JO19-1

3e in poule Divisie 1 A
11e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O19 1/8 finale Groep 1 A
1e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O19 1e ronde Groep 1 C
9e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 1 VRIJ
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 3 december
2
UNA JO19-1
0
Kloetinge JO19-1
3
Quick JO19-1
5
Gemert JO19-1
12
Barendrecht JO19-1
0
Alexandria'66 JO19-1
Zaterdag 26 november
1
Gemert JO19-1
5
Barendrecht JO19-1
4
Jodan Boys, de JO19-1
2
Quick JO19-1
3
UNA JO19-1
1
Forum Sport JO19-1
1
Alexandria'66 JO19-1
5
Kloetinge JO19-1

Wedstrijdschema

Alexandria'66 JO19-1
Quick JO19-1
Uit
10-12-2022 12:15
veld 5
Nr. 28669CO
Scheidsrechters: J.S. (Johan) van Eijsden, Sportpark Oosterflank
HVV JO19-1
Quick JO19-1
Uit
17-12-2022 14:45
veld 2
Nr. 87276BE
Sportpark De Diepput

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Barendrecht JO19-1139225828029
2.Gemert JO19-1139223918029
3.Quick JO19-1137154931022
4.UNA JO19-1136343319021
5.Kloetinge JO19-1136342214021
6.Jodan Boys, de JO19-1124082939111
7.Forum Sport JO19-112246172419
8.Alexandria'66 JO19-113011278101
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alexandria'66 JO19-100000000
2.Binnenmaas, FC JO19-100000000
3.BVCB JO19-100000000
4.S.V. Den Hoorn JO19-100000000
5.SC Feyenoord JO19-100000000
6.HVV JO19-100000000
7.Jodan Boys, de JO19-100000000
8.FC Lisse JO19-100000000
9.LYRA JO19-100000000
10.Nootdorp JO19-100000000
11.Quick JO19-100000000
12.RKAVV JO19-100000000
13.Slikkerveer JO19-100000000
14.Smitshoek JO19-100000000
15.TOGB JO19-100000000
16.UVS JO19-100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO19-111004103
2.HBS JO19-110011400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alexandria'66 JO19-100000000
2.Barendrecht JO19-100000000
3.S.V. Den Hoorn JO19-100000000
4.SC Feyenoord JO19-100000000
5.Forum Sport JO19-100000000
6.HBS JO19-100000000
7.Jodan Boys, de JO19-100000000
8.FC Lisse JO19-100000000
9.Quick JO19-100000000
10.Spartaan'20 JO19-100000000

Teambegeleiders (1)

Spelers (16)

Trainingen

ma
20:15
-
21:30
Veld 3 (ABCD)
di
19:00
-
20:15
Veld 2 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zondag 11 december
13:30 – 16:30
Bardienst A-jeugd: Quick JO19-1

Team resultaten

AleBarForGemJodKloQuiUNA
Alexandria'66 JO19-12 - 102 - 20 - 30 - 51 - 50 - 3
Barendrecht JO19-112 - 02 - 20 - 36 - 31 - 04 - 32 - 2
Forum Sport JO19-16 - 02 - 41 - 21 - 10 - 61 - 1
Gemert JO19-13 - 01 - 55 - 01 - 12 - 23 - 0
Jodan Boys, de JO19-14 - 05 - 62 - 03 - 70 - 34 - 2
Kloetinge JO19-13 - 01 - 03 - 21 - 02 - 31 - 1
Quick JO19-112 - 25 - 30 - 13 - 56 - 22 - 12 - 3
UNA JO19-113 - 00 - 33 - 10 - 23 - 12 - 02 - 3

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Zwaluwen Jeugd Beker O19 1/8 finale Groep 1 A".

HBSQui
HBS JO19-1
Quick JO19-14 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Zwaluwen Jeugd Beker O19 poulefase Groep 1 VRIJ".