MO11-1

1e in poule 5e klasse (3e fase) 02
1e in poule Hoofdklasse (2e fase) 01
1e in poule 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 02
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 2 maart
1
DSVP MO11-2
5
VUC JO11-4
3
Graaf W II VAC JO11-6
4
RKAVV JO11-4
12
Quick MO11-1
4
Stompwijk'92 JO11-1
Zaterdag 24 februari
6
Stompwijk'92 JO11-1
6
VUC JO11-4

Wedstrijdschema

DWO JO11-5
Quick MO11-1
Uit
09-03-2024 08:30
veld 2 B
Nr. 126426CO
Sportpark DWO
Quick MO11-1
Nootdorp JO11-3
Thuis
16-03-2024 08:30
Veld 4 b
Nr. 126425CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick MO11-155004115015
2.VUC JO11-45221231808
3.Nootdorp JO11-3321021807
4.RKAVV JO11-4320118906
5.Graaf W II VAC JO11-65203372806
6.Stompwijk'92 JO11-15113223804
7.DWO JO11-53102131203
8.DSVP MO11-2500585500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick MO11-165102910016
2.Nieuwerkerk MO11-16510179016
3.PPSC MO11-16402147012
4.Die Haghe MO11-16303191109
5.Voorschoten`97 MO11-16105142603
6.Jodan Boys, de MO11-16105152903
7.Forum Sport MO11-16105112703
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick MO11-15500487015
2.Die Haghe MO11-15401235012
3.Graaf W II VAC MO11-15203132206
4.SVC'08 MO11-15203101906
5.SV Leidschenveen MO11-14103101703
6.VOC MO11-1400433700

Teambegeleiders (3)

Spelers (9)

Trainingen

ma
17:00
-
18:00
Veld 2 (ABCD)
wo
17:00
-
18:00
Veld 4 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

DSVDWOGraNooQuiRKAStoVUC
DSVP MO11-22 - 121 - 5
DWO JO11-510 - 22 - 6
Graaf W II VAC JO11-619 - 33 - 4
Nootdorp JO11-38 - 05 - 5
Quick MO11-18 - 34 - 312 - 4
RKAVV JO11-411 - 2
Stompwijk'92 JO11-13 - 103 - 86 - 6
VUC JO11-44 - 13 - 5
DieForJodNiePPSQuiVoo
Die Haghe MO11-12 - 31 - 4
Forum Sport MO11-10 - 51 - 51 - 6
Jodan Boys, de MO11-10 - 65 - 24 - 5
Nieuwerkerk MO11-14 - 25 - 31 - 03 - 1
PPSC MO11-12 - 03 - 1
Quick MO11-18 - 21 - 13 - 27 - 3
Voorschoten`97 MO11-12 - 52 - 51 - 2
DieGraQuiSVLSVCVOC
Die Haghe MO11-15 - 15 - 1
Graaf W II VAC MO11-10 - 67 - 0
Quick MO11-13 - 19 - 3
SV Leidschenveen MO11-16 - 12 - 9
SVC'08 MO11-11 - 20 - 92 - 1
VOC MO11-10 - 61 - 182 - 6