Quick 1 (zat)

9e in poule 4e klasse C
9e in poule 4e klasse C (periode 1)
8e in poule 4e klasse C (periode 2)
5e in poule 4e klasse C (periode 3)
2e in poule Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 31
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 6 april
2
DUNO 1
0
SVH 1
1
Houtwijk sv 1
3
ODB 1
1
BMT 1
4
Quick 1
3
Erasmus 1
3
GSC ESDO 1
8
Loosduinen 1
0
sv Zuid West DH 1
0
sv Madestein 1
9
GDA 1
Maandag 1 april
1
BMT 1
4
Erasmus 1
Zaterdag 30 maart
2
DUNO 1
2
BMT 1
0
sv Madestein 1
5
Loosduinen 1

Wedstrijdschema

Quick 1 (zat)
sv Madestein 1
Thuis
13-04-2024 18:00
Veld 1
Nr. 40164CO
Scheidsrechters: Afgeschermd
GDA 1
Quick 1 (zat)
Uit
20-04-2024 14:30
veld 1-GDA
Nr. 24924CO
Scheidsrechters: A.P.M. (Guus) Heemskerk, Sportpark Madestein
sv Zuid West DH 1
Quick 1 (zat)
Uit
04-05-2024 14:00
veld 1
Nr. 41878CO
Sportpark Escamp III HMC
Quick 1 (zat)
ODB 1
Thuis
11-05-2024 14:30
Veld 1
Nr. 20468CO
Loosduinen 1
Quick 1 (zat)
Uit
18-05-2024 14:30
veld 1-Loosduinen
Nr. 42520CO
Sportpark Madestein

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GDA 11812516021041
2.GSC ESDO 11811256334233
3.ODB 11810355131033
4.DUNO 1189454719031
5.Loosduinen 1189275122029
6.BMT 11810444131529
7.Erasmus 1178454231028
8.Houtwijk sv 1188193440025
9.Quick 1175663531021
10.sv Zuid West DH 11732122163011
11.SVH 1182115207607
12.sv Madestein 1171214198532
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GDA 185212414017
2.DUNO 18422268014
3.GSC ESDO 185122714214
4.ODB 184222213014
5.BMT 186112012514
6.Loosduinen 18413249013
7.Erasmus 184042317012
8.Houtwijk sv 183141422010
9.Quick 18233111509
10.SVH 18206122906
11.sv Zuid West DH 1812592905
12.sv Madestein 1801773701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GDA 17520235017
2.GSC ESDO 175022912015
3.ODB 175022313015
4.Erasmus 16411127013
5.Houtwijk sv 174031612012
6.DUNO 17322178011
7.BMT 173221411011
8.Quick 16222171008
9.Loosduinen 17214111207
10.sv Madestein 16114103004
11.SVH 1701664001
12.sv Zuid West DH 1600652300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Loosduinen 1330016109
2.GDA 1321013207
3.DUNO 132014306
4.sv Zuid West DH 1320171106
5.Quick 131117604
6.ODB 131116504
7.BMT 131117804
8.GSC ESDO 131117804
9.Erasmus 130307703
10.Houtwijk sv 131024603
11.SVH 130032700
12.sv Madestein 130032183-3
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Oegstgeest 1321011507
2.Quick 1321011607
3.REMO 1310261003
4.Football Factory 1300331000

Teambegeleiders (3)

Spelers (22)

Trainingen

di
20:15
-
21:30
Veld 4 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

BMTDUNEraGDAGSCHouLooODBQuiSVHsvMsvZ
BMT 13 - 21 - 42 - 23 - 11 - 13 - 21 - 45 - 14 - 2
DUNO 12 - 20 - 12 - 02 - 03 - 12 - 10 - 02 - 08 - 06 - 0
Erasmus 13 - 23 - 22 - 43 - 30 - 11 - 22 - 27 - 0
GDA 12 - 24 - 21 - 11 - 33 - 12 - 14 - 16 - 0
GSC ESDO 13 - 12 - 05 - 21 - 32 - 02 - 23 - 08 - 05 - 2
Houtwijk sv 10 - 14 - 10 - 20 - 61 - 41 - 32 - 23 - 25 - 1
Loosduinen 10 - 11 - 21 - 12 - 03 - 12 - 33 - 111 - 08 - 0
ODB 11 - 12 - 24 - 64 - 02 - 34 - 15 - 24 - 03 - 0
Quick 11 - 21 - 10 - 42 - 24 - 21 - 32 - 011 - 00 - 0
SVH 10 - 50 - 72 - 52 - 32 - 11 - 43 - 12 - 21 - 2
sv Madestein 11 - 40 - 70 - 30 - 92 - 82 - 60 - 52 - 31 - 1
sv Zuid West DH 10 - 31 - 22 - 65 - 20 - 51 - 43 - 23 - 4
FCOFooQuiREM
FC Oegstgeest 13 - 1
Football Factory 11 - 41 - 3
Quick 13 - 3
REMO 11 - 52 - 4