Quick 1 (zat)

9e in poule 4e klasse C
9e in poule 4e klasse C (periode 1)
7e in poule 4e klasse C (periode 2)
9e in poule 4e klasse C (periode 3)
2e in poule Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 31
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 2 maart
sv Zuid West DH 1
Quick 1
0
DUNO 1
1
GDA 1
0
Houtwijk sv 1
1
BMT 1
2
Loosduinen 1
0
GSC ESDO 1
1
SVH 1
4
ODB 1
Zaterdag 24 februari
4
ODB 1
6
GSC ESDO 1
1
Houtwijk sv 1
4
Loosduinen 1
6
GDA 1
0
sv Zuid West DH 1
0
sv Madestein 1
7
DUNO 1
11
Quick 1
0
SVH 1
Dinsdag 20 februari
3
GSC ESDO 1
1
BMT 1

Wedstrijdschema

Quick 1 (zat)
DUNO 1
Thuis
09-03-2024 18:00
Veld 1
Nr. 49263CO
Scheidsrechters: Afgeschermd
Quick 1 (zat)
Laakkwartier 1
Thuis
12-03-2024 20:00
veld 1
Nr.
Erasmus 1
Quick 1 (zat)
Uit
16-03-2024 14:30
veld 1
Nr. 21767CO
Sportpark Erasmus
LYRA 1
Quick 1 (zat)
Uit
19-03-2024 20:00
Nr.
haaglandencup
Quick 1 (zat)
Houtwijk sv 1
Thuis
23-03-2024 18:00
Veld 1
Nr. 26941CO
BMT 1
Quick 1 (zat)
Uit
06-04-2024 14:30
veld 1
Nr. 49381CO
Sportpark Escamp I BMT
Quick 1 (zat)
sv Madestein 1
Thuis
13-04-2024 18:00
Veld 1
Nr. 40164CO
GDA 1
Quick 1 (zat)
Uit
20-04-2024 14:30
veld 1-GDA
Nr. 24924CO
Sportpark Madestein
Quick 1 (zat)
ODB 1
Thuis
11-05-2024 14:30
Veld 1
Nr. 20468CO
Loosduinen 1
Quick 1 (zat)
Uit
18-05-2024 14:30
veld 1-Loosduinen
Nr. 42520CO
Sportpark Madestein

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GDA 11410314618033
2.GSC ESDO 1149144826226
3.ODB 1148244226026
4.DUNO 1137244013023
5.Erasmus 1127053022021
6.Loosduinen 1146173420019
7.Houtwijk sv 1146172432019
8.BMT 1107122215517
9.Quick 1134452724016
10.SVH 1132110175607
11.sv Zuid West DH 112129144605
12.sv Madestein 1131210156105
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GDA 185212414017
2.DUNO 18422268014
3.GSC ESDO 185122714214
4.ODB 184222213014
5.BMT 186112012514
6.Loosduinen 18413249013
7.Erasmus 184042317012
8.Houtwijk sv 183141422010
9.Quick 18233111509
10.SVH 18206122906
11.sv Zuid West DH 1812592905
12.sv Madestein 1801773701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GDA 16510224016
2.GSC ESDO 164022112012
3.ODB 164022013012
4.Erasmus 143017509
5.DUNO 1530214509
6.Houtwijk sv 16303101009
7.Quick 1521216907
8.Loosduinen 16204101106
9.sv Madestein 1511382404
10.BMT 121012303
11.SVH 1501452701
12.sv Zuid West DH 1400451700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.BMT 100000000
2.DUNO 100000000
3.Erasmus 100000000
4.GDA 100000000
5.GSC ESDO 100000000
6.Houtwijk sv 100000000
7.Loosduinen 100000000
8.ODB 100000000
9.Quick 100000000
10.SVH 100000000
11.sv Madestein 100000000
12.sv Zuid West DH 100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Oegstgeest 1321011507
2.Quick 1321011607
3.REMO 1310261003
4.Football Factory 1300331000

Teambegeleiders (3)

Spelers (22)

Trainingen

di
20:15
-
21:30
Veld 4 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zondag 24 maart
16:30
Bardienst zondag: Quick 1 (zat)

Team resultaten

BMTDUNEraGDAGSCHouLooODBQuiSVHsvMsvZ
BMT 13 - 22 - 23 - 13 - 2
DUNO 10 - 12 - 02 - 03 - 10 - 08 - 06 - 0
Erasmus 13 - 23 - 22 - 40 - 11 - 27 - 0
GDA 14 - 21 - 33 - 12 - 14 - 16 - 0
GSC ESDO 13 - 15 - 21 - 32 - 02 - 23 - 05 - 2
Houtwijk sv 10 - 14 - 10 - 61 - 42 - 23 - 25 - 1
Loosduinen 10 - 11 - 21 - 12 - 03 - 12 - 311 - 0
ODB 11 - 14 - 64 - 02 - 34 - 15 - 24 - 0
Quick 11 - 20 - 42 - 24 - 22 - 011 - 00 - 0
SVH 10 - 50 - 72 - 52 - 32 - 11 - 43 - 12 - 2
sv Madestein 11 - 40 - 70 - 32 - 82 - 31 - 1
sv Zuid West DH 11 - 22 - 60 - 51 - 4 - 3 - 23 - 4
FCOFooQuiREM
FC Oegstgeest 13 - 1
Football Factory 11 - 41 - 3
Quick 13 - 3
REMO 11 - 52 - 4