Quick 5

8e in poule 4e klasse 01
3e in poule Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 1 06
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 16 juni
3
Foreholte 3
0
Ouwe Schoen 2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ASC 21816029826048
2.KDO sv 31815037220045
3.Alphense Boys 21713138329040
4.HBS 7189094548027
5.ESTO 2188375256027
6.Sporting Leiden 21770103451021
7.Foreholte 31870116084021
8.Quick 51850133770015
9.SVO Buytenpark 21841133587013
10.Ouwe Schoen 2182115236807
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Graaf W II VAC 4321011607
2.HBS 7312012705
3.Quick 5311111804
4.HVV 4300341700

Teambegeleiders (1)

Spelers (15)

Team resultaten

ASCAlpESTForGraHBSKDOOuwQuiSVOSpo
ASC 26 - 24 - 36 - 210 - 24 - 26 - 015 - 18 - 20 - 2
Alphense Boys 21 - 25 - 112 - 54 - 34 - 08 - 07 - 04 - 1
ESTO 20 - 114 - 44 - 34 - 31 - 35 - 24 - 29 - 23 - 0
Foreholte 34 - 31 - 82 - 53 - 51 - 33 - 03 - 15 - 37 - 2
Graaf W II VAC 35 - 161 - 10
HBS 70 - 90 - 44 - 02 - 33 - 10 - 13 - 02 - 34 - 13 - 1
KDO sv 32 - 41 - 03 - 15 - 12 - 04 - 05 - 010 - 05 - 0
Ouwe Schoen 20 - 10 - 32 - 211 - 51 - 32 - 74 - 30 - 31 - 3
Quick 50 - 12 - 71 - 37 - 01 - 60 - 33 - 05 - 21 - 3
SVO Buytenpark 21 - 52 - 63 - 32 - 80 - 22 - 113 - 03 - 01 - 4
Sporting Leiden 22 - 31 - 42 - 05 - 41 - 30 - 53 - 02 - 73 - 4
GraHBSHVVQui
Graaf W II VAC 43 - 16 - 3
HBS 72 - 22 - 2
HVV 43 - 8
Quick 56 - 0