Dinsdag 19 maart
Quick JO13-1
Alphense Boys JO13-1
Thuis
19-03-2024
19:15
Veld 1
Nr.
Kleedkamer thuis: 1.
Kleedkamer uit: 5.
LYRA 1
Quick 1 (zat)
Uit
19-03-2024
20:00
Nr.
haaglandencup
Woensdag 20 maart
Quick JO15-1
Winnaar24JO1508
Thuis
20-03-2024
19:30
Veld 1
Nr.
Kleedkamer thuis: Tribune 1.
Kleedkamer uit: Tribune 3.
M. Spaans, Haaglanden Cup
FC 's-Gravenzande JO18-1
Quick JO18-1
Uit
20-03-2024
20:00
Nr.
haaglanden cup
Quick MO17-1
DSVP MO17-1
Thuis
20-03-2024
20:00
Veld 2
Nr.
Kleedkamer thuis: 2.
Kleedkamer uit: 6.
Haaglanden Cup
Zaterdag 23 maart
Benjamini
benjamin
Thuis
23-03-2024
08:30
Veld 3
Nr.
Quick JO8-1
Verburch JO8-1
Thuis
23-03-2024
09:45
Veld 2 a1
Nr.
Quick JO8-2
HVV JO8-3
Thuis
23-03-2024
08:30
Veld 2 a1
Nr.
Quick JO9-3
Quick Steps JO9-1
Thuis
23-03-2024
08:30
Veld 2 a2
Nr.
Quick JO12-1
Quick JO12-2
Thuis
23-03-2024
10:00
Veld 4
Nr.
Spartaan'20 JO13-2
Quick JO13-1
Uit
23-03-2024
08:30
veld 1
Nr. 93741CO
Scheidsrechters: S. (Steven) van der End, Sportpark Spartaan'20
Spartaan'20 JO13-2
Quick JO13-1
Uit
23-03-2024
08:30
veld 1
Nr. 93741CO
Sportpark Spartaan'20
Spartaan'20 JO13-2
Quick JO13-1
Uit
23-03-2024
08:30
veld 1
Nr. 93741CO
Sportpark Spartaan'20
Thuis
23-03-2024
14:45
Veld 3
Nr.
Quick JO14-1
Sportlust '46 JO14-1
Thuis
23-03-2024
08:45
Veld 1
Nr. 123329CO
Scheidsrechters: M.J. (Marco) Beukers
VVSB JO14-1
Quick JO14-2
Uit
23-03-2024
11:00
veld 5
Nr. 92832CO
Sportpark De Boekhorst
Quick JO14-4
dvv Delft JO14-1
Thuis
23-03-2024
12:30
Veld 4
Nr. 107540CO
Scheidsrechters: Afgeschermd
Nieuwerkerk JO15-1
Quick JO15-1
Uit
23-03-2024
11:30
veld 3 (voorkeur pupillen)
Nr. 115459CO
Sportpark Dorrestein
Nieuwerkerk JO15-1
Quick JO15-1
Uit
23-03-2024
11:30
veld 3 (voorkeur pupillen)
Nr. 115459CO
Scheidsrechters: Afgeschermd, Sportpark Dorrestein
FC Skillz JO15-1
Quick JO15-2
Uit
23-03-2024
09:00
veld 2
Nr. 131812CO
Sportpark Zonneveld
Quick JO16-1
Smitshoek JO16-1
Thuis
23-03-2024
12:45
Veld 2
Nr. 96806CO
Scheidsrechters: H.M. (Henry) van Belkum
Erasmus JO16-1
Quick JO16-3
Uit
23-03-2024
10:30
veld 3
Nr. 117244CO
Sportpark Erasmus
Zeeburgia avv JO17-1
Quick JO17-1
Uit
23-03-2024
12:15
20-veld 1-Zeeburgia
Nr. 6833CO
Scheidsrechters: Afgeschermd, Sportpark Middenmeer
Zeeburgia avv JO17-1
Quick JO17-1
Uit
23-03-2024
12:00
20-veld 1-Zeeburgia
Nr. 6833CO
Sportpark Middenmeer
Quick JO17-3
DUNO JO17-1
Thuis
23-03-2024
14:15
Veld 4
Nr. 121402CO
Quick JO18-1
HBS JO18-1
Thuis
23-03-2024
10:45
Veld 1
Nr. 115403CO
Scheidsrechters: R.C.P. (Robin) de Koning
Quick JO19-1
SC 't Zand JO19-1
Thuis
23-03-2024
13:00
Veld 1
Nr. 142044CO
Scheidsrechters: J.F. (Jacques) van Schooneveld
Quick O23-1
Nieuwerkerk O23-1
Thuis
23-03-2024
15:15
Veld 1
Nr. 8527CO
Scheidsrechters: D.G. (Diego) Besemer
Concordia O23-1
Quick O23-2
Uit
23-03-2024
13:25
veld 9
Nr. 125306CO
Sportpark Concordia
Quick MO8-1
Quick MO9-1
Thuis
23-03-2024
08:30
Veld 2 b1
Nr.
Quick MO13-1
Naaldwijk MO13-2
Thuis
23-03-2024
11:00
Veld 2
Nr. 125728CO
Sportclub Monster MO13-1
Quick MO13-2
Uit
23-03-2024
09:00
veld 5
Nr. 125842CO
Sportpark Polanen
Sportclub Monster MO13-1
Quick MO13-2
Uit
23-03-2024
09:00
veld 1
Nr. 125842CO
Sportpark Polanen
Sportclub Monster MO13-1
Quick MO13-2
Uit
23-03-2024
09:00
veld 1
Nr. 125842CO
Sportpark Polanen
Berkel MO15-1
Quick MO15-1
Uit
23-03-2024
10:15
veld 1-Berkel - 1
Nr. 100647CO
Sportpark Het Hoge Land
Berkel MO15-1
Quick MO15-1
Uit
23-03-2024
10:15
veld 1-Berkel - 1
Nr. 100647CO
Sportpark Het Hoge Land
Berkel MO15-1
Quick MO15-1
Uit
23-03-2024
10:15
veld 1-Berkel - 1
Nr. 100647CO
Sportpark Het Hoge Land
Quick MO15-2
Laakkwartier MO15-1
Thuis
23-03-2024
10:45
Veld 3
Nr. 118477CO
Excelsior M. MO17-1
Quick MO17-1
Uit
23-03-2024
11:15
veld 2
Nr. 118392CO
Sportpark Excelsior Maassluis
Excelsior M. MO17-1
Quick MO17-1
Uit
23-03-2024
11:00
veld 2
Nr. 118392CO
Sportpark Excelsior Maassluis
FC 's-Gravenzande MO17-3
Quick MO17-2
Uit
23-03-2024
10:30
veld 2
Nr. 128806CO
Juliana Sportpark
FC 's-Gravenzande MO17-3
Quick MO17-2
Uit
23-03-2024
10:30
veld 7
Nr. 128806CO
Juliana Sportpark
Quick MO20-1
FC Skillz MO20-1
Thuis
23-03-2024
12:45
Veld 3
Nr. 104455CO
Quick 1 (zat)
Houtwijk sv 1
Thuis
23-03-2024
18:00
Veld 1
Nr. 26941CO
Scheidsrechters: T. (Tim) van Diest
Zaterdag Veteranen
Kampong vets
Thuis
23-03-2024
15:00
Veld 2
Nr.
Kleedkamer thuis: 1.
Kleedkamer uit: 7.
Zondag 24 maart
Baronie 1
Quick 1
Uit
24-03-2024
14:00
veld 1 - veld A
Nr. 4450CO
Scheidsrechters: H.C.A. (Haico) Michielsen, Sportpark De Blauwe Kei
Kampong 2
Quick 2
Uit
24-03-2024
12:30
veld 1
Nr. 12725CO
Scheidsrechters: Afgeschermd, Sportpark Maarschalkerweerd
Quick 3
ONA 2
Thuis
24-03-2024
11:00
Veld 1
Nr. 11601CO
Scheidsrechters: A. (Alex) Borghmans
SEP 2
Quick 4
Uit
24-03-2024
11:30
veld 4-Vitesse D/SEP
Nr. 13890CO
Sportpark Tanthof Zuid
Quick 5
ASC 2
Thuis
24-03-2024
14:00
Veld 2
Nr. 13482CO
HMSH 4
Quick 7
Uit
24-03-2024
14:00
veld 1
Nr. 11259CO
Sportpark HMSH
HBS 12
Quick 9
Uit
24-03-2024
12:30
veld 3
Nr. 10858CO
Scheidsrechters: T. (Tycho) Vermeire, Sportpark Craeyenhout
Quick 10
HDV 4
Thuis
24-03-2024
13:30
Veld 1
Nr. 60294CO
Quick 35+1
RVC Celeritas 35+2
Thuis
24-03-2024
12:00
Veld 2
Nr. 12875CO
Vite Fatigué
blauw wit
Thuis
24-03-2024
12:00
Veld 3
Nr.
Kleedkamer thuis: 2.
Kleedkamer uit: 2.