JO15-1

8e in poule 2e divisie B
1e in poule Groep 1 07
6e in poule Groep 1 1e KO ronde
4e in poule Groep 1 2e KO ronde
3e in poule Groep 1 1/8e Finale
4e in poule Groep 1 1/4e Finale
4e in poule Groep 1 1/2 Finale
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 13 april
5
Quick Boys JO15-1
3
Feyenoord, sc JO15-1
0
HVV Hercules Den Haag JO15-1
5
OJC ROSMALEN JO15-1
4
Alexandria'66 JO15-1
0
Smitshoek JO15-1
4
UVS JO15-1
2
Roosendaal JO15-1
4
JVOZ JO15-1
2
Quick JO15-1
0
Baronie JO15-1
4
DHC JO15-1
Woensdag 17 april
1
Feyenoord, sc JO15-1
1 (4
Quick JO15-1
Zaterdag 20 april
1
Feyenoord, sc JO15-1
5
UVS JO15-1

Wedstrijdschema

Quick JO15-1
HVV Hercules Den Haag JO15-1
Thuis
04-05-2019 10:30
Veld 1
Nr. 13053150CO
Scheidsrechter: T. (Timo) van Oorschot,
Quick JO15-1
Wilhelmus JO15-1 HAAGLANDEN CUP
Thuis
08-05-2019 19:30
Veld 1
Nr.
Quick Boys JO15-1
Quick JO15-1
Uit
11-05-2019 10:30
Nr. 13053130CO
Sportpark: Laan van Nieuw-Zuid 25, 2225 SE KATWIJK ZH
Quick JO15-1
Alexandria'66 JO15-1
Thuis
18-05-2019 10:30
Veld 1
Nr. 13053149CO
Baronie JO15-1
Quick JO15-1
Uit
25-05-2019 13:30
Nr. 13053087CO
Sportpark: Blauwe Kei 1 a, 4834 AW BREDA

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.UVS JO15-11814135119043
2.Alexandria'66 JO15-11813144019040
3.Quick Boys JO15-11812334924039
4.DHC JO15-11810534412035
5.Feyenoord, sc JO15-1188374237027
6.HVV Hercules Den Haag JO15-1188372627027
7.OJC ROSMALEN JO15-1187383743024
8.Quick JO15-1187383748024
9.JVOZ JO15-1186483325022
10.Smitshoek JO15-11833121941012
11.Roosendaal JO15-11824122048010
12.Baronie JO15-1181116116604
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO15-1321010407
2.HBS JO15-1320117606
3.FC 's-Gravenzande JO15-131115504
4.GDA JO15-1300321900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk JO15-1110010203
2.DHC JO15-111008003
3.TOGB JO15-111007003
4.DHL JO15-111007103
5.VVSB JO15-111006003
6.Quick JO15-111007203
7.Alexandria'66 JO15-211006103
8.Jodan Boys, de JO15-111005003
9.LYRA JO15-111005003
10.UVS JO15-111004003
11.Westlandia JO15-111004003
12.HBS JO15-111004103
13.Excelsior M. JO15-111004203
14.Smitshoek JO15-111003103
15.Spartaan'20 JO15-311003103
16.Alexandria'66 JO15-111002003
17.Quick Boys JO15-111002003
18.VELO JO15-111002003
19.Capelle JO15-111002103
20.Feyenoord, sc JO15-111002103
21.HVV Hercules Den Haag JO15-111002103
22.Kethel Spaland, vv JO15-111002103
23.Nootdorp JO15-111003303
24.KMD JO15-110013300
25.Nieuwerkerk JO15-110011200
26.sv Poortugaal JO15-110011200
27.RAS JO15-110011200
28.SVH JO15-110011200
29.Ter Leede JO15-110012400
30.Hellevoetsluis JO15-110011300
31.Hillegersberg, vv JO15-110011300
32.DSVP JO15-110010200
33.Sparta (AV) JO15-110010200
34.Voorschoten`97 JO15-110010200
35.FC Lisse JO15-110011400
36.DWO JO15-110010400
37.Zoetermeer, fc JO15-110010400
38.HVV JO15-110012700
39.Excelsior R. JO15-110011600
40.Leonidas JO15-110010500
41.Vredenburch JO15-110010500
42.Verburch JO15-110011700
43.SVV JO15-110010600
44.ESTO JO15-110010700
45.Olympia JO15-1100121000
46.Feyenoord, sc JO15-210010800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DHC JO15-111006003
2.DHL JO15-111006203
3.Westlandia JO15-111004103
4.Quick JO15-111004203
5.Smitshoek JO15-111002003
6.UVS JO15-111001003
7.VELO JO15-111004403
8.Alexandria'66 JO15-200000000
9.Feyenoord, sc JO15-100000000
10.HVV Hercules Den Haag JO15-100000000
11.Jodan Boys, de JO15-100000000
12.Kethel Spaland, vv JO15-100000000
13.Quick Boys JO15-100000000
14.TOGB JO15-100000000
15.Alexandria'66 JO15-110014400
16.Excelsior M. JO15-110010100
17.Spartaan'20 JO15-310012400
18.VVSB JO15-110010200
19.HBS JO15-110011400
20.LYRA JO15-110012600
21.Capelle JO15-110010600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.UVS JO15-111004003
2.DHC JO15-111005203
3.Quick JO15-111004103
4.TOGB JO15-111004103
5.Westlandia JO15-111003003
6.VELO JO15-111006403
7.Feyenoord, sc JO15-111003103
8.HVV Hercules Den Haag JO15-111001003
9.Kethel Spaland, vv JO15-110010100
10.Jodan Boys, de JO15-110014600
11.Alexandria'66 JO15-210011300
12.Quick Boys JO15-110012500
13.DHL JO15-110011400
14.Nootdorp JO15-110011400
15.Smitshoek JO15-110010300
16.Katwijk JO15-110010400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DHC JO15-111003003
2.TOGB JO15-111002003
3.Feyenoord, sc JO15-111002103
4.Quick JO15-111002203
5.HVV Hercules Den Haag JO15-110012200
6.VELO JO15-110011200
7.Westlandia JO15-110010200
8.UVS JO15-110010300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Feyenoord, sc JO15-111001103
2.DHC JO15-100000000
3.TOGB JO15-100000000
4.Quick JO15-110011100

Trainingen

ma
18:00
-
19:15
Veld 4 (ABCD)
di
18:00
-
19:00
Veld 2 (ABCD)
do
18:00
-
19:15
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 4 mei
10:00 – 12:00
Bardienst zaterdag: Quick JO15-1

Team resultaten

AleBarDHCFeyHVVJVOOJCQuiQuiRooSmiUVS
Alexandria'66 JO15-16 - 00 - 45 - 04 - 0
Baronie JO15-10 - 40 - 12 - 2
DHC JO15-11 - 26 - 01 - 2
Feyenoord, sc JO15-10 - 30 - 31 - 11 - 5
HVV Hercules Den Haag JO15-10 - 11 - 11 - 30 - 54 - 0
JVOZ JO15-11 - 18 - 10 - 04 - 2
OJC ROSMALEN JO15-15 - 02 - 22 - 0
Quick Boys JO15-10 - 35 - 37 - 05 - 4
Quick JO15-13 - 24 - 31 - 22 - 4
Roosendaal JO15-10 - 75 - 01 - 1
Smitshoek JO15-10 - 11 - 12 - 3
UVS JO15-10 - 16 - 14 - 24 - 3

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 07".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e KO ronde".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 2e KO ronde".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1/8e Finale".

DHCFeyHVVQuiTOGUVSVELWes
DHC JO15-13 - 0
Feyenoord, sc JO15-1
HVV Hercules Den Haag JO15-1
Quick JO15-12 - 2 (4
TOGB JO15-1
UVS JO15-1
VELO JO15-11 - 2
Westlandia JO15-10 - 2
DHCFeyQuiTOG
DHC JO15-1
Feyenoord, sc JO15-11 - 1 (4
Quick JO15-1
TOGB JO15-1 -