JO11-7

2e in poule 4e klasse 1
3e in poule Groep 2 23
10e in poule 4e klasse 7
9e in poule 3e klasse 2
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 13 april
3
Verburch JO11-3
7
SV Leidschenveen JO11-3
4
Forum Sport JO11-3
6
HVV JO11-4
0
Scheveningen JO11-3
13
Wilhelmus JO11-3
7
Quick JO11-6
4
Quick Steps JO11-2
1
Wateringse Veld Kranenburg JO11-1
9
ODB JO11-1
17
HVV Hercules Den Haag JO11-2
2
BMT JO11-3
5
FC 's-Gravenzande JO11-2
1
WIK JO11-1
4
TAC'90 JO11-2
4
HBS JO11-3
1
RAS JO11-1
3
Den Hoorn JO11-3
1
Die Haghe JO11-2
9
Quick JO11-7
3
HMSH JO11-2
14
Naaldwijk JO11-1
0
BMT JO11-1
16
SVH JO11-2
Maandag 15 april
2
Quick Steps JO11-2
2
HVV Hercules Den Haag JO11-2

Wedstrijdschema

Naaldwijk JO11-1
Quick JO11-7
Uit
11-05-2019 10:00
Nr. 13520811CO
Sportpark: De Hoge Bomen 1, 2671 NZ NAALDWIJK
Quick JO11-7
Den Hoorn JO11-3
Thuis
18-05-2019 10:00
Veld 4
Nr. 13520812CO
RAS JO11-1
Quick JO11-7
Uit
25-05-2019 10:40
Nr. 13520813CO
Sportpark: Albardastraat 15, 2555 XP 'S-GRAVENHAGE
Pinkster Panther toernooi
Quick JO11-7
Uit
08-06-2019 12:00
Nr.
toernooi Blauw Zwart
Quick JO11-7
Uit
15-06-2019
Nr.

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.TOGB JO11-7119115722028
2.Quick JO11-7117226926023
3.RVC Celeritas JO11-1116144738019
4.TOGB JO11-6115335132018
5.Concordia JO11-4115333536018
6.Oliveo JO11-3105053028015
7.RKDEO JO11-4114255043014
8.Full Speed JO11-1114163629013
9.Wippolder JO11-2114162946013
10.DHL JO11-2113172655010
11.SEV JO11-211308296509
12.DUNO JO11-210217286707
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Die Haghe JO10-13201191106
2.HBS JO10-23201151006
3.Quick JO11-73102141703
4.Scheveningen JO10-13102112103
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wilhelmus JO11-387105916022
2.ODB JO11-185035223015
3.SV Leidschenveen JO11-384223923014
4.HVV Hercules Den Haag JO11-274124421013
5.Forum Sport JO11-374123223013
6.HVV JO11-474033724012
7.Wateringse Veld Kranenburg JO11-184042833012
8.Verburch JO11-38305304109
9.Quick Steps JO11-27214263607
10.Quick JO11-68215264107
11.BMT JO11-38215245007
12.Scheveningen JO11-38107158103
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SVH JO11-288007312024
2.FC 's-Gravenzande JO11-288004210024
3.Naaldwijk JO11-187016016021
4.TAC'90 JO11-284133945013
5.HBS JO11-394144740013
6.RAS JO11-184044131012
7.Den Hoorn JO11-384042526012
8.WIK JO11-183142730010
9.Quick JO11-78305373909
10.HMSH JO11-29117127504
11.Die Haghe JO11-28017134801
12.BMT JO11-18017135701

Trainingen

ma
17:00
-
18:00
Veld 2 (ABCD)
di
17:00
-
18:00
Veld 2 (ABCD)
do
17:00
-
18:00
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "4e klasse 1".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 23".

BMTForHVVHVVODBQuiQuiSchSVLVerWatWil
BMT JO11-35 - 54 - 33 - 43 - 2
Forum Sport JO11-3 - 4 - 66 - 06 - 1
HVV Hercules Den Haag JO11-217 - 26 - 24 - 50 - 6
HVV JO11-45 - 24 - 513 - 03 - 72 - 0
ODB JO11-19 - 11 - 43 - 417 - 1
Quick JO11-77 - 44 - 64 - 5
Quick Steps JO11-22 - 2 - 11 - 5
Scheveningen JO11-35 - 42 - 52 - 100 - 80 - 13
SV Leidschenveen JO11-35 - 12 - 43 - 34 - 4
Verburch JO11-35 - 61 - 119 - 13 - 7
Wateringse Veld Kranenburg JO11-11 - 93 - 43 - 11 - 8
Wilhelmus JO11-36 - 46 - 49 - 17 - 2
BMTDenDieFC'HBSHMSNaaQuiRASSVHTACWIK
BMT JO11-12 - 42 - 33 - 40 - 163 - 4
Den Hoorn JO11-38 - 10 - 91 - 32 - 5
Die Haghe JO11-23 - 50 - 71 - 94 - 7
FC 's-Gravenzande JO11-23 - 04 - 24 - 15 - 1
HBS JO11-310 - 02 - 61 - 314 - 25 - 7
HMSH JO11-21 - 13 - 141 - 11
Naaldwijk JO11-113 - 04 - 34 - 2
Quick JO11-72 - 93 - 410 - 01 - 9
RAS JO11-11 - 310 - 12 - 710 - 3
SVH JO11-25 - 112 - 210 - 17 - 2
TAC'90 JO11-24 - 43 - 136 - 53 - 7
WIK JO11-13 - 33 - 16 - 23 - 57 - 3