JO16-4
6e in poule 3e klasse (3e fase) 03
2e in poule 3e klasse (2e fase) 08
3e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 08
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 11 mei
3
Full Speed JO16-1
0
Verburch JO16-3
3
DWO JO16-2
2
BMT JO16-1
2
Meerburg JO16-5
8
KMD JO16-2
Wedstrijdschema
Rijnsburgse Boys JO16-1
Quick JO16-4
Uit
18-05-2024
10:00
veld 5
Nr. 105013CO
Sportpark Middelmors
Quick JO16-4
Westlandia JO16-4
Thuis
25-05-2024
16:15
Veld 4
Nr. 105036CO
TOGB JO16-5
Quick JO16-4
Uit
08-06-2024
11:00
veld 5-TOGB
Nr. 105007CO
Sportpark Het Hoge Land
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Full Speed JO16-1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 37 | 14 | 0 | 25 |
2. | KMD JO16-2 | 10 | 8 | 0 | 2 | 60 | 17 | 0 | 24 |
3. | BMT JO16-1 | 10 | 7 | 1 | 2 | 44 | 12 | 0 | 22 |
4. | DWO JO16-2 | 10 | 6 | 1 | 3 | 43 | 17 | 0 | 19 |
5. | Rijnsburgse Boys JO16-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 12 | 12 | 0 | 11 |
6. | Quick JO16-4 | 8 | 3 | 2 | 3 | 17 | 22 | 0 | 11 |
7. | Vredenburch JO16-3 | 9 | 3 | 2 | 4 | 32 | 31 | 0 | 11 |
8. | Meerburg JO16-5 | 10 | 3 | 2 | 5 | 36 | 53 | 0 | 11 |
9. | TOGB JO16-5 | 8 | 2 | 1 | 5 | 15 | 32 | 0 | 7 |
10. | Westlandia JO16-4 | 9 | 2 | 1 | 6 | 21 | 33 | 0 | 7 |
11. | Verburch JO16-3 | 9 | 1 | 2 | 6 | 13 | 41 | 0 | 5 |
12. | SVC'08 JO16-2 | 8 | 0 | 1 | 7 | 7 | 53 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | KMD JO16-2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 31 | 8 | 0 | 15 |
2. | Quick JO16-4 | 6 | 5 | 0 | 1 | 25 | 14 | 0 | 15 |
3. | BMT JO16-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 19 | 10 | 0 | 10 |
4. | FC 's-Gravenzande JO16-4 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 12 | 0 | 7 |
5. | Westlandia JO16-4 | 6 | 2 | 1 | 3 | 17 | 26 | 0 | 7 |
6. | Honselersdijk JO16-1 | 6 | 1 | 2 | 3 | 15 | 24 | 0 | 5 |
7. | VELO JO16-3 | 6 | 0 | 1 | 5 | 9 | 33 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | KMD JO16-2 | 4 | 3 | 1 | 0 | 24 | 4 | 0 | 10 |
2. | BMT JO16-1 | 4 | 3 | 0 | 1 | 15 | 9 | 0 | 9 |
3. | Quick JO16-4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 6 | 0 | 7 |
4. | Vredenburch JO16-3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 13 | 19 | 0 | 3 |
5. | VELO JO16-3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 30 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (2)
Gijs Hesselink
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (16)
Lucca de Jong
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
di
18:00
-
19:00
Veld 2 (ABCD)
vr
18:00
-
19:00
Veld 1 (ABCD)
Overige activiteiten
Zaterdag 25 mei
14:00 – 16:00
Bardienst ouders zaterdag: Quick JO16-4
Team resultaten
BMT | DWO | Ful | KMD | Mee | Qui | Rij | SVC | TOG | Ver | Vre | Wes | |
BMT JO16-1 | 4 - 3 | 2 - 0 | 12 - 0 | 7 - 1 | 6 - 0 | |||||||
DWO JO16-2 | 3 - 2 | 2 - 3 | 9 - 3 | 1 - 3 | 10 - 0 | 5 - 0 | ||||||
Full Speed JO16-1 | 3 - 1 | 4 - 3 | 2 - 0 | 3 - 0 | 3 - 1 | 1 - 2 | ||||||
KMD JO16-2 | 4 - 1 | 5 - 1 | 10 - 0 | 8 - 1 | ||||||||
Meerburg JO16-5 | 5 - 5 | 2 - 8 | 5 - 1 | 4 - 12 | 5 - 3 | |||||||
Quick JO16-4 | 0 - 5 | 3 - 3 | 4 - 1 | 4 - 3 | ||||||||
Rijnsburgse Boys JO16-1 | 0 - 0 | 0 - 4 | 4 - 0 | 2 - 1 | ||||||||
SVC'08 JO16-2 | 0 - 6 | 1 - 5 | 2 - 3 | 3 - 3 | ||||||||
TOGB JO16-5 | 0 - 3 | 1 - 1 | 0 - 8 | 8 - 3 | ||||||||
Verburch JO16-3 | 1 - 7 | 0 - 8 | 2 - 2 | |||||||||
Vredenburch JO16-3 | 2 - 5 | 3 - 3 | 6 - 2 | 2 - 2 | ||||||||
Westlandia JO16-4 | 2 - 7 | 2 - 6 | 2 - 3 | 1 - 2 | 6 - 1 |
BMT | FC' | Hon | KMD | Qui | VEL | Wes | |
BMT JO16-1 | 1 - 2 | 6 - 0 | |||||
FC 's-Gravenzande JO16-4 | 0 - 3 | 0 - 2 | 2 - 3 | ||||
Honselersdijk JO16-1 | 2 - 2 | 3 - 3 | 1 - 7 | 7 - 1 | |||
KMD JO16-2 | 4 - 2 | 7 - 0 | 1 - 2 | 10 - 1 | |||
Quick JO16-4 | 0 - 4 | 6 - 4 | 8 - 3 | ||||
VELO JO16-3 | 1 - 2 | 2 - 2 | |||||
Westlandia JO16-4 | 2 - 5 | 4 - 2 | 3 - 7 |
BMT | KMD | Qui | VEL | Vre | |
BMT JO16-1 | 1 - 5 | 3 - 1 | |||
KMD JO16-2 | 1 - 1 | 8 - 1 | |||
Quick JO16-4 | 7 - 0 | 3 - 2 | |||
VELO JO16-3 | 1 - 5 | 1 - 10 | |||
Vredenburch JO16-3 | 2 - 6 | 8 - 2 |