JO12-2

4e in poule 4e klasse (3e fase) 07
8e in poule 3e klasse (2e fase) 06
3e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 05
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Quick JO12-2
HDV JO12-1
Thuis
02-03-2024 11:30
Veld 4 a
Nr. 127326CO
ODB JO12-3
Quick JO12-2
Uit
09-03-2024 08:30
veld 1 B
Nr. 99111CO
Sportpark Albarda
Quick JO12-2
Die Haghe JO12-3
Thuis
16-03-2024 11:00
Veld 2 b
Nr. 127327CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Laakkwartier JO12-2330028009
2.HDV JO12-1330027209
3.Die Haghe JO12-33201261806
4.Quick JO12-23201151006
5.RAS JO12-34202181206
6.FC 's-Gravenzande JO12-6310281703
7.ODB JO12-3300353600
8.HBS JO12-3400453700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.S.V. Den Hoorn JO12-47700409021
2.Quick Steps JO12-175024312015
3.HBS JO12-274123017013
4.Sportclub Monster JO12-2530213809
5.BMT JO12-36213172807
6.Die Haghe JO12-35104125703
7.HDV JO12-16105141503
8.Quick JO12-27106174003
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Scheveningen JO12-2430121809
2.HBS JO12-2220016406
3.Quick JO12-24202202406
4.Die Haghe JO12-33102141503
5.HBS JO12-3300342400

Teambegeleiders (2)

Spelers (10)

Trainingen

wo
17:00
-
18:00
Veld 3 (ABCD)
vr
17:00
-
18:00
Veld 3 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Vrijdag 1 maart
17:00 – 18:00
Bardienst ouders training: Quick JO12-2
Zaterdag 2 maart
12:00 – 14:00
Bardienst ouders zaterdag: Quick JO12-2

Team resultaten

DieFC'HBSHDVLaaODBQuiRAS
Die Haghe JO12-321 - 35 - 4
FC 's-Gravenzande JO12-61 - 8
HBS JO12-30 - 162 - 3
HDV JO12-111 - 08 - 1
Laakkwartier JO12-27 - 05 - 0
ODB JO12-32 - 70 - 8
Quick JO12-210 - 2
RAS JO12-33 - 5
BMTDieHBSHDVQuiQuiSVDSpo
BMT JO12-33 - 34 - 3
Die Haghe JO12-35 - 33 - 180 - 152 - 15
HBS JO12-22 - 04 - 30 - 33 - 2
HDV JO12-12 - 32 - 4
Quick JO12-26 - 21 - 83 - 10
Quick Steps JO12-19 - 23 - 02 - 40 - 1
S.V. Den Hoorn JO12-46 - 23 - 16 - 0
Sportclub Monster JO12-22 - 16 - 12 - 3
DieDuiHBSHBSHVVQuiSch
Die Haghe JO12-36 - 11 - 8
Duindorp sv JO12-117 - 1
HBS JO12-23 - 1
HBS JO12-31 - 81 - 161 - 9
HVV JO12-42 - 6
Quick JO12-26 - 53 - 13
Scheveningen JO12-26 - 97 - 25 - 2