA 211003103
11.BVCB 211002003
12.Capelle 211002003
13.Maense, FC 211002003
14.Ter Leede 311002003
15.Stompwijk'92 211004303
16.Forum Sport 300000000
17.Duindorp sv 210013400
18.Katwijk 210011300
19.Wilhelmus 210011300
20.S.V. Den Hoorn 210010200
21.FCB-HWD 210010200
22.Graaf W II VAC 210010200
23.NSVV 210010200
24.Neptunus-Schiebroek 210014700
25.ARC 210012500
26.Brielle, VV 210012500
27.Quick 210011400
28.Foreholte 210010300
29.FC 's-Gravenzande 310011500
30.VOC 210010800
31.Alphense Boys 210010900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Graaf W II VAC 211006003
2.NSVV 211005103
3.S.V. Den Hoorn 211004003
4.Westlandia 211005203
5.Forum Sport 311004103
6.Excelsior M. 211003003
7.FC 's-Gravenzande 311003003
8.VELO 311004203
9.Capelle 211003103
10.Foreholte 211003103
11.Wilhelmus 211003103
12.Forum Sport 211002003
13.Stompwijk'92 211002003
14.ARC 211005403
15.FCB-HWD 211003203
16.VOC 211003203
17.DVV '09 211002103
18.Katwijk 211002103
19.LYRA 211002103
20.Ter Leede 311002103
21.BVCB 211001003
22.vv Smitshoek 211001003
23.Neptunus-Schiebroek 211003303
24.Quick 211003303
25.Alphense Boys 211002203
26.Binnenmaas, FC 211001103
27.Brielle, VV 211001103
28.Maense, FC 211001103
29.RVVH 211001103
30.Duindorp sv 211000003
31.Antibarbari 200000000
32.HVC'10 210013300
33.Football Factory 210013300
34.sv Poortugaal 210012200
35.Hellevoetsluis 210011100
36.RKDEO 210011100
37.Voorschoten`97 210011100
38.Verburch 210011100
39.Sportclub Monster 210010000
40.Alexandria'66 210014500
41.Blijdorp 210012300
42.SVS 210012300
43.Die Haghe 210011200
44.Honselersdijk 210011200
45.Quick Boys 210011200
46.Teylingen 210011200
47.Scheveningen 310010100
48.Zuidland 210010100
49.DSO 210012400
50.BVCB 310011300
51.Rijnvogels, fc 210011300
52.VFC 210011300
53.Charlois, sv 210010200
54.Oliveo 310010200
55.Barendrecht 210012500
56.Nieuwerkerk 210011400
57.FC 's-Gravenzande 210010300
58.Scheveningen 210010300
59.VV Haastrecht 210011500
60.BMT 310010400
61.S.V. Den Hoorn 310010600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick 2321019707
2.HBS 2321017507
3.Wanica Star 2310261403
4.BMT 2300362200

Teambegeleiders (1)

Spelers (24)

Trainingen

wo
20:15
-
21:30
Veld 3 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zondag 21 april
16:30
Bardienst zondag: Quick 2
Zaterdag 4 mei
12:00 – 14:00
Bardienst ouders zaterdag: Quick 2

Team resultaten

AntConDHCGraHBSHVVHooKamQuiSVDSpoStoVOC
Antibarbari 23 - 18 - 02 - 13 - 03 - 22 - 21 - 03 - 42 - 15 - 1
Concordia 20 - 22 - 23 - 13 - 01 - 35 - 42 - 30 - 04 - 0
DHC 22 - 63 - 20 - 14 - 20 - 118 - 20 - 20 - 43 - 13 - 1
Graaf W II VAC 20 - 22 - 33 - 43 - 10 - 63 - 32 - 32 - 25 - 2
HBS 20 - 05 - 14 - 54 - 02 - 23 - 06 - 30 - 05 - 29 - 2
HVV 21 - 140 - 10 - 70 - 32 - 12 - 22 - 4
Hoogland 24 - 26 - 18 - 110 - 11 - 07 - 13 - 10 - 04 - 1
Kampong 21 - 04 - 08 - 06 - 39 - 05 - 03 - 24 - 06 - 2
Quick 22 - 24 - 02 - 22 - 02 - 32 - 26 - 21 - 16 - 27 - 3
S.V. Den Hoorn 20 - 21 - 21 - 10 - 95 - 21 - 30 - 82 - 52 - 21 - 0
Sporting '70 21 - 22 - 12 - 13 - 00 - 15 - 17 - 02 - 15 - 0
Stompwijk'92 20 - 81 - 74 - 21 - 11 - 40 - 32 - 40 - 5
VOC 21 - 33 - 20 - 52 - 72 - 12 - 03 - 33 - 0
ARCAlpAntBVCBinBriCapDVVDuiExcFC'FCBForForGraKatLYRMaeNSVNepQuiRVVSVDStoTerVELVOCWesWilvvS
ARC 22 - 5
Alphense Boys 2
Antibarbari 25 - 1
BVCB 22 - 0
Binnenmaas, FC 2
Brielle, VV 2
Capelle 22 - 0
DVV '09 2
Duindorp sv 2
Excelsior M. 23 - 1
FC 's-Gravenzande 3
FCB-HWD 2
Foreholte 2
Forum Sport 29 - 0
Graaf W II VAC 2
Katwijk 2
LYRA 23 - 1
Maense, FC 2
NSVV 20 - 2
Neptunus-Schiebroek 24 - 7
Quick 2
RVVH 24 - 1
S.V. Den Hoorn 2
Stompwijk'92 24 - 3
Ter Leede 32 - 0
VELO 35 - 2
VOC 20 - 8
Westlandia 2
Wilhelmus 2
vv Smitshoek 23 - 0
ARCAleAlpBMTBVCBVCBarBinBliBriCapChaDSODVVDieDuiExcFC'FC'FCBFooForForForGraHVCHelHonKatLYRMaeNSVNepNieOliQuiQuiRKDRVVRijSVDSVDSVSSchSchSpoStoTerTeyVELVFCVOCVVHVerVooWesWilZuisvPvvS
ARC 25 - 4
Alexandria'66 2
Alphense Boys 22 - 2 (4
BMT 30 - 4
BVCB 21 - 0
BVCB 31 - 3
Barendrecht 22 - 5
Binnenmaas, FC 21 - 1 (4
Blijdorp 22 - 3
Brielle, VV 21 - 1 (4
Capelle 23 - 1
Charlois, sv 20 - 2
DSO 22 - 4
DVV '09 22 - 1
Die Haghe 21 - 2
Duindorp sv 20 - 0 (4
Excelsior M. 2
FC 's-Gravenzande 20 - 3
FC 's-Gravenzande 33 - 0
FCB-HWD 23 - 2
Football Factory 23 - 3 (2
Foreholte 23 - 1
Forum Sport 2
Forum Sport 3
Graaf W II VAC 2
HVC'10 2
Hellevoetsluis 2
Honselersdijk 2
Katwijk 2
LYRA 22 - 1
Maense, FC 21 - 1 (4
NSVV 25 - 1
Neptunus-Schiebroek 23 - 3 (5
Nieuwerkerk 21 - 4
Oliveo 30 - 2
Quick 2
Quick Boys 21 - 2
RKDEO 21 - 1 (2
RVVH 2
Rijnvogels, fc 2
S.V. Den Hoorn 2
S.V. Den Hoorn 30 - 6
SVS 2
Scheveningen 2
Scheveningen 30 - 1
Sportclub Monster 2
Stompwijk'92 2
Ter Leede 3
Teylingen 2
VELO 3
VFC 2
VOC 2
VV Haastrecht 2
Verburch 2
Voorschoten`97 2
Westlandia 2
Wilhelmus 2
Zuidland 2
sv Poortugaal 2
vv Smitshoek 2
BMTHBSQuiWan
BMT 23 - 81 - 3
HBS 211 - 2
Quick 22 - 2
Wanica Star 21 - 42 - 9