JO11-3
4e in poule Hoofdklasse (4e fase) 32
4e in poule Hoofdklasse (3e fase) 32
4e in poule Hoofdklasse (2e fase) 117
1e in poule 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 05
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 16 maart
4
Quick JO11-3
3
HVV JO11-3
6
WIK JO11-1
5
VELO JO11-2
3
S.V. Den Hoorn JO11-2
1
FC 's-Gravenzande JO11-1
Wedstrijdschema
Quick JO11-3
DUNO JO11-1
Thuis
06-04-2024
11:30
Veld 4 a
Nr. 132628CO
Die Haghe JO11-1
Quick JO11-3
Uit
13-04-2024
08:30
veld 7-Die Haghe B
Nr. 132832CO
Sportpark Ockenburgh
HMSH JO11-1
Quick JO11-3
Uit
20-04-2024
10:30
veld 2 A
Nr. 132833CO
Sportpark HMSH
Semper Altius JO11-1
Quick JO11-3
Uit
11-05-2024
08:30
veld 3 B
Nr. 132831CO
Sportpark Hoekpolder
Quick JO11-3
WIK JO11-1
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld 4 b
Nr. 133481CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Die Haghe JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | DUNO JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | HMSH JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Quick JO11-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | Semper Altius JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | WIK JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | ODB JO11-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 37 | 7 | 0 | 15 |
2. | S.V. Den Hoorn JO11-2 | 6 | 5 | 0 | 1 | 32 | 14 | 0 | 15 |
3. | FC 's-Gravenzande JO11-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 30 | 12 | 0 | 12 |
4. | Quick JO11-3 | 6 | 3 | 0 | 3 | 23 | 29 | 0 | 9 |
5. | WIK JO11-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 19 | 31 | 0 | 6 |
6. | VELO JO11-2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 25 | 39 | 0 | 3 |
7. | HVV JO11-3 | 6 | 0 | 0 | 6 | 12 | 46 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DSO JO11-1 | 7 | 5 | 2 | 0 | 24 | 15 | 0 | 17 |
2. | DSVP JO11-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 37 | 17 | 0 | 16 |
3. | TOGB JO11-1 | 6 | 3 | 1 | 2 | 30 | 20 | 0 | 10 |
4. | Quick JO11-3 | 7 | 3 | 0 | 4 | 26 | 34 | 0 | 9 |
5. | S.V. Den Hoorn JO11-2 | 7 | 3 | 0 | 4 | 17 | 26 | 0 | 9 |
6. | S.V. Den Hoorn JO11-1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 24 | 24 | 0 | 8 |
7. | FC Skillz JO11-1 | 6 | 1 | 3 | 2 | 19 | 20 | 0 | 6 |
8. | Nootdorp JO11-1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 17 | 38 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick JO11-3 | 5 | 4 | 1 | 0 | 39 | 15 | 0 | 13 |
2. | Semper Altius JO11-1 | 5 | 3 | 0 | 2 | 19 | 14 | 0 | 9 |
3. | HBS JO11-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 23 | 19 | 0 | 9 |
4. | VELO JO11-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 21 | 21 | 0 | 7 |
5. | KMD JO11-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 18 | 30 | 0 | 6 |
6. | BMT JO11-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 13 | 34 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (11)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Trainingen
ma
17:00
-
18:00
Veld 4 (ABCD)
di
17:00
-
18:00
Veld 4 (ABCD)
do
17:00
-
18:00
Veld 4 (ABCD)
Overige activiteiten
Dinsdag 16 april
17:00 – 18:00
Bardienst ouders training: Quick JO11-3
Team resultaten
FC' | HVV | ODB | Qui | SVD | VEL | WIK | |
FC 's-Gravenzande JO11-1 | 11 - 2 | 7 - 3 | |||||
HVV JO11-3 | 1 - 10 | 2 - 5 | 2 - 4 | ||||
ODB JO11-1 | 8 - 0 | 7 - 3 | 7 - 1 | ||||
Quick JO11-3 | 1 - 6 | 4 - 3 | 8 - 2 | ||||
S.V. Den Hoorn JO11-2 | 3 - 1 | 7 - 1 | |||||
VELO JO11-2 | 3 - 5 | 12 - 2 | 3 - 9 | 1 - 10 | |||
WIK JO11-1 | 2 - 5 | 2 - 4 | 6 - 5 |
DSO | DSV | FCS | Noo | Qui | SVD | SVD | TOG | |
DSO JO11-1 | 4 - 2 | 2 - 1 | 4 - 2 | |||||
DSVP JO11-1 | 5 - 2 | 6 - 1 | 7 - 1 | 6 - 4 | ||||
FC Skillz JO11-1 | 6 - 6 | 3 - 3 | 3 - 2 | |||||
Nootdorp JO11-1 | 2 - 2 | 2 - 8 | 1 - 4 | |||||
Quick JO11-3 | 0 - 3 | 5 - 4 | 10 - 6 | 4 - 5 | ||||
S.V. Den Hoorn JO11-1 | 3 - 3 | 5 - 3 | 9 - 1 | |||||
S.V. Den Hoorn JO11-2 | 1 - 0 | 2 - 4 | 5 - 1 | 2 - 9 | ||||
TOGB JO11-1 | 2 - 3 | 6 - 1 | 4 - 4 |
BMT | HBS | KMD | Qui | Sem | VEL | |
BMT JO11-1 | 1 - 6 | 5 - 8 | 5 - 7 | |||
HBS JO11-2 | 6 - 1 | 3 - 6 | 4 - 2 | |||
KMD JO11-1 | 6 - 7 | 4 - 3 | ||||
Quick JO11-3 | 15 - 2 | 6 - 1 | ||||
Semper Altius JO11-1 | 7 - 1 | 4 - 0 | ||||
VELO JO11-2 | 4 - 3 | 4 - 4 | 3 - 5 |