JO11-7
4e in poule 5e klasse (4e fase) 04
4e in poule 5e klasse (3e fase) 03
8e in poule 4e klasse (2e fase) 08
6e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 16
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 11 mei
4
GDA JO11-2
4
VCS JO11-4
Wedstrijdschema
Quick JO11-7
Scheveningen JO11-3
Thuis
25-05-2024
11:30
Veld 4 b
Nr. 133555CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | VELO JO11-5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 20 | 5 | 0 | 7 |
2. | Die Haghe MO11-1 | 4 | 2 | 1 | 1 | 20 | 5 | 0 | 7 |
3. | Scheveningen JO11-3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 | 0 | 6 |
4. | Quick JO11-7 | 4 | 2 | 0 | 2 | 17 | 23 | 0 | 6 |
5. | GDA JO11-2 | 4 | 1 | 1 | 2 | 12 | 19 | 0 | 4 |
6. | VCS JO11-4 | 4 | 0 | 1 | 3 | 7 | 23 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Loosduinen JO11-3 | 7 | 7 | 0 | 0 | 41 | 12 | 0 | 21 |
2. | Maasdijk JO11-2 | 7 | 6 | 0 | 1 | 38 | 16 | 0 | 18 |
3. | LYRA JO11-4 | 7 | 5 | 0 | 2 | 48 | 22 | 0 | 15 |
4. | Quick JO11-7 | 7 | 3 | 0 | 4 | 37 | 25 | 0 | 9 |
5. | Sportclub Monster JO11-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 35 | 47 | 0 | 6 |
6. | VCS JO11-4 | 7 | 2 | 0 | 5 | 13 | 29 | 0 | 6 |
7. | Westlandia JO11-5 | 6 | 1 | 0 | 5 | 14 | 32 | 0 | 3 |
8. | FC 's-Gravenzande JO11-6 | 6 | 1 | 0 | 5 | 16 | 59 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Scheveningen JO11-2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 41 | 13 | 0 | 15 |
2. | RAS JO11-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 32 | 11 | 0 | 15 |
3. | HBS JO11-7 | 6 | 3 | 2 | 1 | 20 | 15 | 0 | 11 |
4. | HMSH JO11-2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 24 | 19 | 0 | 10 |
5. | Die Haghe JO11-6 | 6 | 3 | 1 | 2 | 18 | 16 | 0 | 10 |
6. | GSC ESDO JO11-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 20 | 0 | 6 |
7. | Loosduinen JO11-3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 20 | 40 | 0 | 3 |
8. | Quick JO11-7 | 7 | 1 | 0 | 6 | 9 | 38 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | WIK JO11-2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 34 | 6 | 0 | 9 |
2. | FC 's-Gravenzande JO11-5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 30 | 10 | 0 | 9 |
3. | Naaldwijk JO11-4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 24 | 11 | 0 | 6 |
4. | LYRA JO11-4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 9 | 16 | 0 | 3 |
5. | VDL JO11-5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 10 | 14 | 0 | 3 |
6. | Quick JO11-7 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 18 | 0 | 1 |
7. | S.V. Den Hoorn JO11-5 | 3 | 0 | 1 | 2 | 11 | 27 | 0 | 1 |
8. | Westlandia JO11-5 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 25 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (4)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (11)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
wo
18:00
-
19:00
Veld 2 (ABCD)
vr
18:00
-
19:00
Veld 2 (ABCD)
Team resultaten
Die | GDA | Qui | Sch | VCS | VEL | |
Die Haghe MO11-1 | 8 - 1 | 9 - 0 | 2 - 2 | |||
GDA JO11-2 | 2 - 5 | 5 - 2 | 4 - 4 | |||
Quick JO11-7 | 11 - 0 | 1 - 12 | ||||
Scheveningen JO11-3 | 2 - 1 | |||||
VCS JO11-4 | 1 - 2 | |||||
VELO JO11-5 | 6 - 2 |
FC' | LYR | Loo | Maa | Qui | Spo | VCS | Wes | |
FC 's-Gravenzande JO11-6 | 3 - 10 | 0 - 9 | 7 - 3 | |||||
LYRA JO11-4 | 4 - 9 | 7 - 0 | 14 - 1 | 6 - 3 | ||||
Loosduinen JO11-3 | 4 - 3 | 5 - 2 | 3 - 0 | 7 - 3 | ||||
Maasdijk JO11-2 | 8 - 3 | 10 - 3 | 2 - 0 | |||||
Quick JO11-7 | 12 - 2 | 0 - 3 | 12 - 4 | |||||
Sportclub Monster JO11-3 | 17 - 1 | 4 - 5 | 2 - 3 | 4 - 2 | ||||
VCS JO11-4 | 2 - 4 | 0 - 8 | 4 - 3 | |||||
Westlandia JO11-5 | 1 - 4 | 2 - 10 | 3 - 1 |
Die | GSC | HBS | HMS | Loo | Qui | RAS | Sch | |
Die Haghe JO11-6 | 6 - 1 | 2 - 6 | ||||||
GSC ESDO JO11-2 | 2 - 6 | |||||||
HBS JO11-7 | 3 - 3 | 2 - 2 | 8 - 2 | 3 - 1 | ||||
HMSH JO11-2 | 7 - 1 | 9 - 4 | 5 - 2 | |||||
Loosduinen JO11-3 | 1 - 2 | 0 - 2 | 8 - 3 | 3 - 8 | ||||
Quick JO11-7 | 2 - 1 | 1 - 2 | 0 - 7 | 0 - 12 | ||||
RAS JO11-2 | 3 - 4 | 1 - 2 | 2 - 0 | 8 - 2 | ||||
Scheveningen JO11-2 | 6 - 2 | 8 - 1 | 1 - 5 |
FC' | LYR | Naa | Qui | SVD | VDL | WIK | Wes | |
FC 's-Gravenzande JO11-5 | 7 - 5 | 6 - 2 | ||||||
LYRA JO11-4 | 6 - 4 | |||||||
Naaldwijk JO11-4 | 12 - 3 | |||||||
Quick JO11-7 | 4 - 4 | |||||||
S.V. Den Hoorn JO11-5 | 4 - 12 | 1 - 11 | ||||||
VDL JO11-5 | 8 - 11 | 1 - 7 | 3 - 10 | 5 - 1 | ||||
WIK JO11-2 | 14 - 0 | 11 - 3 | ||||||
Westlandia JO11-5 | 1 - 11 | 5 - 11 | 3 - 9 |