Quick 1 (zat)

9e in poule 4e klasse C
9e in poule 4e klasse C (periode 1)
8e in poule 4e klasse C (periode 2)
10e in poule 4e klasse C (periode 3)
2e in poule Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 31
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 20 april
1
Houtwijk sv 1
3
SVH 1
3
GDA 1
0
Quick 1
1
Loosduinen 1
0
DUNO 1
3
BMT 1
4
GSC ESDO 1
2
Erasmus 1
0
sv Zuid West DH 1
4
sv Madestein 1
12
ODB 1
Zaterdag 13 april
1
sv Zuid West DH 1
5
DUNO 1
1
ODB 1
3
BMT 1
2
GDA 1
1
Loosduinen 1
1
GSC ESDO 1
2
Houtwijk sv 1
2
SVH 1
4
Erasmus 1

Wedstrijdschema

Quick 1 (zat)
sv Madestein 1
Thuis
25-04-2024 20:00
Veld 1
Nr. 40164CO
Scheidsrechters: J.C (Jan) Haasnoot
sv Zuid West DH 1
Quick 1 (zat)
Uit
04-05-2024 14:00
veld 1
Nr. 41878CO
Scheidsrechters: M. (Marcel) Maurits, Sportpark Escamp III HMC
Quick 1 (zat)
ODB 1
Thuis
11-05-2024 14:30
Veld 1
Nr. 20468CO
Loosduinen 1
Quick 1 (zat)
Uit
18-05-2024 14:30
veld 1-Loosduinen
Nr. 42520CO
Sportpark Madestein

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GDA 12014516522047
2.GSC ESDO 12012266839236
3.ODB 12011366438036
4.Erasmus 11910454833034
5.DUNO 12010465221034
6.Loosduinen 12010285324032
7.BMT 12011454736532
8.Houtwijk sv 12091103744028
9.Quick 1185673534021
10.sv Zuid West DH 11932142270011
11.SVH 12031162581010
12.sv Madestein 1181215239732
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GDA 185212414017
2.DUNO 18422268014
3.GSC ESDO 185122714214
4.ODB 184222213014
5.BMT 186112012514
6.Loosduinen 18413249013
7.Erasmus 184042317012
8.Houtwijk sv 183141422010
9.Quick 18233111509
10.SVH 18206122906
11.sv Zuid West DH 1812592905
12.sv Madestein 1801773701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GDA 17520235017
2.GSC ESDO 175022912015
3.ODB 175022313015
4.Erasmus 16411127013
5.Houtwijk sv 174031612012
6.DUNO 17322178011
7.BMT 173221411011
8.Quick 16222171008
9.Loosduinen 17214111207
10.sv Madestein 16114103004
11.SVH 1701664001
12.sv Zuid West DH 1600652300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GDA 15410183013
2.Loosduinen 15401183012
3.Erasmus 1523013909
4.DUNO 153029509
5.ODB 15212191207
6.BMT 15212131307
7.GSC ESDO 15212121307
8.Houtwijk sv 1520371006
9.sv Zuid West DH 1520381806
10.Quick 141127904
11.SVH 1510471203
12.sv Madestein 140046303-3
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Oegstgeest 1321011507
2.Quick 1321011607
3.REMO 1310261003
4.Football Factory 1300331000

Teambegeleiders (3)

Spelers (22)

Trainingen

di
20:15
-
21:30
Veld 4 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zondag 12 mei
16:30
Bardienst zondag: Quick 1 (zat)

Team resultaten

BMTDUNEraGDAGSCHouLooODBQuiSVHsvMsvZ
BMT 13 - 21 - 42 - 23 - 43 - 11 - 13 - 21 - 45 - 14 - 2
DUNO 12 - 20 - 12 - 02 - 03 - 12 - 10 - 02 - 08 - 06 - 0
Erasmus 13 - 23 - 22 - 43 - 30 - 11 - 22 - 27 - 02 - 0
GDA 12 - 24 - 21 - 11 - 32 - 13 - 13 - 02 - 14 - 16 - 0
GSC ESDO 13 - 12 - 05 - 21 - 31 - 22 - 02 - 23 - 08 - 05 - 2
Houtwijk sv 10 - 14 - 10 - 20 - 61 - 41 - 32 - 21 - 33 - 25 - 1
Loosduinen 10 - 11 - 01 - 21 - 12 - 03 - 12 - 33 - 111 - 08 - 0
ODB 11 - 31 - 12 - 24 - 64 - 02 - 34 - 15 - 24 - 03 - 0
Quick 11 - 21 - 10 - 42 - 24 - 21 - 32 - 011 - 00 - 0
SVH 10 - 52 - 40 - 72 - 52 - 32 - 11 - 43 - 12 - 21 - 2
sv Madestein 11 - 40 - 70 - 30 - 92 - 82 - 60 - 54 - 122 - 31 - 1
sv Zuid West DH 10 - 31 - 51 - 22 - 65 - 20 - 51 - 43 - 23 - 4
FCOFooQuiREM
FC Oegstgeest 13 - 1
Football Factory 11 - 41 - 3
Quick 13 - 3
REMO 11 - 52 - 4