Quick 1 (zaal)

11e in poule 5e klasse 02
1e in poule Groep 2 060
2e in poule Groep 2 28
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Maandag 4 maart
13
Loosduinen 2
4
WIK 3
7
zvv Den Haag 20
6
Stanga 10
2
MSV '71 2
10
FC Westland 8
13
Vitesse Delft 4
2
Semper Altius 4
Woensdag 6 maart
5
dvv Delft 2
2
Quick 1
Vrijdag 8 maart
2
zvv Den Haag 19
9
Erasmus 1
Maandag 11 maart
6
FC Westland 8
4
zvv Den Haag 20
1
Quick 1
6
Vitesse Delft 4
Woensdag 13 maart
2
Westlandia 3
3
dvv Delft 2
3
Erasmus 1
0
MSV '71 2
Vrijdag 15 maart
3
Semper Altius 4
7
zvv Den Haag 19
8
WIK 3
7
VELO 3
2
Stanga 10
4
Loosduinen 2

Wedstrijdschema

zvv Den Haag 19
Quick 1 (zaal)
Uit
20-03-2019 22:00
Nr. 12719951CO
Sportpark: Beresteinlaan 625 H, 2542 JR 'S-GRAVENHAGE
Quick 1 (zaal)
Westlandia 3
Thuis
25-03-2019 21:00
Zuidhaghe veld 1
Nr. 12719038CO
Quick 1 (zaal)
MSV '71 2
Thuis
01-04-2019 22:00
Hoge Veld veld 1
Nr. 12719373CO
Scheidsrechter: K.L.C. (Cor) Capitein,
FC Westland 8
Quick 1 (zaal)
Uit
08-04-2019 21:00
Nr. 12721410CO
Sportpark: Schaapweg 4, 2285 SP RIJSWIJK ZH
WIK 3
Quick 1 (zaal)
Uit
15-04-2019 21:00
Nr. 12717229CO
Sportpark: Panamaplein 30, 2548 HJ 'S-GRAVENHAGE

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Erasmus 121200121259060
2.Loosduinen 222180415067054
3.FC Westland 8211722182112152
4.Vitesse Delft 423131914796040
5.VELO 32211110147143034
6.Stanga 10221039132113033
7.dvv Delft 2211029116109032
8.zvv Den Haag 1921821184102026
9.zvv Den Haag 20208111106132124
10.WIK 3197210118193122
11.Quick 1217014113122021
12.Westlandia 3235216117199017
13.MSV '71 221321665151011
14.Semper Altius 42122178317408
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick 111007303
2.Stanga 810013700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.PGS/VOGEL 2110018203
2.Quick 1100121800

Team resultaten

dvvEraFCWLooMSVQuiSemStaVELVitWesWIKzvv
dvv Delft 21 - 69 - 8 - 5 - 210 - 21 - 56 - 103 - 1013 - 55 - 3
Erasmus 19 - 16 - 94 - 23 - 08 - 413 - 19 - 416 - 4 - 8 - 4
FC Westland 86 - 410 - 114 - 62 - 29 - 74 - 59 - 718 - 46 - 4
Loosduinen 23 - 23 - 43 - 79 - 21 - 105 - 15 - 23 - 09 - 313 - 411 - 1
MSV '71 26 - 60 - 142 - 103 - 125 - 41 - 21 - 55 - 73 - 4
Quick 12 - 52 - 169 - 103 - 413 - 19 - 25 - 41 - 64 - 109 - 1
Semper Altius 48 - 62 - 144 - 86 - 71 - 66 - 96 - 73 - 53 - 83 - 7
Stanga 103 - 133 - 82 - 412 - 412 - 35 - 710 - 47 - 77 - 315 - 55 - 6
VELO 34 - 43 - 105 - 93 - 714 - 48 - 410 - 510 - 712 - 58 - 51 - 6
Vitesse Delft 43 - 53 - 710 - 112 - 36 - 25 - 013 - 212 - 311 - 010 - 25 - 0
Westlandia 32 - 32 - 168 - 86 - 92 - 43 - 139 - 25 - 53 - 710 - 913 - 57 - 5
WIK 34 - 123 - 1710 - 130 - 257 - 46 - 69 - 88 - 714 - 49 - 5
zvv Den Haag 207 - 42 - 94 - 61 - 35 - 510 - 610 - 77 - 60 - 74 - 58 - 53 - 25 - 6

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 060".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 28".