JO19-3

7e in poule 2e klasse 4
3e in poule Groep 2 05
1e in poule 3e klasse 6
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 februari
2
SEP JO19-2
2
LYRA JO19-2
3
FC 's-Gravenzande JO19-2
0
VDL JO19-1
2
MSV '71 JO19-1
1
Concordia JO19-3
8
Quick JO19-3
3
DHC JO19-2
0
Zwaluwen JO19-2
4
Victoria'04 JO19-2
Zaterdag 16 februari
1
Full Speed JO19-1
3
SEP JO19-2
5
VDL JO19-1
1
DHC JO19-2
4
Zwaluwen JO19-2
6
MSV '71 JO19-1
2
LYRA JO19-2
2
Neptunus-Schiebroek JO19-1
2
Victoria'04 JO19-2
3
Quick JO19-3
3
FC 's-Gravenzande JO19-2
5
Concordia JO19-3

Wedstrijdschema

Quick JO19-3
Schoolteam ISH
Thuis
23-02-2019 12:00
Veld 3
Nr.
Scheidsrechter: JO19-3
Quick JO19-3
LYRA JO19-2
Thuis
02-03-2019 12:30
Veld 1
Nr. 13351572CO
MSV '71 JO19-1
Quick JO19-3
Uit
09-03-2019 13:00
Nr. 13351589CO
Sportpark: Dr Albert Schweitzerdr 501, 3146 TA MAASSLUIS
Quick JO19-3
Concordia JO19-3
Thuis
16-03-2019 13:00
Veld 2
Nr. 13351570CO
Quick JO19-3
Neptunus-Schiebroek JO19-1
Thuis
23-03-2019 14:30
Veld 2
Nr. 13351568CO
Quick JO19-3
Full Speed JO19-1
Thuis
30-03-2019 14:00
Veld 1
Nr. 13351569CO
FC 's-Gravenzande JO19-2
Quick JO19-3
Uit
06-04-2019 12:45
Nr. 13351558CO
Sportpark: Koningin Julianaweg 154 B, 2691 GH 'S-GRAVENZANDE
Quick JO19-3
Zwaluwen JO19-2
Thuis
13-04-2019 15:00
Veld 2
Nr. 13351571CO
VDL JO19-1
Quick JO19-3
Uit
04-05-2019 14:30
Nr. 13351584CO
Sportpark: Sportlaan 1, 3141 XN MAASSLUIS
SEP JO19-2
Quick JO19-3
Uit
18-05-2019 11:30
Nr. 13351601CO
Sportpark: Henk van Riessenlaan 2 -6, 2626 AB DELFT

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Schipluiden JO19-19900375027
2.Quintus JO19-197114218022
3.DUNO JO19-196123815019
4.Westlandia JO19-296033318018
5.Die Haghe JO19-294143928013
6.Naaldwijk JO19-193242826011
7.Quick JO19-39216203107
8.MVV '27 JO19-29216123207
9.WIK JO19-19117154004
10.RAS JO19-19108136403
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphia JO19-121108304
2.Quick Boys JO19-321013703
3.Quick JO19-320113401
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO19-3220011506
2.Victoria'04 JO19-232019406
3.MSV '71 JO19-13201101606
4.SEP JO19-231208605
5.Neptunus-Schiebroek JO19-1211013404
6.Concordia JO19-331119804
7.VDL JO19-121015403
8.Full Speed JO19-121014303
9.FC 's-Gravenzande JO19-231027803
10.Zwaluwen JO19-2310261103
11.LYRA JO19-230215602
12.DHC JO19-2300341600

Trainingen

ma
20:00
-
21:00
Veld 2 (ABCD)
wo
19:00
-
20:00
Veld 4 (ABCD)
Volledig schema

Fluit dienst

Zaterdag 23 februari
12:00
Quick JO19-3 Schoolteam ISH
Scheidsrechter: JO19-3
Veld 3

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "2e klasse 4".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 05".

ConDHCFC'FulLYRMSVNepQuiSEPVDLVicZwa
Concordia JO19-33 - 3
DHC JO19-20 - 3
FC 's-Gravenzande JO19-23 - 53 - 0
Full Speed JO19-11 - 3
LYRA JO19-22 - 21 - 2
MSV '71 JO19-12 - 1
Neptunus-Schiebroek JO19-111 - 2
Quick JO19-38 - 3
SEP JO19-22 - 2
VDL JO19-15 - 1 -
Victoria'04 JO19-23 - 12 - 3
Zwaluwen JO19-24 - 60 - 4