Quick 11

8e in poule 6e klasse 14
4e in poule Groep 3 02
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Quick 11
VELO 3
Thuis
22-11-2020 14:00
Veld 4
Nr. 14735817CO
Ster, De 3
Quick 11
Uit
29-11-2020 12:30
Nr. 14739314CO
Sportpark: Brinckerinckstraat 2, 2531 VD 'S-GRAVENHAGE
HBS 12
Quick 11
Uit
06-12-2020 12:30
Nr. 14735190CO
Sportpark: Daal en Bergselaan 1 B, 2565 AB 'S-GRAVENHAGE
Quick 11
WIK 6
Thuis
13-12-2020 14:00
Veld 2
Nr. 14735918CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SVH 3330015609
2.WIK 64301191109
3.VELO 34211171007
4.RKDEO 10421112707
5.Ster, De 322006306
6.Erasmus 3320113506
7.HMSH 54112121704
8.Quick 114103122203
9.Wanica Star 420116801
10.HBS 1230124801
11.Toofan 2301261401
12.Laakkwartier 5200211200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RKAVV 4330018309
2.Graaf W II VAC 53201151106
3.Voorschoten`97 431026703
4.Quick 11300301800

Teambegeleiders (1)

Spelers (16)

Trainingen

wo
20:00
-
21:00
Veld 4 (ABCD)
vr
20:00
-
21:00
Veld 3 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 12 december
16:00
Bardienst zaterdag: Quick 11

Team resultaten

EraHBSHMSLaaQuiRKDSteSVHTooVELWanWIK
Erasmus 39 - 03 - 5
HBS 120 - 3 -
HMSH 53 - 62 - 2
Laakkwartier 51 - 40 - 8
Quick 114 - 66 - 2
RKDEO 100 - 12 - 2
Ster, De 33 - 2
SVH 35 - 23 - 4
Toofan 22 - 6
VELO 31 - 55 - 5
Wanica Star 4 - 1 - 3
WIK 65 - 13 - 5

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 02".