Quick 1

12e in poule 3e divisie B
42e in poule kwalificatieronde 2 BV
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 19 september
4
Hercules
1
UNA
1
DEM
2
Gemert
0
Blauw Geel'38/JUMBO
2
ADO '20
0
Hoogland
0
EVV Echt
4
Unitas
2
OSS'20
1
Dongen
1
HSC '21
1
Quick
0
JOS Watergraafsmeer
1
Hollandia
1
OFC
0
Groene Ster
0
Westlandia
Dinsdag 21 september
3
Barendrecht
0
Scheveningen
1
ODIN 59
2
De Treffers
1
Goes
2
DOVO
1
ASWH
0
Quick
4
Ajax
1
VVSB
0
Quick Boys
2
Rijnsb.Boys
2
Hoek
3
SteDoCo
2
Katwijk
3
Harkemase Boys
2
Sparta Nijkerk
0
Sliedrecht 1
3
GVVV
1
VVOG
2
DVS'33 Ermelo
2 (4
Noordwijk
3
IJsselmeervogels
1
Sportlust '46
1
FC Lisse
2
AFC
3
Achilles Veen
2
DTS '35 Ede 1
0
HHC Hardenberg
2
Capelle
Woensdag 22 september
2
Kozakken Boys
0
Groene Ster
5
Spakenburg
2
UNA
0
Hoogland
1
Westlandia
2
ADO '20
1
Kon. HFC
3
Gemert
1
TEC
1
Unitas
0
Ter Leede
3
Staphorst
1
Dongen
1
Hercules
1 (3
ACV
0
OFC
2
Excelsior M
2
OSS'20
1
HSC '21
Zondag 26 september
4
ADO '20
2
Hercules
2
JOS Watergraafsmeer
0
DEM
3
Westlandia
4
Unitas
0
Gemert
0
Blauw Geel'38/JUMBO
4
OFC
0
Hoogland
1
EVV Echt
1
Dongen
2
OSS'20
0
Groene Ster
2
UNA
1
Quick
2
HSC '21
2
Hollandia

Wedstrijdschema

Quick 1
Dongen
Thuis
03-10-2021 14:00
Veld 1
Nr. 15344076CO
Scheidsrechter: J.C. (Johan) Jensch,
EVV Echt
Quick 1
Uit
10-10-2021 14:30
Nr. 15344178CO
Sportpark: Sportpad 3, 6101 LJ ECHT
Quick 1
ADO '20
Thuis
17-10-2021 14:00
Veld 1
Nr. 15344077CO
Gemert
Quick 1
Uit
31-10-2021 14:00
Nr. 15344111CO
Sportpark: Sportlaan 9, 5421 SK GEMERT
Quick 1
Hoogland
Thuis
07-11-2021 14:00
Veld 1
Nr. 15344078CO
DEM
Quick 1
Uit
14-11-2021 14:00
Nr. 15344027CO
Sportpark: Beneluxlaan 1, 1946 WG BEVERWIJK
Quick 1
HSC '21
Thuis
21-11-2021 14:00
Veld 1
Nr. 15344079CO
Groene Ster
Quick 1
Uit
28-11-2021 14:30
Nr. 15344199CO
Sportpark: Hei-Grindelweg 66, 6413 BS HEERLEN
Hercules
Quick 1
Uit
05-12-2021 14:00
Nr. 15343927CO
Sportpark: Voorveldselaan 4, 3573 PV UTRECHT
Quick 1
Blauw Geel'38/JUMBO
Thuis
12-12-2021 14:00
Veld 1
Nr. 15344080CO
Hollandia
Quick 1
Uit
16-01-2022 14:00
Nr. 15343996CO
Sportpark: Nieuwe Wal 2, 1621 MB HOORN NH
Quick 1
Unitas
Thuis
23-01-2022 14:00
Veld 1
Nr. 15344081CO
JOS Watergraafsmeer
Quick 1
Uit
30-01-2022 14:00
Nr. 15343962CO
Sportpark: Drie Burgpad 3, 1097 HK AMSTERDAM
Quick 1
Gemert
Thuis
06-02-2022 14:00
Veld 1
Nr. 15344082CO
ADO '20
Quick 1
Uit
13-02-2022 14:00
Nr. 15343981CO
Sportpark: Oosterweg 4 C, 1968 KM HEEMSKERK
Quick 1
EVV Echt
Thuis
20-02-2022 14:00
Veld 1
Nr. 15344083CO
Dongen
Quick 1
Uit
06-03-2022 14:00
Nr. 15344100CO
Sportpark: Procureurweg 2, 5103 BG DONGEN
Quick 1
UNA
Thuis
13-03-2022 14:00
Veld 1
Nr. 15344084CO
Westlandia
Quick 1
Uit
20-03-2022 14:00
Nr. 15344051CO
Sportpark: De Hoge Bomen 4, 2671 NZ NAALDWIJK
Quick 1
OSS'20
Thuis
27-03-2022 14:00
Veld 1
Nr. 15344085CO
Quick 1
Hollandia
Thuis
03-04-2022 14:00
Veld 1
Nr. 15344086CO
Blauw Geel'38/JUMBO
Quick 1
Uit
10-04-2022 14:00
Nr. 15344070CO
Sportpark: Pr W Alexander Sportprk 24, 5461 XL VEGHEL
Quick 1
DEM
Thuis
16-04-2022 18:00
Veld 1
Nr. 15344087CO
HSC '21
Quick 1
Uit
24-04-2022 14:30
Nr. 15344223CO
Sportpark: Scholtenhagenweg 29, 7481 VN HAAKSBERGEN
Quick 1
Groene Ster
Thuis
01-05-2022 14:00
Veld 1
Nr. 15344088CO
Hoogland
Quick 1
Uit
15-05-2022 14:00
Nr. 15343952CO
Sportpark: Sportlaan 30, 3828 AZ HOOGLAND
Quick 1
Hercules
Thuis
22-05-2022 14:00
Veld 1
Nr. 15344089CO
OFC
Quick 1
Uit
29-05-2022 14:00
Nr. 15344021CO
Sportpark: Twiskeweg 1, 1511 BZ OOSTZAAN

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.OFC6510134016
2.OSS'206402138012
3.Gemert6330127012
4.UNA64021210012
5.Hercules5311148010
6.Unitas5311128010
7.JOS Watergraafsmeer631210719
8.ADO '206303131209
9.Westlandia622211708
10.Groene Ster6222101108
11.EVV Echt61415607
12.Quick62134507
13.Blauw Geel'38/JUMBO621361007
14.Dongen61328706
15.Hollandia60333903
16.Hoogland603331303
17.HSC '21602461402
18.DEM602421102
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spakenburg11005203
2.Ajax11004103
3.Barendrecht11003003
4.Gemert11003103
5.Staphorst11003103
6.Kozakken Boys11002003
7.Rijnsb.Boys11002003
8.Harkemase Boys11003203
9.SteDoCo11003203
10.ADO '2011002103
11.DOVO11002103
12.OSS'2011002103
13.De Treffers11002103
14.ASWH11001003
15.Unitas11001003
16.Westlandia11001003
17.DVS'33 Ermelo10102201
18.Noordwijk10102201
19.Achilles Veen10102201
20.DTS '35 Ede 110102201
21.ACV10101101
22.Hercules10101101
23.AFC10101101
24.GVVV10101101
25.IJsselmeervogels10101101
26.FC Lisse10101101
27.Sportlust '4610101101
28.VVOG10101101
29.Capelle10100001
30.Excelsior M10100001
31.HHC Hardenberg10100001
32.OFC10100001
33.Sliedrecht 110100001
34.Sparta Nijkerk10100001
35.Hoek10012300
36.Katwijk10012300
37.Goes10011200
38.HSC '2110011200
39.Kon. HFC10011200
40.ODIN 5910011200
41.Hoogland10010100
42.Quick10010100
43.Ter Leede10010100
44.Dongen10011300
45.TEC10011300
46.Groene Ster10010200
47.Quick Boys10010200
48.UNA10012500
49.VVSB10011400
50.Scheveningen10010300

Team nieuws

Quick vergeet wederom te winnen

Zondag 26 september

Op een heerlijke nazomerse dag mochten de Haantjes de uitbeurt tegen UNA in Veldhoven spelen. UNA is al jaren een stabiele (sub)topper in de derde divisie en Quick kon vandaag ook aanhaken bij de subtop. Dan moest er echter wel gewonnen worden, maar dat lukte de Haagse ploeg niet. Wederom speelde Quick goed, maar verzuimde het de kansen af te maken en dat deed de ploeg de das om.

Lees meer
Toon al het nieuws

Teambegeleiders (1)

Spelers (17)

Trainingen

ma
20:15
-
21:30
Veld 1 (ABCD)
di
20:15
-
21:30
Veld 1 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 16 oktober
16:00
Bardienst zaterdag: Quick 1
Zaterdag 4 december
16:00
Bardienst zaterdag: Quick 1

Team resultaten

ADOBlaDEMDonEVVGemGroHerHolHooHSCJOSOFCOSSQuiUNAUniWes
ADO '202 - 34 - 21 - 23 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO0 - 20 - 22 - 1
DEM1 - 20 - 0
Dongen3 - 01 - 11 - 1
EVV Echt2 - 41 - 11 - 1
Gemert0 - 02 - 13 - 0
Groene Ster3 - 03 - 30 - 0
Hercules3 - 14 - 10 - 0
Hollandia0 - 01 - 10 - 2
Hoogland0 - 02 - 20 - 4
HSC '210 - 12 - 21 - 5
JOS Watergraafsmeer2 - 01 - 41 - 0
OFC2 - 14 - 02 - 1
OSS'205 - 12 - 01 - 0
Quick1 - 00 - 22 - 0
UNA4 - 13 - 12 - 1
Unitas3 - 14 - 20 - 0
Westlandia3 - 01 - 13 - 4
AchACVADOAFCAjaASWBarCapDeTDonDOVDTSDVSExcFCLGemGoeGroGVVHarHerHHCHoeHooHSCIJsKatKonKozNooODIOFCOSSQuiQuiRijSchSliSpaSpaSpoStaSteTECTerUNAUniVVOVVSWes
Achilles Veen3 - 2
ACV
ADO '202 - 1
AFC
Ajax4 - 1
ASWH1 - 0
Barendrecht3 - 0
Capelle
De Treffers
Dongen
DOVO
DTS '35 Ede 1
DVS'33 Ermelo2 - 2 (4
Excelsior M
FC Lisse1 - 2
Gemert3 - 1
Goes1 - 2
Groene Ster
GVVV3 - 1
Harkemase Boys
Hercules1 - 1 (3
HHC Hardenberg0 - 2
Hoek2 - 3
Hoogland0 - 1
HSC '21
IJsselmeervogels3 - 1
Katwijk2 - 3
Kon. HFC
Kozakken Boys2 - 0
Noordwijk
ODIN 591 - 2
OFC0 - 2
OSS'202 - 1
Quick Boys0 - 2
Quick
Rijnsb.Boys
Scheveningen
Sliedrecht 1
Spakenburg5 - 2
Sparta Nijkerk2 - 0
Sportlust '46
Staphorst3 - 1
SteDoCo
TEC
Ter Leede
UNA
Unitas1 - 0
VVOG
VVSB
Westlandia