JO12-3
1e in poule 5e klasse (4e fase) 04
8e in poule 3e klasse (3e fase) 04
2e in poule 4e klasse (2e fase) 06
3e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 11
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 20 april
1
HBS JO12-3
14
Quick JO12-3
3
HDV JO12-2
2
Duindorp sv MO12-1
3
SEP MO12-1
4
REMO JO12-2
Wedstrijdschema
Duindorp sv MO12-1
Quick JO12-3
Uit
13-05-2024
18:00
veld 1 B
Nr. 138148CO
Sportpark Duindorp
Quick JO12-3
HDV JO12-2
Thuis
25-05-2024
11:30
Veld 4 a
Nr. 139129CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick JO12-3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 32 | 7 | 0 | 9 |
2. | Duindorp sv MO12-1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 3 | 0 | 6 |
3. | HDV JO12-2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 10 | 0 | 6 |
4. | REMO JO12-2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 17 | 0 | 3 |
5. | HBS JO12-3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 22 | 0 | 3 |
6. | SEP MO12-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 13 | 17 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Westlandia JO12-3 | 6 | 5 | 0 | 1 | 38 | 15 | 0 | 15 |
2. | BMT JO12-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 49 | 8 | 0 | 15 |
3. | Die Haghe JO12-4 | 6 | 4 | 0 | 2 | 32 | 22 | 0 | 12 |
4. | WIK JO12-2 | 6 | 4 | 0 | 2 | 21 | 17 | 0 | 12 |
5. | Scheveningen JO12-2 | 6 | 3 | 0 | 3 | 25 | 22 | 0 | 9 |
6. | Sportclub Monster JO12-2 | 6 | 3 | 0 | 3 | 33 | 34 | 0 | 9 |
7. | HVC'10 JO12-2 | 6 | 0 | 1 | 5 | 9 | 36 | 0 | 1 |
8. | Quick JO12-3 | 7 | 0 | 1 | 6 | 23 | 76 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | GDA JO12-2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 59 | 27 | 0 | 18 |
2. | Quick JO12-3 | 7 | 5 | 0 | 2 | 45 | 27 | 0 | 15 |
3. | RAS JO12-3 | 6 | 4 | 0 | 2 | 27 | 20 | 0 | 12 |
4. | HBS JO12-3 | 6 | 3 | 1 | 2 | 30 | 28 | 0 | 10 |
5. | FC 's-Gravenzande JO12-6 | 7 | 3 | 1 | 3 | 36 | 20 | 0 | 10 |
6. | ODB JO12-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 13 | 44 | 0 | 6 |
7. | REMO JO12-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 34 | 0 | 3 |
8. | Die Haghe JO12-5 | 5 | 0 | 0 | 5 | 9 | 26 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick Steps JO12-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 51 | 10 | 0 | 15 |
2. | ODB JO12-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 26 | 12 | 0 | 12 |
3. | Quick JO12-3 | 5 | 2 | 0 | 3 | 32 | 46 | 0 | 6 |
4. | WIK JO12-2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 13 | 23 | 0 | 4 |
5. | Die Haghe JO12-5 | 4 | 1 | 0 | 3 | 11 | 20 | 0 | 3 |
6. | RAS JO12-3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 16 | 38 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (11)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
wo
18:00
-
19:00
Veld 3 (ABCD)
vr
18:00
-
19:00
Veld 3 (ABCD)
Overige activiteiten
Vrijdag 10 mei
18:00 – 19:00
Bardienst ouders training: Quick JO12-3
Team resultaten
Dui | HBS | HDV | Qui | REM | SEP | |
Duindorp sv MO12-1 | 5 - 0 | |||||
HBS JO12-3 | 4 - 3 | 1 - 14 | ||||
HDV JO12-2 | 3 - 2 | 5 - 4 | ||||
Quick JO12-3 | 10 - 0 | |||||
REMO JO12-2 | 0 - 4 | |||||
SEP MO12-1 | 6 - 8 | 3 - 4 |
BMT | Die | HVC | Qui | Sch | Spo | WIK | Wes | |
BMT JO12-2 | 6 - 1 | 10 - 0 | 9 - 2 | |||||
Die Haghe JO12-4 | 4 - 3 | 9 - 2 | 5 - 3 | |||||
HVC'10 JO12-2 | 1 - 2 | 4 - 4 | 0 - 3 | |||||
Quick JO12-3 | 0 - 20 | 3 - 12 | 4 - 5 | 4 - 16 | ||||
Scheveningen JO12-2 | 7 - 1 | 7 - 2 | 2 - 3 | |||||
Sportclub Monster JO12-2 | 11 - 1 | 12 - 6 | 5 - 4 | |||||
WIK JO12-2 | 2 - 1 | 5 - 1 | 2 - 6 | |||||
Westlandia JO12-3 | 2 - 1 | 9 - 2 | 5 - 1 |
Die | FC' | GDA | HBS | ODB | Qui | RAS | REM | |
Die Haghe JO12-5 | 1 - 6 | 3 - 8 | 1 - 3 | |||||
FC 's-Gravenzande JO12-6 | 3 - 5 | 6 - 6 | 2 - 3 | 6 - 2 | ||||
GDA JO12-2 | 18 - 1 | 10 - 6 | 7 - 1 | |||||
HBS JO12-3 | 8 - 3 | 5 - 11 | 0 - 4 | |||||
ODB JO12-3 | 4 - 2 | 1 - 4 | 1 - 9 | 1 - 2 | ||||
Quick JO12-3 | 5 - 2 | 3 - 2 | 3 - 6 | |||||
RAS JO12-3 | 5 - 8 | 7 - 2 | ||||||
REMO JO12-2 | 0 - 11 | 3 - 7 | 1 - 8 |
Die | ODB | Qui | Qui | RAS | WIK | |
Die Haghe JO12-5 | 1 - 5 | 5 - 3 | ||||
ODB JO12-2 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||||
Quick JO12-3 | 8 - 4 | 2 - 9 | 14 - 10 | |||
Quick Steps JO12-1 | 8 - 4 | 15 - 2 | 12 - 1 | |||
RAS JO12-3 | 0 - 5 | 2 - 2 | ||||
WIK JO12-2 | 8 - 6 | 2 - 11 |