JO16-3

4e in poule 2e klasse (3e fase) 04
2e in poule 2e klasse (2e fase) 06
1e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 07
10e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O16 1/8 finale Groep 2 1/8 finale
3e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O16 1e ronde Groep 2 Tussenronde
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 8 juni
1
HBS JO16-4
1
S.V. Den Hoorn JO16-2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HVC'10 JO16-198013815024
2.SVH JO16-297203719023
3.Westlandia JO16-395043018015
4.Quick JO16-395042620015
5.FC 's-Gravenzande JO16-383141621010
6.HBS JO16-493151932010
7.Erasmus JO16-18305283509
8.VELO JO16-29234202809
9.S.V. Den Hoorn JO16-29144162807
10.Die Haghe JO16-29117102404
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Erasmus JO16-165012715015
2.Quick JO16-373221710011
3.REMO JO16-16303183009
4.HVV JO16-16222171008
5.Die Haghe JO16-26141111307
6.SVH JO16-24202161606
7.HBS JO16-45113182104
8.Forum Sport JO16-3611491804
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO16-3430120909
2.Die Haghe JO16-242028706
3.Erasmus JO16-14202121706
4.HBS JO16-4420271606
5.SVH JO16-24103141203
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RVVH JO16-1110013003
2.Jonge Spartaan, de JO16-111006103
3.KMD JO16-111006103
4.Ter Leede JO16-111005103
5.Woerden JO16-111005103
6.HBS JO16-311004203
7.Quick Boys JO16-211002103
8.Vredenburch JO16-110102201
9.Alexandria'66 JO16-210102201
10.Quick JO16-310011200
11.HVC'10 JO16-110012400
12.TAVV JO16-110011500
13.Voorschoten`97 JO16-210011500
14.Spijkenisse JO16-310011600
15.Steeds Hooger JO16-110011600
16.Sportclub Excelsior JO16-2100101300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Ter Leede JO16-111006003
2.Alexandria'66 JO16-211006103
3.Quick JO16-311003103
4.KMD JO16-111004303
5.Woerden JO16-110101101
6.Floreant JO16-110101101
7.Sportclub Excelsior JO16-200000000
8.HBS JO16-300000000
9.HVC'10 JO16-100000000
10.Jonge Spartaan, de JO16-100000000
11.Quick Boys JO16-200000000
12.RVVH JO16-100000000
13.Spijkenisse JO16-300000000
14.Steeds Hooger JO16-100000000
15.TAVV JO16-100000000
16.Voorschoten`97 JO16-200000000
17.Vredenburch JO16-100000000
18.Oliveo JO16-110013400
19.RKDEO JO16-410011300
20.Nieuwerkerk JO16-310011600
21.Kagia JO16-110010600

Teambegeleiders (5)

Spelers (16)

Team resultaten

DieEraFC'HBSHVCQuiRKDSVDSVHVELWes
Die Haghe JO16-24 - 21 - 22 - 20 - 3
Erasmus JO16-14 - 22 - 41 - 75 - 25 - 73 - 5
FC 's-Gravenzande JO16-35 - 13 - 1
HBS JO16-43 - 22 - 55 - 31 - 11 - 5
HVC'10 JO16-14 - 04 - 03 - 25 - 2
Quick JO16-32 - 12 - 04 - 10 - 2
RKDEO JO16-50 - 71 - 2
S.V. Den Hoorn JO16-21 - 02 - 23 - 33 - 3
SVH JO16-23 - 17 - 16 - 34 - 36 - 23 - 1
VELO JO16-24 - 65 - 01 - 60 - 52 - 22 - 1
Westlandia JO16-31 - 32 - 47 - 15 - 1
DieEraForHBSHVVQuiREMSVH
Die Haghe JO16-21 - 04 - 42 - 2
Erasmus JO16-16 - 54 - 39 - 2
Forum Sport JO16-31 - 13 - 42 - 1
HBS JO16-42 - 12 - 3
HVV JO16-11 - 43 - 110 - 1
Quick JO16-32 - 20 - 06 - 0
REMO JO16-14 - 17 - 52 - 1
SVH JO16-27 - 10 - 28 - 3
DieEraHBSQuiSVHVUC
Die Haghe JO16-20 - 13 - 21 - 4
Erasmus JO16-11 - 44 - 32 - 6
HBS JO16-42 - 63 - 1
Quick JO16-33 - 19 - 1
SVH JO16-28 - 13 - 50 - 8
VUC JO16-116 - 15 - 0
AleHBSHVCJonKMDQuiQuiRVVSpiSpoSteTAVTerVooVreWoe
Alexandria'66 JO16-2
HBS JO16-34 - 2
HVC'10 JO16-1
Jonge Spartaan, de JO16-16 - 1
KMD JO16-1
Quick Boys JO16-2
Quick JO16-31 - 2
RVVH JO16-113 - 0
Spijkenisse JO16-3
Sportclub Excelsior JO16-2
Steeds Hooger JO16-11 - 6
TAVV JO16-1
Ter Leede JO16-15 - 1
Voorschoten`97 JO16-21 - 5
Vredenburch JO16-12 - 2 (7
Woerden JO16-1
AleFloKMDKagNieOliQuiRKDTerWoe
Alexandria'66 JO16-26 - 1
Floreant JO16-1
KMD JO16-1
Kagia JO16-10 - 6
Nieuwerkerk JO16-3
Oliveo JO16-13 - 4
Quick JO16-3
RKDEO JO16-41 - 3
Ter Leede JO16-1
Woerden JO16-11 - 1 (5