JO13-5

1e in poule 2e klasse (3e fase) 03
2e in poule 2e klasse (2e fase) 02
2e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 11
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

GSC ESDO JO13-2
Quick JO13-5
Uit
02-03-2024 09:00
veld 1
Nr. 108684CO
Sportpark Escamp I GSC ESDO
Quick JO13-5
Die Haghe JO13-3
Thuis
09-03-2024 14:30
Veld 4
Nr. 108649CO
Quick JO13-5
DSVP JO13-3
Thuis
16-03-2024 08:30
Veld 1
Nr. 108648CO
Quick JO13-5
Graaf W II VAC JO13-2
Thuis
06-04-2024 08:30
Veld 1
Nr. 108646CO
HBS JO13-5
Quick JO13-5
Uit
13-04-2024 11:15
veld 3
Nr. 108657CO
Sportpark Craeyenhout
Quick JO13-5
SV Leidschenveen JO13-2
Thuis
20-04-2024 08:30
Veld 1
Nr. 108651CO
Quick JO13-5
Laakkwartier JO13-2
Thuis
11-05-2024 08:30
Veld 1
Nr. 108647CO
Wilhelmus JO13-6
Quick JO13-5
Uit
25-05-2024 11:00
veld 5
Nr. 108690CO
Sportpark Westvliet

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO13-5321015707
2.Die Haghe JO13-322008306
3.Wilhelmus JO13-6320116906
4.RVC Celeritas JO13-1320112806
5.Graaf W II VAC JO13-232018606
6.RAS JO13-131119904
7.DSVP JO13-321015503
8.HBS JO13-5310214803
9.GSC ESDO JO13-231026703
10.Laakkwartier JO13-2310241203
11.DWO JO13-2301251301
12.SV Leidschenveen JO13-2301221701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Voorschoten`97 JO13-27610257019
2.Quick JO13-57340178013
3.Quick Boys JO13-473221616011
4.Graaf W II VAC JO13-27223111208
5.Blauw-Zwart JO13-27223111408
6.Rijnsburgse Boys JO13-3721491707
7.Katwijk JO13-37205152206
8.HBS JO13-57124132105
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Scheveningen JO13-15500356015
2.Quick JO13-55302181009
3.DUNO JO13-25302181609
4.HBS JO13-55302171709
5.Sportclub Monster JO13-25104122103
6.Die Haghe JO13-5500563600

Teambegeleiders (2)

Spelers (15)

Trainingen

ma
17:00
-
18:00
Veld 1 (ABCD)
wo
18:00
-
19:00
Veld 3 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 9 maart
14:00 – 16:00
Bardienst ouders zaterdag: Quick JO13-5
Maandag 11 maart
17:00 – 18:00
Bardienst ouders training: Quick JO13-5

Team resultaten

DSVDWODieGSCGraHBSLaaQuiRASRVCSVLWil
DSVP JO13-35 - 3
DWO JO13-21 - 7
Die Haghe JO13-34 - 1
GSC ESDO JO13-22 - 4
Graaf W II VAC JO13-22 - 11 - 4
HBS JO13-52 - 411 - 0
Laakkwartier JO13-22 - 0
Quick JO13-54 - 4
RAS JO13-11 - 3
RVC Celeritas JO13-14 - 02 - 4
SV Leidschenveen JO13-21 - 11 - 5
Wilhelmus JO13-68 - 24 - 6
BlaGraHBSKatQuiQuiRijVoo
Blauw-Zwart JO13-22 - 24 - 10 - 2
Graaf W II VAC JO13-20 - 04 - 35 - 1
HBS JO13-53 - 22 - 51 - 1
Katwijk JO13-31 - 31 - 00 - 32 - 3
Quick Boys JO13-41 - 03 - 17 - 32 - 2
Quick JO13-55 - 02 - 22 - 12 - 2
Rijnsburgse Boys JO13-31 - 12 - 10 - 2
Voorschoten`97 JO13-24 - 05 - 24 - 36 - 0
DUNDieHBSQuiSchSpo
DUNO JO13-29 - 41 - 42 - 0
Die Haghe JO13-51 - 51 - 82 - 7
HBS JO13-51 - 00 - 5
Quick JO13-57 - 13 - 6
Scheveningen JO13-17 - 110 - 0
Sportclub Monster JO13-29 - 12 - 41 - 4