Quick 1

12e in poule 3e divisie B
13e in poule 3e divisie B (periode 1)
10e in poule 3e divisie B (periode 2)
10e in poule 3e divisie B (periode 3)
49e in poule kwalificatieronde 1 BV
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 3 december
1
Blauw Geel'38/JUMBO
0
Groene Ster
7
Gemert
0
Baronie
4
SV Meerssen
0
TOGB
Zaterdag 2 december
2
SteDoCo
0
Kloetinge
3
Barendrecht
1
TEC
1
Sportlust '46
0
UNA
2
OSS'20
1
Hoek
1
OJC ROSMALEN
1
Unitas
Zondag 26 november
2
OSS'20
2
Gemert
0
Baronie
2
OJC ROSMALEN
1
TEC
0
SV Meerssen
Zaterdag 25 november
2
Hoek
2
UNA
3
Kloetinge
1
Quick
1
TOGB
3
SteDoCo
2
Groene Ster
2
Barendrecht
0
AWC
4
Sportlust '46
0
Unitas
2
Blauw Geel'38/JUMBO

Wedstrijdschema

UNA 1
Quick 1
Uit
10-12-2023 14:30
veld 1
Nr. 4411CO
Scheidsrechters: S. (Sander) de Brito Roque, Sportpark Zeelst
Quick 1
UVS 1
Thuis
12-12-2023 20:00
Veld 1
Nr.
Quick 1
Sportlust '46 1
Thuis
16-12-2023 16:00
Veld 1
Nr. 4327CO
Scheidsrechters: L. (Lars) van Leeuwen
Quick 1
RKAVV 1
Thuis
09-01-2024 20:00
Veld 1
Nr.
HSV Hoek Hoek
Quick 1
Uit
13-01-2024 14:30
veld 1
Nr. 4293CO
Sportpark Denoek
Quick 1
SteDoCo 1
Thuis
20-01-2024 18:00
Veld 1
Nr. 4328CO
SV Meerssen 1
Quick 1
Uit
28-01-2024 14:30
veld 1
Nr. 4499CO
Sportpark Marsana
Quick 1
Barendrecht 1
Thuis
03-02-2024 18:00
Veld 1
Nr. 4329CO
TEC 1
Quick 1
Uit
10-02-2024 15:30
veld 1 - hoofdveld
Nr. 4341CO
Sportpark De Lok
Blauw Geel'38/JUMBO 1
Quick 1
Uit
18-02-2024 14:00
veld 1
Nr. 4313CO
Sportpark Prins W. Alexander
Quick 1
OJC ROSMALEN 1
Thuis
25-02-2024 14:00
Veld 1
Nr. 4330CO
Gemert 1
Quick 1
Uit
03-03-2024 14:00
hoofdveld
Nr. 4399CO
Sportpark Molenbroek
Quick 1
AWC 1
Thuis
10-03-2024 14:00
Veld 1
Nr. 4326CO
Quick 1
sv O.S.S. 1920 OSS'20
Thuis
17-03-2024 14:00
Veld 1
Nr. 4331CO
Baronie 1
Quick 1
Uit
24-03-2024 14:00
veld 1 - veld A
Nr. 4450CO
Sportpark De Blauwe Kei
Quick 1
Unitas 1
Thuis
30-03-2024 18:00
Veld 1
Nr. 4332CO
Groene Ster 1
Quick 1
Uit
07-04-2024 14:30
veld 1
Nr. 4519CO
Sportpark Pronsenbroek
Quick 1
TEC 1
Thuis
14-04-2024 14:00
Veld 1
Nr. 4333CO
TOGB 1
Quick 1
Uit
21-04-2024 14:00
veld 1-TOGB
Nr. 4282CO
Sportpark Het Hoge Land
Quick 1
Kloetinge 1
Thuis
04-05-2024 18:00
Veld 1
Nr. 4334CO
AWC 1
Quick 1
Uit
12-05-2024 14:00
veld 1
Nr. 4538CO
Sportpark De Wijchert
Quick 1
UNA 1
Thuis
18-05-2024 18:00
Veld 1
Nr. 4335CO
Sportlust '46 1
Quick 1
Uit
25-05-2024 18:00
veld 1
Nr. 4267CO
Sportpark Cromwijck

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SteDoCo1512213613038
2.Sportlust '46159333113030
3.Barendrecht159243321029
4.UNA158432718028
5.Blauw Geel'38/JUMBO158343520027
6.TEC146531810023
7.Gemert156542725023
8.Hoek156453824022
9.TOGB156182125019
10.OSS'20155462430019
11.Kloetinge154561822017
12.Quick135172927016
13.AWC144461425016
14.SV Meerssen143652529015
15.OJC ROSMALEN152762136013
16.Groene Ster142481125010
17.Baronie1531111441010
18.Unitas152310112909
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SteDoCo129213012029
2.UNA128222414026
3.Barendrecht127142618022
4.Sportlust '46126332312021
5.TEC11551166020
6.TOGB126152017019
7.Gemert125431819019
8.Hoek125343120018
9.Blauw Geel'38/JUMBO125342820018
10.AWC124351320015
11.Kloetinge123541416014
12.OSS'20124261825014
13.Quick114162724013
14.SV Meerssen122642128012
15.Baronie123181428010
16.Groene Ster1223792209
17.Unitas12228102408
18.OJC ROSMALEN12156163308
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Sportlust '4633008109
2.Blauw Geel'38/JUMBO33007009
3.SteDoCo33006109
4.Barendrecht32107307
5.OJC ROSMALEN31205305
6.OSS'2031206505
7.Gemert31119604
8.Hoek31117404
9.SV Meerssen21014103
10.Quick21012303
11.Kloetinge31024603
12.TEC31022403
13.UNA30213402
14.Groene Ster20112301
15.AWC20111501
16.Unitas30121501
17.TOGB30031800
18.Baronie300301300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.AWC00000000
2.Barendrecht00000000
3.Baronie00000000
4.Blauw Geel'38/JUMBO00000000
5.Gemert00000000
6.Groene Ster00000000
7.Hoek00000000
8.Kloetinge00000000
9.OJC ROSMALEN00000000
10.Quick00000000
11.SV Meerssen00000000
12.Sportlust '4600000000
13.SteDoCo00000000
14.TEC00000000
15.TOGB00000000
16.UNA00000000
17.Unitas00000000
18.OSS'2000000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Groene Ster11006003
2.Kloetinge11006003
3.Eemdijk11005003
4.Blauw Geel'38/JUMBO11005103
5.OJC ROSMALEN11005103
6.Scherpenzeel11005103
7.Unitas11004003
8.SV Meerssen11003003
9.Gemert11004203
10.Nuenen11004203
11.Westlandia11003103
12.Sparta Nijkerk11002003
13.Sportlust '4611002003
14.RKAV Volendam11002003
15.Hoek11003203
16.Barendrecht11002103
17.Hercules11002103
18.HVCH11002103
19.IJsselmeervogels11002103
20.d' Olde Veste'54 111002103
21.Staphorst11002103
22.DVS'33 Ermelo11001003
23.Hoogeveen11001003
24.Jubbega 110103301
25.UNA10103301
26.VVSB10102201
27.Rijnvogels10102201
28.TEC10101101
29.DOVO10101101
30.Bon Boys 110101101
31.Harkemase Boys10101101
32.HSC '2110101101
33.SJC10101101
34.csv Apeldoorn 110100001
35.DEM10100001
36.ODIN 5910100001
37.XerxesDZB 110100001
38.SteDoCo10012300
39.AGB 110011200
40.AWC10011200
41.Berkum10011200
42.Genemuiden SC10011200
43.TOGB10011200
44.Veensche Boys 110011200
45.Baronie10010100
46.Urk10010100
47.Chevremont 110012400
48.Kampong10012400
49.Quick10011300
50.Nieuwkoop 110010200
51.ONS Sneek 110010200
52.Purmersteijn10010200
53.Avanti'31 110010300
54.OSS'2010011500
55.SVOD'22 110011500
56.Zwaluw VFC 110011500
57.Blauw Wit '34 110010400
58.Bunde 110010500
59.BOL10010600
60.R.K.S.V. Groen Wit 110010600

Team nieuws

Quick op de valreep langs TOGB

Maandag 20 november

Dat voetballen op zondag een voordeel kan zijn, bleek vandaag wel, want vandaag was het wel droog en liet zelfs het zonnetje zich zien. De Haantjes waren gastheer voor TOGB en dit was daarmee ook de dichtstbijzijnde tegenstander van het seizoen. Beide ploegen staan bekend om aanvallend voetbal en dat had ook best wat toeschouwers naar Nieuw Hanenburg getrokken. Ze zagen een leuke wedstrijd en het enige doelpunt in de blessuretijd.

Lees meer
Toon al het nieuws

Teambegeleiders (4)

Spelers (22)

Trainingen

ma
20:15
-
21:30
Veld 1 (ABCD)
di
20:15
-
21:30
Veld 2 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

AWCBarBarBlaGemGroHoeKloOJCOSSQuiSVMSpoSteTECTOGUNAUni
AWC1 - 02 - 02 - 20 - 20 - 40 - 42 - 0
Barendrecht3 - 43 - 00 - 12 - 15 - 23 - 13 - 12 - 0
Baronie1 - 02 - 40 - 10 - 20 - 60 - 22 - 3
Blauw Geel'38/JUMBO3 - 32 - 24 - 02 - 31 - 02 - 01 - 21 - 4
Gemert0 - 04 - 17 - 00 - 41 - 12 - 11 - 32 - 1
Groene Ster1 - 32 - 23 - 10 - 00 - 21 - 21 - 2
Hoek4 - 04 - 11 - 10 - 22 - 22 - 22 - 3
Kloetinge2 - 02 - 41 - 11 - 13 - 12 - 10 - 2
OJC ROSMALEN1 - 41 - 52 - 22 - 21 - 42 - 22 - 21 - 1
OSS'201 - 52 - 22 - 11 - 05 - 23 - 31 - 11 - 5
Quick2 - 30 - 35 - 06 - 01 - 64 - 11 - 0
SV Meerssen3 - 20 - 04 - 21 - 11 - 32 - 24 - 0
Sportlust '460 - 13 - 14 - 23 - 12 - 21 - 11 - 01 - 0
SteDoCo0 - 23 - 22 - 04 - 11 - 02 - 11 - 05 - 0
TEC0 - 00 - 20 - 01 - 11 - 03 - 0
TOGB3 - 00 - 12 - 11 - 01 - 30 - 23 - 0
UNA1 - 13 - 12 - 10 - 01 - 03 - 14 - 2
Unitas2 - 30 - 20 - 21 - 11 - 11 - 20 - 1
AGBAWCAvaBOLBarBarBerBlaBlaBonBunCheDEMDOVDVSEemGemGenGroHSCHVCHarHerHoeHooIJsJubKamKloNieNueODIOJCONSOSSPurQuiRKSRKARijSJCSVMSVOSchSpaSpoStaSteTECTOGUNAUniUrkVVSVeeWesXerZwacsvd'O
AGB 11 - 2
AWC1 - 2
Avanti'31 10 - 3
BOL
Barendrecht2 - 1
Baronie0 - 1
Berkum
Blauw Geel'38/JUMBO5 - 1
Blauw Wit '34 1
Bon Boys 1
Bunde 1
Chevremont 1
DEM1 - 0
DOVO
DVS'33 Ermelo1 - 0
Eemdijk5 - 0
Gemert
Genemuiden SC
Groene Ster6 - 0
HSC '213 - 4
HVCH
Harkemase Boys
Hercules2 - 1
Hoek3 - 2
Hoogeveen
IJsselmeervogels2 - 1
Jubbega 13 - 5
Kampong2 - 4
Kloetinge6 - 0
Nieuwkoop 10 - 2
Nuenen4 - 2
ODIN 59
OJC ROSMALEN5 - 1
ONS Sneek 1
OSS'20
Purmersteijn0 - 2
Quick
R.K.S.V. Groen Wit 1
RKAV Volendam
Rijnvogels
SJC2 - 1
SV Meerssen
SVOD'22 1
Scherpenzeel
Sparta Nijkerk2 - 0
Sportlust '46
Staphorst
SteDoCo
TEC1 - 1 (3
TOGB
UNA
Unitas4 - 0
Urk
VVSB3 - 3 (4
Veensche Boys 11 - 2
Westlandia3 - 1
XerxesDZB 1
Zwaluw VFC 11 - 5
csv Apeldoorn 11 - 0
d' Olde Veste'54 1