JO12-3

9e in poule 4e klasse 03
2e in poule Groep 5 07
8e in poule 4e klasse 7
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 februari
1
Maasdijk JO12-1G
3
DUNO JO12-2
5
FC 's-Gravenzande JO12-4
2
SVH JO12-3
11
VELO JO12-4
2
Quick JO12-3
3
Westlandia JO12-3
6
Verburch JO12-3
12
VCS JO12-2
5
Die Haghe JO12-5
4
Den Hoorn JO12-3
2
Loosduinen JO12-1
Woensdag 13 februari
0
Quick JO12-3
13
VCS JO12-2
Woensdag 13 februari
0
Quick JO12-3
13
VCS JO12-2
Zaterdag 16 februari
7
VCS JO12-2
0
Westlandia JO12-3
3
DUNO JO12-2
6
Loosduinen JO12-1
9
FC 's-Gravenzande JO12-4
5
VELO JO12-4
2
Maasdijk JO12-1G
6
Verburch JO12-3
5
Quick JO12-3
3
SVH JO12-3
6
Die Haghe JO12-5
6
Den Hoorn JO12-3

Wedstrijdschema

Quick JO12-3
Maasdijk JO12-1G
Thuis
09-03-2019 11:45
Veld 4-B
Nr. 13335964CO
Quick JO12-3
Loosduinen JO12-1
Thuis
13-03-2019 18:15
Veld 2
Nr. 13335965CO
Die Haghe JO12-5
Quick JO12-3
Uit
16-03-2019 11:00
Nr. 13335985CO
Sportpark: Wijndaelerweg 9, 2554 BZ 'S-GRAVENHAGE
Verburch JO12-3
Quick JO12-3
Uit
23-03-2019 08:30
Nr. 13335948CO
Sportpark: Arckelweg 20, 2685 SM POELDIJK
Quick JO12-3
Westlandia JO12-3
Thuis
06-04-2019 10:15
Veld 4-B
Nr. 13335962CO
FC 's-Gravenzande JO12-4
Quick JO12-3
Uit
13-04-2019 09:45
Nr. 13335993CO
Sportpark: Koningin Julianaweg 154 B, 2691 GH 'S-GRAVENZANDE
Gouden Kraaienei HBS
Quick JO12-3
Uit
20-04-2019 08:30
Nr.
Den Hoorn JO12-3
Quick JO12-3
Uit
11-05-2019 12:30
Nr. 13335952CO
Sportpark: Zuidhoornseweg 4, 2635 DJ DEN HOORN ZH
DUNO JO12-2
Quick JO12-3
Uit
25-05-2019 08:30
Nr. 13335997CO
Sportpark: Mgr. Nolenslaan 9, 2555 XX 'S-GRAVENHAGE
toernooi VELO
Quick JO12-3
Uit
15-06-2019
Nr.

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC 's-Gravenzande JO12-31111001246033
2.Sportclub Monster JO12-31110018927030
3.HBS JO12-4117136226022
4.VELO JO12-4117135938022
5.Loosduinen JO12-1114344032015
6.Westlandia JO12-3115064061015
7.Die Haghe JO12-5114255852014
8.DUNO JO12-2113355044012
9.Quick JO12-311308326809
10.ODB JO12-111227276508
11.LYRA JO12-311209257906
12.SVH JO12-4112092913706
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DUNO JO12-23300161109
2.Quick JO12-3320120806
3.Die Haghe JO12-53102131803
4.ODB JO12-13003102200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VCS JO12-2330032509
2.Verburch JO12-3330016509
3.Den Hoorn JO12-33210211407
4.FC 's-Gravenzande JO12-43210171007
5.Loosduinen JO12-13111111004
6.VELO JO12-43102161503
7.DUNO JO12-23102121803
8.Quick JO12-3310272703
9.Die Haghe JO12-53021132002
10.Maasdijk JO12-1G301251101
11.SVH JO12-3200251000
12.Westlandia JO12-3200231300

Trainingen

ma
17:00
-
18:00
Veld 1 (ABCD)
wo
17:00
-
18:00
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "4e klasse 03".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 5 07".

DenDieDUNFC'LooMaaQuiSVHVCSVELVerWes
Den Hoorn JO12-34 - 2
Die Haghe JO12-56 - 62 - 2
DUNO JO12-26 - 113 - 6
FC 's-Gravenzande JO12-45 - 29 - 5
Loosduinen JO12-13 - 3
Maasdijk JO12-1G1 - 32 - 6
Quick JO12-35 - 30 - 13
SVH JO12-3 -
VCS JO12-212 - 57 - 0
VELO JO12-411 - 2
Verburch JO12-34 - 0
Westlandia JO12-33 - 6