Quick 8

10e in poule 5e klasse 4
2e in poule Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 2 03
1e in poule Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 2 08
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 4 december
2
HBS 10
3
Erasmus 2
5
WIK 4
4
VELO 2
2
Football Factory 5
0
Duindorp sv 2
Zondag 27 november
4
Duindorp sv 2
0
Quick 8
2
VELO 2
3
HBS 10
2
sv Madestein 2
3
WIK 4
4
Erasmus 2
2
Football Factory 5
Zondag 20 november
3
Football Factory 5
9
WIK 4
1
FC Skillz 2
1
Duindorp sv 2

Wedstrijdschema

Quick 8
FC Skillz 2
Thuis
04-12-2022 14:00
Veld 2
Nr. 48183CO
GDA 2
Quick 8
Uit
11-12-2022 11:00
veld 1-GDA
Nr. 47618CO
Sportpark Madestein
Quick 8
Erasmus 2
Thuis
29-01-2023 14:00
Veld 1
Nr. 48177CO
Quick 8
S.V. Den Hoorn 6
Thuis
12-02-2023 14:00
Veld 1
Nr. 48175CO
Quick 8
Football Factory 5
Thuis
05-03-2023 14:00
Veld 2
Nr. 48182CO
HBS 10
Quick 8
Uit
12-03-2023 10:30
veld 1
Nr. 48991CO
Sportpark Craeyenhout
Quick 8
WIK 4
Thuis
19-03-2023 14:00
Veld 1
Nr. 48181CO
sv Madestein 2
Quick 8
Uit
26-03-2023 12:00
veld 1-sv Madestein
Nr. 47650CO
Sportpark Madestein
Quick 8
VELO 2
Thuis
02-04-2023 14:00
Veld 2
Nr. 48179CO
Erasmus 2
Quick 8
Uit
16-04-2023 12:00
veld 1
Nr. 48031CO
Sportpark Erasmus
Quick 8
Duindorp sv 2
Thuis
23-04-2023 14:00
Veld 3
Nr. 48176CO
Quick 8
GDA 2
Thuis
14-05-2023 12:00
Veld 3
Nr. 48173CO
FC Skillz 2
Quick 8
Uit
21-05-2023 13:00
veld 2
Nr. 49708CO
Sportpark Zonneveld

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.WIK 487014419021
2.sv Madestein 27601279018
3.Erasmus 286023323018
4.HBS 1073222420011
5.GDA 27304202909
6.FC Skillz 27232142409
7.S.V. Den Hoorn 66213171507
8.Football Factory 58215183107
9.Duindorp sv 29216172807
10.Quick 87205133006
11.VELO 28206282706
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS 811003203
2.Quick 810012300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick 8330014309
2.DoCoS 2320118606
3.HBS 11310261303
4.ASC 5300301600

Teambegeleiders (1)

Spelers (14)

Trainingen

wo
20:15
-
21:30
Veld 4 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 10 december
16:00
Bardienst zaterdag: Quick 8

Team resultaten

DuiEraFCSFooGDAHBSHMSQuiSVDVELWIKsvM
Duindorp sv 23 - 63 - 44 - 02 - 02 - 3
Erasmus 28 - 14 - 25 - 32 - 7
FC Skillz 21 - 12 - 24 - 24 - 2
Football Factory 52 - 01 - 74 - 03 - 9
GDA 21 - 52 - 61 - 3
HBS 102 - 31 - 13 - 34 - 0
HMSH 60 - 5
Quick 83 - 714 - 11 - 5
S.V. Den Hoorn 66 - 22 - 3
VELO 29 - 13 - 52 - 30 - 31 - 4
WIK 43 - 18 - 06 - 28 - 35 - 4
sv Madestein 24 - 08 - 12 - 12 - 3
HBSQui
HBS 83 - 2
Quick 8
ASCDoCHBSQui
ASC 50 - 80 - 3
DoCoS 28 - 22 - 4
HBS 111 - 5
Quick 85 - 0