JO14-2

9e in poule 1e klasse (3e fase) 01
4e in poule 1e klasse (2e fase) 03
1e in poule 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 04
10e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O14 1e ronde Groep 2 Tussenronde
13e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O14 1/8 finale Groep 2 1/8 finale
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 17 februari
5
LFC JO14-1
7
VUC JO14-1
4
Barendrecht JO14-2
2
HOV/DJSCR JO14-1
9
Valken'68 JO14-1
1
VVSB JO14-1
2
Steeds Hooger JO14-1
2 (4
Voorschoten'97 JO14-2JM
3
CVV Zwervers JO14-1
2
Spartaan'20 JO14-2
Zaterdag 24 februari
8
EMM'21 JO14-1
0
DWO JO14-1

Wedstrijdschema

Quick JO14-2
LFC JO14-1
Thuis
02-03-2024 13:00
Veld 4
Nr. 92824CO
Voorschoten`97 JO14-2JM
Quick JO14-2
Uit
09-03-2024 12:30
veld 2
Nr. 92812CO
Sportpark Adegeest
Quick JO14-2
Quick Boys JO14-2
Thuis
16-03-2024 13:15
Veld 4
Nr. 92820CO
VVSB JO14-1
Quick JO14-2
Uit
23-03-2024 10:45
veld 5
Nr. 92832CO
Sportpark De Boekhorst
Quick JO14-2
Meerburg JO14-2
Thuis
06-04-2024 13:30
Veld 2
Nr. 92819CO
EMM'21 JO14-1
Quick JO14-2
Uit
13-04-2024 08:30
veld 1
Nr. 92807CO
Sportpark Alkemade Oost
Quick JO14-2
VUC JO14-1
Thuis
20-04-2024 14:00
Veld 4
Nr. 92823CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Blauw-Zwart JO14-1321012507
2.REMO JO14-1220012606
3.Meerburg JO14-221104204
4.EMM'21 JO14-121015303
5.Voorschoten'97 JO14-2JM21015403
6.Quick Boys JO14-221012303
7.VUC JO14-1310291403
8.VVSB JO14-100000000
9.Quick JO14-2200251000
10.LFC JO14-1200271400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SV Leidschenveen JO14-16600225018
2.Berkel JO14-16510297016
3.Wippolder JO14-16411225013
4.Quick JO14-273131318010
5.DWO JO14-17214142907
6.Forum Sport JO14-26204111706
7.VUC JO14-17205102206
8.TOGB JO14-2700762400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO14-25410232013
2.Scheveningen JO14-15410187013
3.Die Haghe JO14-25212131507
4.Forum Sport JO14-2520361306
5.Semper Altius JO14-1511371404
6.HBS JO14-3500542000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Valken'68 JO14-111004003
2.Barendrecht JO14-200000000
3.DWO JO14-100000000
4.EMM'21 JO14-100000000
5.Sportclub Excelsior JO14-200000000
6.Flakkee, JO14-1JM00000000
7.HOV/DJSCR JO14-100000000
8.LYRA JO14-100000000
9.Nieuwerkerk JO14-200000000
10.Quick JO14-300000000
11.Quick JO14-200000000
12.Spartaan'20 JO14-200000000
13.Steeds Hooger JO14-100000000
14.Victoria'04 JO14-100000000
15.Voorschoten'97 JO14-2JM00000000
16.VVSB JO14-100000000
17.CVV Zwervers JO14-100000000
18.VUC JO14-110010400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Valken'68 JO14-111009103
2.EMM'21 JO14-111008003
3.Flakkee, JO14-1JM11004003
4.LYRA JO14-111004103
5.Barendrecht JO14-211004203
6.CVV Zwervers JO14-111003203
7.Steeds Hooger JO14-110102201
8.Voorschoten'97 JO14-2JM10102201
9.Nieuwerkerk JO14-200000000
10.Victoria'04 JO14-100000000
11.Spartaan'20 JO14-210012300
12.HOV/DJSCR JO14-110012400
13.Quick JO14-210011400
14.Sportclub Excelsior JO14-210010400
15.VVSB JO14-110011900
16.DWO JO14-110010800

Teambegeleiders (4)

Spelers (15)

Trainingen

ma
19:00
-
20:15
Veld 3 (ABCD)
do
18:00
-
19:30
Veld 3 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

BlaEMMLFCMeeQuiQuiREMVUCVoo
Blauw-Zwart JO14-15 - 15 - 2
EMM'21 JO14-14 - 1
LFC JO14-15 - 7
Meerburg JO14-22 - 2
Quick Boys JO14-22 - 10 - 2
Quick JO14-24 - 5
REMO JO14-17 - 2
VUC JO14-10 - 4
Voorschoten'97 JO14-2JM
BerDWOForQuiSVLTOGVUCWip
Berkel JO14-18 - 13 - 27 - 13 - 3
DWO JO14-11 - 22 - 20 - 76 - 1
Forum Sport JO14-20 - 32 - 5
Quick JO14-22 - 12 - 33 - 1
SV Leidschenveen JO14-13 - 02 - 1
TOGB JO14-21 - 41 - 32 - 3
VUC JO14-10 - 55 - 31 - 20 - 2
Wippolder JO14-18 - 07 - 01 - 02 - 0
DieForHBSQuiSchSem
Die Haghe JO14-24 - 20 - 52 - 2
Forum Sport JO14-21 - 02 - 31 - 0
HBS JO14-30 - 62 - 62 - 3
Quick JO14-26 - 04 - 0
Scheveningen JO14-16 - 11 - 1
Semper Altius JO14-11 - 71 - 2
VUCVal
VUC JO14-10 - 4
Valken'68 JO14-1
BarCVVDWOEMMFlaHOVLYRQuiSpaSpoSteVVSValVoo
Barendrecht JO14-24 - 2
CVV Zwervers JO14-13 - 2
DWO JO14-1
EMM'21 JO14-18 - 0
Flakkee, JO14-1JM4 - 0
HOV/DJSCR JO14-1
LYRA JO14-1
Quick JO14-21 - 4
Spartaan'20 JO14-2
Sportclub Excelsior JO14-2
Steeds Hooger JO14-12 - 2 (4
VVSB JO14-1
Valken'68 JO14-19 - 1
Voorschoten'97 JO14-2JM