Quick 1 (zat)

9e in poule 4e klasse C
9e in poule 4e klasse C (periode 1)
6e in poule 4e klasse C (periode 2)
7e in poule 4e klasse C (periode 3)
4e in poule 4e klasse/5e klasse Finale
12e in poule 4e klasse/5e klasse 2e ronde
2e in poule Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 3 31
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 8 juni
3
LSVV 70 1
0
Zwervers, IJVV de 1
1
Bolnes 1
3
Quick 1
4
Sporting Leiden 1
1
MSV '71 1
4
SV Warmunda 1
1
Simonshaven 1
1
Siveo '60 1
3
Steeds Hooger 1
2
SVH 1
1
Rotterdam United 1
0
Linschoten 1
0 (3
Pernis 1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GDA 12215617424051
2.GSC ESDO 12213368440240
3.Erasmus 12212466638040
4.Loosduinen 12212286024038
5.DUNO 12211475425037
6.ODB 12211386751036
7.BMT 12212555137536
8.Houtwijk sv 122101114147031
9.Quick 1228684938030
10.SVH 12241174485013
11.sv Zuid West DH 12233162478012
12.sv Madestein 1221219241518-3
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GDA 185212414017
2.DUNO 18422268014
3.GSC ESDO 185122714214
4.ODB 184222213014
5.BMT 186112012514
6.Loosduinen 18413249013
7.Erasmus 184042317012
8.Houtwijk sv 183141422010
9.Quick 18233111509
10.SVH 18206122906
11.sv Zuid West DH 1812592905
12.sv Madestein 1801773701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.GDA 17520235017
2.Erasmus 17511277016
3.GSC ESDO 175022912015
4.ODB 175022313015
5.Houtwijk sv 174031612012
6.Quick 173222110011
7.DUNO 17322178011
8.BMT 173221411011
9.Loosduinen 17214111207
10.SVH 1701664001
11.sv Zuid West DH 1700752700
12.sv Madestein 1711510455-1
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Loosduinen 17601253018
2.GDA 17520275017
3.Erasmus 173311614012
4.DUNO 17403119012
5.GSC ESDO 173222814011
6.BMT 173221714011
7.Quick 173131713010
8.Houtwijk sv 17304111309
9.ODB 17214222507
10.sv Zuid West DH 17214102207
11.SVH 17205261606
12.sv Madestein 170077693-3
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Sporting Leiden 111004103
2.SV Warmunda 111004103
3.LSVV 70 111003003
4.Quick 111003103
5.Steeds Hooger 111003103
6.SVH 111002103
7.Pernis 111000003
8.Linschoten 110010000
9.Rotterdam United 110011200
10.Bolnes 110011300
11.Siveo '60 110011300
12.MSV '71 110011400
13.Simonshaven 110011400
14.Zwervers, IJVV de 110010300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SV Warmunda 111006103
2.Sporting Leiden 111005003
3.Rotterdam United 111005103
4.Zwervers, IJVV de 111004003
5.LSVV 70 111004203
6.Steeds Hooger 111003103
7.SVH 111003103
8.Linschoten 111003203
9.Siveo '60 111003203
10.MSV '71 111002103
11.Simonshaven 111002103
12.Quick 111003303
13.Pernis 111001103
14.Bolnes 111000003
15.Hazerswoudse Boys 110013300
16.OHVV 110011100
17.Woerden 110010000
18.SSA/SJO Fortuna Be Quick 110012300
19.SEP 110012300
20.RVC Celeritas 110011200
21.WDS 110011200
22.Alphen 110012400
23.SCO '63 110011300
24.Semper Altius 110011300
25.Quick Steps 110011500
26.Rockanje 110010400
27.S.V. Kickers '69 110011600
28.Houtwijk sv 110010500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Oegstgeest 1321011507
2.Quick 1321011607
3.REMO 1310261003
4.Football Factory 1300331000

Teambegeleiders (3)

Spelers (22)

Team resultaten

BMTDUNEraGDAGSCHouLooODBQuiSVHsvMsvZ
BMT 13 - 21 - 42 - 23 - 43 - 11 - 13 - 21 - 45 - 14 - 21 - 1
DUNO 12 - 20 - 30 - 12 - 02 - 03 - 12 - 10 - 02 - 08 - 06 - 0
Erasmus 13 - 23 - 22 - 43 - 30 - 10 - 51 - 22 - 27 - 015 - 02 - 0
GDA 12 - 24 - 21 - 11 - 11 - 32 - 13 - 13 - 02 - 14 - 16 - 0
GSC ESDO 13 - 12 - 05 - 21 - 31 - 22 - 02 - 23 - 08 - 015 - 05 - 2
Houtwijk sv 10 - 11 - 24 - 10 - 20 - 61 - 41 - 32 - 21 - 33 - 25 - 1
Loosduinen 10 - 11 - 01 - 21 - 12 - 03 - 12 - 32 - 03 - 111 - 08 - 0
ODB 11 - 31 - 12 - 21 - 84 - 64 - 02 - 34 - 15 - 24 - 03 - 0
Quick 11 - 21 - 10 - 42 - 24 - 21 - 32 - 05 - 211 - 05 - 00 - 0
SVH 10 - 30 - 52 - 40 - 72 - 52 - 32 - 11 - 43 - 12 - 21 - 2
sv Madestein 11 - 40 - 70 - 30 - 92 - 82 - 60 - 54 - 122 - 31 - 191 - 1
sv Zuid West DH 10 - 31 - 51 - 22 - 65 - 21 - 30 - 51 - 40 - 43 - 23 - 4
BolLSVLinMSVPerQuiRotSVWSVHSimSivSpoSteZwe
Bolnes 11 - 3
LSVV 70 13 - 0
Linschoten 10 - 0 (3
MSV '71 1
Pernis 1
Quick 1
Rotterdam United 1
SV Warmunda 14 - 1
SVH 12 - 1
Simonshaven 1
Siveo '60 11 - 3
Sporting Leiden 14 - 1
Steeds Hooger 1
Zwervers, IJVV de 1
AlpBolHazHouLSVLinMSVOHVPerQuiQuiRVCRocRotSVKSCOSEPSSASVWSVHSemSimSivSpoSteWDSWoeZwe
Alphen 1
Bolnes 12 - 1
Hazerswoudse Boys 13 - 5
Houtwijk sv 10 - 5
LSVV 70 14 - 2
Linschoten 1
MSV '71 1
OHVV 1
Pernis 11 - 1 (4
Quick 1
Quick Steps 11 - 5
RVC Celeritas 1
Rockanje 1
Rotterdam United 1
S.V. Kickers '69 1
SCO '63 11 - 3
SEP 12 - 3
SSA/SJO Fortuna Be Quick 1
SV Warmunda 16 - 1
SVH 1
Semper Altius 11 - 3
Simonshaven 12 - 1
Siveo '60 13 - 2
Sporting Leiden 1
Steeds Hooger 1
WDS 11 - 2
Woerden 1
Zwervers, IJVV de 14 - 0
FCOFooQuiREM
FC Oegstgeest 13 - 1
Football Factory 11 - 41 - 3
Quick 13 - 3
REMO 11 - 52 - 4