Quick 1 (zat)

3e in poule 5e klasse B
3e in poule 5e klasse B (periode 1)
5e in poule 5e klasse B (periode 2)
8e in poule 5e klasse B (periode 3)
3e in poule Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 25
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 januari
0
Wanica Star 1
2
REMO 1
2
Toofan 1
7
Moordrecht 1
2
SVO Buytenpark 1
8
Gouderak 1
8
GSC ESDO 1
1
WIK 1

Wedstrijdschema

Quick 1 (zat)
GSC ESDO 1
Thuis
28-01-2023 18:00
Veld 1
Nr. 8086CO
Scheidsrechters: N. (Noureddine) Guergouri
Quick 1 (zat)
WIK 1
Thuis
04-02-2023 18:00
Veld 1
Nr. 8085CO
Scheidsrechters: M. (Marco) de Lange
REMO 1
Quick 1 (zat)
Uit
11-02-2023 14:30
veld 1
Nr. 6052CO
Sportpark De Verademing
Ster, De 1
Quick 1 (zat)
Uit
18-02-2023 14:30
veld 1
Nr. 7732CO
Sportpark Brinckerinckstraat
Quick 1 (zat)
Erasmus 1
Thuis
21-02-2023 20:00
Veld 1
Nr.
Halve Maancup
Quick 1 (zat)
ASW 1
Thuis
04-03-2023 18:00
Veld 1
Nr. 8080CO
Gouderak 1
Quick 1 (zat)
Uit
11-03-2023 14:30
veld 1
Nr. 7693CO
Sportpark Gouderak
Quick 1 (zat)
HDV 1
Thuis
18-03-2023 18:00
Veld 1
Nr. 8087CO
Moordrecht 1
Quick 1 (zat)
Uit
25-03-2023 18:00
veld 1
Nr. 7846CO
Sportpark Nieuw Hanenburg
Quick 1 (zat)
Toofan 1
Thuis
01-04-2023 18:00
Veld 1
Nr. 8091CO
DVC 1
Quick 1 (zat)
Uit
15-04-2023 14:30
veld 1
Nr. 6577CO
Sportpark DVC
Quick 1 (zat)
SVO Buytenpark 1
Thuis
22-04-2023 18:00
Veld 1
Nr. 8084CO
ONA 1
Quick 1 (zat)
Uit
29-04-2023 18:00
veld 1
Nr. 7719CO
Sportpark Nieuw Hanenburg
Quick 1 (zat)
Wanica Star 1
Thuis
13-05-2023 18:00
Veld 1
Nr. 8082CO
GSC ESDO 1
Quick 1 (zat)
Uit
20-05-2023 14:30
veld 1
Nr. 7213CO
Sportpark Escamp I GSC ESDO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GSC ESDO 11211105510034
2.ONA 1111001527030
3.Quick 1118215110026
4.ASW 1117133430022
5.DVC 1116142331019
6.Moordrecht 1116053525018
7.Gouderak 1115333123018
8.REMO 1125252223017
9.WIK 1114161828013
10.Wanica Star 1123181842010
11.Ster, De 111218153407
12.SVO Buytenpark 112219183807
13.Toofan 1122010135006
14.HDV 110109124603
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ONA 18800464024
2.GSC ESDO 18710368022
3.Quick 18620387020
4.ASW 185122423016
5.DVC 185031623015
6.WIK 173131111010
7.Gouderak 18233171909
8.Moordrecht 18305192209
9.SVO Buytenpark 18215121707
10.Wanica Star 18215132307
11.REMO 18215102107
12.Toofan 1820693106
13.Ster, De 18116102704
14.HDV 17106103503
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GSC ESDO 14400192012
2.REMO 14310122010
3.Moordrecht 1330016309
4.Gouderak 1330014409
5.Quick 1320113306
6.ASW 1320110706
7.ONA 132016306
8.DVC 131117804
9.Ster, De 131025703
10.WIK 1410371703
11.Wanica Star 1410351903
12.HDV 1300321100
13.SVO Buytenpark 1400462100
14.Toofan 1400441900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ASW 100000000
2.DVC 100000000
3.GSC ESDO 100000000
4.Gouderak 100000000
5.HDV 100000000
6.Moordrecht 100000000
7.ONA 100000000
8.Quick 100000000
9.REMO 100000000
10.SVO Buytenpark 100000000
11.Ster, De 100000000
12.Toofan 100000000
13.WIK 100000000
14.Wanica Star 100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Graaf W II VAC 1321010407
2.ODB 131115404
3.Quick 131024603
4.LSVV 70 131023803

Team nieuws

Toon al het nieuws

Spelers (20)

Trainingen

di
20:15
-
21:30
Veld 4 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 4 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zondag 5 februari
15:30
Bardienst zondag: Quick 1 (zat)
16:30
Ledenbar: Quick 1 (zat)
Zondag 5 maart
16:30
Bardienst zondag: Quick 1 (zat)

Team resultaten

ASWDVCGSCGouHDVMooONAQuiREMSVOSteTooWIKWan
ASW 14 - 11 - 73 - 25 - 24 - 3
DVC 12 - 40 - 40 - 41 - 03 - 23 - 2
GSC ESDO 15 - 17 - 23 - 02 - 04 - 08 - 17 - 0
Gouderak 12 - 54 - 40 - 43 - 0
HDV 12 - 31 - 92 - 11 - 22 - 3
Moordrecht 13 - 13 - 40 - 36 - 03 - 74 - 2
ONA 11 - 29 - 13 - 06 - 09 - 03 - 0
Quick 16 - 11 - 12 - 01 - 22 - 2
REMO 12 - 21 - 61 - 00 - 40 - 2
SVO Buytenpark 12 - 32 - 84 - 01 - 50 - 42 - 20 - 2
Ster, De 12 - 52 - 52 - 02 - 30 - 4
Toofan 10 - 32 - 71 - 80 - 43 - 21 - 22 - 1
WIK 11 - 10 - 34 - 32 - 0
Wanica Star 12 - 42 - 20 - 50 - 40 - 70 - 25 - 3
GraLSVODBQui
Graaf W II VAC 15 - 13 - 1
LSVV 70 10 - 2
ODB 12 - 2
Quick 11 - 22 - 1