JO11-5

5e in poule 4e klasse 7
2e in poule Groep 5 06
6e in poule 4e klasse 2
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 februari
6
Maasdijk JO11-1
2
GSC ESDO JO11-2
5
MSV '71 JO11-2
1
KMD JO11-2
6
FC 's-Gravenzande JO11-4
1
Sportclub Monster JO11-2
5
HMC JO11-2
3
RVC Celeritas JO11-1
6
Quick JO11-5
4
Honselersdijk JO11-2
5
VELO JO11-3
2
Full Speed JO11-1
Zaterdag 16 februari
2
MSV '71 JO11-2
1
FC 's-Gravenzande JO11-4
10
Maasdijk JO11-1
0
Honselersdijk JO11-2
0
Sportclub Monster JO11-2
5
KMD JO11-2
6
HMC JO11-2
2
Quick JO11-5
9
GSC ESDO JO11-2
1
Full Speed JO11-1
3
RVC Celeritas JO11-1
4
VELO JO11-3

Wedstrijdschema

Quick JO11-5
Maasdijk JO11-1
Thuis
06-03-2019 18:30
Veld 2-A
Nr. 13357362CO
Quick JO11-5
VELO JO11-3
Thuis
09-03-2019 08:30
Veld 4-B
Nr. 13357365CO
GSC ESDO JO11-2
Quick JO11-5
Uit
16-03-2019 09:45
Nr. 13357307CO
Sportpark: Hengelolaan 600, 2544 GJ 'S-GRAVENHAGE
Quick JO11-5
Full Speed JO11-1
Thuis
23-03-2019 11:00
Veld 2-B
Nr. 13357363CO
Quick JO11-5
FC 's-Gravenzande JO11-4
Thuis
30-03-2019 08:30
Veld 4-B
Nr. 13357361CO
Sportclub Monster JO11-2
Quick JO11-5
Uit
06-04-2019 09:00
Nr. 13357312CO
Sportpark: Duyvenvoordestraat 56, 2681 HN MONSTER
Quick JO11-5
RVC Celeritas JO11-1
Thuis
13-04-2019 08:30
Veld 4-B
Nr. 13357366CO
MSV '71 JO11-2
Quick JO11-5
Uit
18-05-2019 08:45
Nr. 13357355CO
Sportpark: Dr Albert Schweitzerdr 501, 3146 TA MAASSLUIS
toernooi GDA
Quick JO11-5
Uit
01-06-2019
Nr.
Pinkster Panther toernooi
Quick JO11-5
Uit
08-06-2019 12:00
Nr.

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.TAC'90 JO11-21110108020031
2.Concordia JO11-5119026625027
3.dvv Delft JO11-1108115628025
4.HVV JO11-4117045641021
5.Quick JO11-5115156341016
6.Forum Sport JO11-394144136013
7.FC 's-Gravenzande JO11-4104153444013
8.Quick Steps JO11-2103163651010
9.Scheveningen JO11-311308319109
10.Laakkwartier JO11-211227344008
11.Vredenburch JO11-47106184703
12.REMO JO11-210109146503
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick Steps JO11-2330017509
2.Quick JO11-5320114906
3.REMO JO11-2301261401
4.Scheveningen JO11-3301271601
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HMC JO11-2330021709
2.Maasdijk JO11-1220016206
3.MSV '71 JO11-222007206
4.VELO JO11-322009506
5.KMD JO11-23111111004
6.Quick JO11-53111131504
7.GSC ESDO JO11-2210111703
8.FC 's-Gravenzande JO11-4310212903
9.Honselersdijk JO11-23102102103
10.RVC Celeritas JO11-120026900
11.Full Speed JO11-1200231400
12.Sportclub Monster JO11-2300332100

Trainingen

wo
18:00
-
19:00
Veld 3 (ABCD)
vr
18:00
-
19:00
Veld 3 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Woensdag 27 februari
18:00 – 19:15
Bardienst trainingsdagen: Quick JO11-5
Vrijdag 8 maart
18:00 – 19:15
Bardienst trainingsdagen: Quick JO11-5
Woensdag 27 maart
18:00 – 19:15
Bardienst trainingsdagen: Quick JO11-5

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "4e klasse 7".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 5 06".

FC'FulGSCHMCHonKMDMaaMSVQuiRVCSpoVEL
FC 's-Gravenzande JO11-46 - 1
Full Speed JO11-1
GSC ESDO JO11-29 - 1 -
HMC JO11-26 - 25 - 3
Honselersdijk JO11-26 - 5
KMD JO11-25 - 5
Maasdijk JO11-16 - 210 - 0
MSV '71 JO11-22 - 15 - 1
Quick JO11-56 - 4
RVC Celeritas JO11-1 - 3 - 4
Sportclub Monster JO11-22 - 100 - 5
VELO JO11-35 - 2