JO16-1

7e in poule Divisie 5 B
21e in poule Groep 1 VRIJ
2e in poule Groep 1 11
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 10 oktober
HBS JO16-1
VCS JO16-1
4
Westlandia JO16-1
1
TOGB JO16-1
3
Barendrecht JO16-1
1
Hoofddorp s.v. JO16-1
0
Smitshoek JO16-1
2
Quick JO16-1
Zaterdag 17 oktober
Westlandia JO16-1
HBS JO16-1
Smitshoek JO16-1
Barendrecht JO16-1
Hoofddorp s.v. JO16-1
Quick JO16-1
TOGB JO16-1
VCS JO16-1

Wedstrijdschema

Den Hoorn JO16-1
Quick JO16-1
Uit
14-11-2020 11:30
Nr. 15060310BE
Sportpark: Zuidhoornseweg 4, 2635 DJ DEN HOORN ZH
Quick JO16-1
HBS JO16-1
Thuis
21-11-2020 12:15
Veld 1
Nr. 14940619CO
VCS JO16-1
Quick JO16-1
Uit
28-11-2020 13:00
Nr. 14940655CO
Sportpark: Dedemsvaartweg 405, 2545 DG 'S-GRAVENHAGE
Quick JO16-1
Hoofddorp s.v. JO16-1
Thuis
05-12-2020 12:15
Veld 1
Nr. 14940642CO
Westlandia JO16-1
Quick JO16-1
Uit
12-12-2020 10:30
Nr. 14940534CO
Sportpark: De Hoge Bomen 4, 2671 NZ NAALDWIJK

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Westlandia JO16-16420187014
2.Hoofddorp s.v. JO16-163121915010
3.TOGB JO16-16303161609
4.HBS JO16-15221161208
5.Barendrecht JO16-1522110808
6.VCS JO16-15212111307
7.Quick JO16-151223805
8.Smitshoek JO16-1600682200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ARC JO16-100000000
2.Barendrecht JO16-100000000
3.Berkel JO16-100000000
4.BVCB JO16-100000000
5.Concordia JO16-100000000
6.Den Hoorn JO16-100000000
7.Die Haghe JO16-100000000
8.DSO JO16-100000000
9.DWO JO16-100000000
10.Excelsior R. JO16-100000000
11.Forum Sport JO16-100000000
12.Graaf W II VAC JO16-100000000
13.HBS JO16-100000000
14.Hillegersberg, vv JO16-100000000
15.HVV JO16-100000000
16.Leonidas JO16-100000000
17.FC Lisse JO16-100000000
18.Nieuwerkerk JO16-100000000
19.FC Oegstgeest JO16-100000000
20.PPSC JO16-100000000
21.Quick JO16-100000000
22.RAS JO16-100000000
23.FC Skillz JO16-100000000
24.Smitshoek JO16-100000000
25.Sparta (AV) JO16-100000000
26.TOGB JO16-100000000
27.VCS JO16-100000000
28.Westlandia JO16-100000000
29.Wilhelmus JO16-1G00000000
30.Wippolder JO16-100000000
31.XerxesDZB JO16-100000000
32.FC Zoetermeer JO16-100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Den Hoorn JO16-100000000
2.Quick JO16-100000000

Teambegeleiders (4)

Spelers (16)

Trainingen

ma
19:00
-
20:15
Veld 1 (ABCD)
di
19:00
-
20:15
Veld 3 (ABCD)
do
18:15
-
19:30
Veld 4 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

BarHBSHooQuiSmiTOGVCSWes
Barendrecht JO16-13 - 33 - 13 - 2
HBS JO16-12 - 25 - 0 -
Hoofddorp s.v. JO16-1 - 3 - 17 - 42 - 3
Quick JO16-1 - 0 - 01 - 1
Smitshoek JO16-1 - 2 - 40 - 23 - 4
TOGB JO16-15 - 22 - 42 - 0 -
VCS JO16-11 - 04 - 22 - 4
Westlandia JO16-11 - 1 - 5 - 04 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 VRIJ".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 11".