Quick 1 (zat)

9e in poule 4e klasse C
9e in poule 4e klasse C (periode 1)
7e in poule 4e klasse C (periode 2)
9e in poule 4e klasse C (periode 3)
2e in poule Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 31
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Dinsdag 20 februari
3
GSC ESDO 1
1
BMT 1
Zaterdag 17 februari
1
sv Zuid West DH 1
2
Erasmus 1
1
sv Madestein 1
4
BMT 1
Zaterdag 10 februari
1
Quick 1
2
BMT 1

Wedstrijdschema

Quick 1 (zat)
SVH 1
Thuis
24-02-2024 16:45
Veld 1
Nr. 43779CO
Scheidsrechters: R.C.R. (Ruben) Pollé
Quick 1 (zat)
Thuis
25-02-2024 12:00
Veld 4
Nr.
training 12.00-15.00
sv Zuid West DH 1
Quick 1 (zat)
Uit
02-03-2024 14:00
veld 1
Nr. 41878CO
Scheidsrechters: J.J.N. (Jeff) van Hamersveld, Sportpark Escamp III HMC
Quick 1 (zat)
DUNO 1
Thuis
09-03-2024 18:00
Veld 1
Nr. 49263CO
Quick 1 (zat)
Laakkwartier 1
Thuis
12-03-2024 20:00
veld 1
Nr.
Erasmus 1
Quick 1 (zat)
Uit
16-03-2024 14:30
veld 1
Nr. 21767CO
Sportpark Erasmus
LYRA 1
Quick 1 (zat)
Uit
19-03-2024 20:00
Nr.
haaglandencup
Quick 1 (zat)
Houtwijk sv 1
Thuis
23-03-2024 18:00
Veld 1
Nr. 26941CO
BMT 1
Quick 1 (zat)
Uit
06-04-2024 14:30
veld 1
Nr. 49381CO
Sportpark Escamp I BMT
Quick 1 (zat)
sv Madestein 1
Thuis
13-04-2024 18:00
Veld 1
Nr. 40164CO
GDA 1
Quick 1 (zat)
Uit
20-04-2024 14:30
veld 1-GDA
Nr. 24924CO
Sportpark Madestein
Quick 1 (zat)
ODB 1
Thuis
11-05-2024 14:30
Veld 1
Nr. 20468CO
Loosduinen 1
Quick 1 (zat)
Uit
18-05-2024 14:30
veld 1-Loosduinen
Nr. 42520CO
Sportpark Madestein

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GDA 1128313918027
2.GSC ESDO 1128134220223
3.ODB 1127233419023
4.Erasmus 1127053022021
5.DUNO 1116233312020
6.Houtwijk sv 1126152327019
7.BMT 196122115514
8.Loosduinen 1124172819013
9.Quick 1123451624013
10.SVH 111218164107
11.sv Zuid West DH 111128144005
12.sv Madestein 112129155405
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GDA 185212414017
2.DUNO 18422268014
3.GSC ESDO 185122714214
4.ODB 184222213014
5.BMT 186112012514
6.Loosduinen 18413249013
7.Erasmus 184042317012
8.Houtwijk sv 183141422010
9.Quick 18233111509
10.SVH 18206122906
11.sv Zuid West DH 1812592905
12.sv Madestein 1801773701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GDA 14310154010
2.GSC ESDO 1430115609
3.ODB 1430112609
4.Houtwijk sv 143019509
5.Erasmus 143017509
6.DUNO 132017406
7.Quick 141125904
8.sv Madestein 1411281704
9.SVH 1301241201
10.BMT 110011300
11.sv Zuid West DH 1300351100
12.Loosduinen 1400441000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.BMT 100000000
2.DUNO 100000000
3.Erasmus 100000000
4.GDA 100000000
5.GSC ESDO 100000000
6.Houtwijk sv 100000000
7.Loosduinen 100000000
8.ODB 100000000
9.Quick 100000000
10.SVH 100000000
11.sv Madestein 100000000
12.sv Zuid West DH 100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Oegstgeest 1321011507
2.Quick 1321011607
3.REMO 1310261003
4.Football Factory 1300331000

Teambegeleiders (3)

Spelers (22)

Trainingen

di
20:15
-
21:30
Veld 4 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

BMTDUNEraGDAGSCHouLooODBQuiSVHsvMsvZ
BMT 13 - 22 - 23 - 13 - 2
DUNO 12 - 02 - 03 - 10 - 08 - 06 - 0
Erasmus 13 - 23 - 22 - 40 - 11 - 27 - 0
GDA 14 - 21 - 33 - 12 - 14 - 1
GSC ESDO 13 - 15 - 21 - 32 - 02 - 23 - 05 - 2
Houtwijk sv 14 - 10 - 62 - 23 - 25 - 1
Loosduinen 10 - 11 - 21 - 13 - 12 - 311 - 0
ODB 11 - 14 - 02 - 34 - 15 - 24 - 0
Quick 11 - 20 - 42 - 24 - 22 - 00 - 0
SVH 10 - 50 - 72 - 52 - 32 - 13 - 12 - 2
sv Madestein 11 - 40 - 32 - 82 - 31 - 1
sv Zuid West DH 11 - 22 - 60 - 51 - 43 - 23 - 4
FCOFooQuiREM
FC Oegstgeest 13 - 1
Football Factory 11 - 41 - 3
Quick 13 - 3
REMO 11 - 52 - 4