JO11-3

4e in poule Hoofdklasse (3e fase) 32
4e in poule Hoofdklasse (2e fase) 117
1e in poule 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 05
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 2 maart
2
WIK JO11-1
5
ODB JO11-1
12
VELO JO11-2
2
HVV JO11-3
1
Quick JO11-3
6
FC 's-Gravenzande JO11-1

Wedstrijdschema

ODB JO11-1
Quick JO11-3
Uit
09-03-2024 10:45
veld 3 A
Nr. 94658CO
Sportpark Albarda
Quick JO11-3
HVV JO11-3
Thuis
16-03-2024 08:30
Veld 4 a
Nr. 94648CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ODB JO11-14400297012
2.FC 's-Gravenzande JO11-14400299012
3.S.V. Den Hoorn JO11-24301191209
4.Quick JO11-34202191806
5.VELO JO11-24103192303
6.WIK JO11-1400492400
7.HVV JO11-3400473800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DSO JO11-175202415017
2.DSVP JO11-175113717016
3.TOGB JO11-163123020010
4.Quick JO11-37304263409
5.S.V. Den Hoorn JO11-27304172609
6.S.V. Den Hoorn JO11-17223242408
7.FC Skillz JO11-16132192006
8.Nootdorp JO11-17016173801
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO11-354103915013
2.Semper Altius JO11-15302191409
3.HBS JO11-25302231909
4.VELO JO11-25212212107
5.KMD JO11-15203183006
6.BMT JO11-15005133400

Teambegeleiders (3)

Spelers (11)

Trainingen

ma
17:00
-
18:00
Veld 4 (ABCD)
di
17:00
-
18:00
Veld 4 (ABCD)
do
17:00
-
18:00
Veld 4 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Donderdag 21 maart
17:00 – 18:00
Bardienst ouders training: Quick JO11-3

Team resultaten

FC'HVVODBQuiSVDVELWIK
FC 's-Gravenzande JO11-111 - 27 - 3
HVV JO11-31 - 102 - 5
ODB JO11-17 - 37 - 1
Quick JO11-31 - 68 - 2
S.V. Den Hoorn JO11-27 - 1
VELO JO11-23 - 512 - 23 - 9
WIK JO11-12 - 52 - 4
DSODSVFCSNooQuiSVDSVDTOG
DSO JO11-14 - 22 - 14 - 2
DSVP JO11-15 - 26 - 17 - 16 - 4
FC Skillz JO11-16 - 63 - 33 - 2
Nootdorp JO11-12 - 22 - 81 - 4
Quick JO11-30 - 35 - 410 - 64 - 5
S.V. Den Hoorn JO11-13 - 35 - 39 - 1
S.V. Den Hoorn JO11-21 - 02 - 45 - 12 - 9
TOGB JO11-12 - 36 - 14 - 4
BMTHBSKMDQuiSemVEL
BMT JO11-11 - 65 - 85 - 7
HBS JO11-26 - 13 - 64 - 2
KMD JO11-16 - 74 - 3
Quick JO11-315 - 26 - 1
Semper Altius JO11-17 - 14 - 0
VELO JO11-24 - 34 - 43 - 5