JO11-2

4e in poule 1e klasse 8
3e in poule Groep 2 14
8e in poule 1e klasse 4
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 februari
1
Graaf W II VAC JO11-2
8
Meerburg JO11-2G
3
DSO JO11-2
2
HVV JO11-2
4
Quick JO11-2
5
Laakkwartier JO11-1
6
RKAVV JO11-1
5
SVC'08 JO11-1
5
Blauw-Zwart JO11-1
3
Voorschoten`97 JO11-3
5
Forum Sport JO11-2
3
VUC JO11-1
Zaterdag 16 februari
5
Forum Sport JO11-2
6
DSO JO11-2
5
Quick JO11-2
2
HVV JO11-2
4
Blauw-Zwart JO11-1
5
Graaf W II VAC JO11-2
5
Laakkwartier JO11-1
3
SVC'08 JO11-1
1
VUC JO11-1
9
RKAVV JO11-1
1
Meerburg JO11-2G
2
Voorschoten`97 JO11-3

Wedstrijdschema

Meerburg JO11-2G
Quick JO11-2
Uit
09-03-2019 08:30
Nr. 13352196CO
Sportpark: Hans Ecklplein 1, 2382 AZ ZOETERWOUDE
Quick JO11-2
Blauw-Zwart JO11-1
Thuis
16-03-2019 10:15
Veld 4-A
Nr. 13352249CO
Forum Sport JO11-2
Quick JO11-2
Uit
23-03-2019 09:30
Nr. 13352185CO
Sportpark: Prins Bernhardlaan 242, 2273 BP VOORBURG
Quick JO11-2
Voorschoten`97 JO11-3
Thuis
30-03-2019 10:00
Veld 4
Nr. 13352246CO
Quick JO11-2
RKAVV JO11-1
Thuis
06-04-2019 08:45
Veld 4-A
Nr. 13352248CO
Graaf W II VAC JO11-2
Quick JO11-2
Uit
13-04-2019 11:30
Nr. 13352206CO
Sportpark: Buurtweg 124, 2244 AJ WASSENAAR
DSO JO11-2
Quick JO11-2
Uit
11-05-2019 08:30
Nr. 13352223CO
Sportpark: Hildamlaan 1, 2731 BT BENTHUIZEN
SVC'08 JO11-1
Quick JO11-2
Uit
25-05-2019 08:30
Nr. 13352191CO
Sportpark: Van Brienenlaan 15, 2244 BP WASSENAAR
toernooi GDA
Quick JO11-2
Uit
01-06-2019
Nr.

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HMC JO11-11111007618033
2.Wilhelmus JO11-2119116727028
3.Concordia JO11-1119026143027
4.Quick JO11-2116145334019
5.Forum Sport JO11-2116056247018
6.DHL JO11-1116053840018
7.Laakkwartier JO11-1115245451017
8.SV Leidschenveen JO11-2114344353015
9.SVC'08 JO11-1114254344014
10.VUC JO11-1114075969012
11.DWO JO11-1114073849012
12.Scheveningen JO11-111137438406
13.Vredenburch JO11-2111010296903
14.SEV JO11-111029377502
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VDL JO11-1330021909
2.Rijnsburgse Boys JO11-23201101506
3.Quick JO11-23102161203
4.Sportclub Monster JO11-1300381900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RKAVV JO11-13300261009
2.DSO JO11-2330020909
3.Meerburg JO11-2G320114606
4.Laakkwartier JO11-13201141806
5.SVC'08 JO11-13102151303
6.Forum Sport JO11-23102131403
7.HVV JO11-231028903
8.Quick JO11-23102151703
9.Blauw-Zwart JO11-13102111503
10.VUC JO11-13102142003
11.Graaf W II VAC JO11-2310271603
12.Voorschoten`97 JO11-3310271703

Trainingen

ma
17:00
-
18:00
Veld 2 (ABCD)
di
17:00
-
18:00
Veld 2 (ABCD)
do
17:00
-
18:00
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Dinsdag 5 maart
17:00 – 18:00
Bardienst trainingsdagen: Quick JO11-2
Maandag 11 maart
17:00 – 18:00
Bardienst trainingsdagen: Quick JO11-2
Donderdag 28 maart
17:00 – 18:00
Bardienst trainingsdagen: Quick JO11-2

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "1e klasse 8".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 14".

BlaDSOForGraHVVLaaMeeQuiRKASVCVooVUC
Blauw-Zwart JO11-14 - 55 - 3
DSO JO11-23 - 2
Forum Sport JO11-25 - 65 - 3
Graaf W II VAC JO11-21 - 8
HVV JO11-24 - 1
Laakkwartier JO11-14 - 115 - 3
Meerburg JO11-2G5 - 31 - 2
Quick JO11-25 - 24 - 5
RKAVV JO11-16 - 5
SVC'08 JO11-17 - 2
Voorschoten`97 JO11-32 - 11
VUC JO11-110 - 61 - 9