Trainers

Hieronder staat een overzicht met de trainers voor alle jeugdteams voor het seizoen 2018 - 2019.

Team

Trainer(s)

JO19-1

Stephan van der Kruk

JO19-2

Michael Kirkland

JO19-3

Fred van de Poll

JO19-4

Robin Bakker

JO19-5

Ton Beije

JO17-1

Quincy Angelista en Jeroen Spaans

JO17-2

Gio Linnebank

JO17-3

Vacant

JO17-4

Vacant

JO17-5

Alex Gerbrandy

JO17-6

Vikash Banwari en Sandro Méhic

JO15-1

Quinten Teunissen en Pepijn van Zwieten de Blom

JO15-2

Casper de Rooij

JO15-3

Daan de Jong en Gianluca Jacobus

JO15-4

Sander Erkelens en Jelle Schaafsma + vader wedstrijdcoach

JO15-5

Vacant

MO15-1

Jurgen Spaan

MO15-2

Rubi Munier

JO14-1

Jim Charité

JO13-1

Bas Paardekooper en Bas Spaans

JO13-2

Sebastiaan Zwier

JO13-3

Richard Meijer en Richard van der Kruijk

JO13-4

Kasimir Rispens en Feyo Martineau

MO13-1

Jeroen Witmus

JO13-2007-1

Willem Koning

JO12-1

Sander Erkelens en Jelle Schaafsma

JO12-2

Vacant

JO12-3

Rudi Mol

JO11-1

Bas Pieters

JO11-2

Kees Noorman 

JO11-3

Vacant

JO11-4

Govert Lonzième

JO11-5

Vacant

JO11-6

Vacant

MO11-1

Jan Wik Kranenburg

MO11-2

Sandra Klupper

JO10-1

Jip Barneveld 

JO10-2

Jeppe Koster en Bas Albers

JO10-3

Nowen Murk Jansen

JO10-4

Hans Bakker + NN

JO10-5

Jonah Zwier en Thijs Nieuwkamp

JO9-1

Ties Comijs

JO9-2

Delano Assante

JO9-3

Kai Hoogedoorn, Daan Ris en Lars van Dam

JO9-4

Patrick Teunissen + Mondriaan

JO9-5

Zaïd Malhi en Casper Moone

JO9-6

Ise Kooij en Taeke kooij

MO9-7M (meisjes)

Roel Buikema

JO8-1

Lars Verheij

JO8-2

Joris Oosterom en Kjell van Heusden

JO8-3

Max de Kler en Tymo Gerbrandy

JO8-4

Kasper Bouwman

JO8-5

Bas Hoogstad en Timon Bol en Bas Verleije

JO8-6

Biruk Poolman en Ted Kuijt

JO8-7

Wik Keunen en Julian Bouwknegt

JO8-8 (meisjes)

Dylan Oosterveer en Mik van der Heiden

B&B

5x O13 spelers

 

 

Keeper O19 Sel

Lennert Hegie

Keeper O17 Sel

Alex Gerbrandy

Keeper O15/14 Sel

Mitchell Kessel

Keeper O13/12 Sel

Patrick Zunderdorp

Keeper O11/10 Sel

Chris Solleveld

Keeper O9/8 Sel

Chris Solleveld

Keeper O19

Han Massar

Keeper O17

Han Massar

Keeper O15

Han Massar

Keeper O13

Mitchell Kessel

Keeper O11

Chris Solleveld

Keeper O9

Chris Solleveld

   

HJO

Pieter Jongmans

TC middenbouw

Fred van de Poll

TC onderbouw

Pieter Fischer

TC Keeper

vacant

Coördinator B&BM

John Hage, Govert Lonzième