Quick 8

7e in poule 5e klasse 4
2e in poule Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 2 03
1e in poule Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 2 08
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 22 januari
5
GDA 2
2
S.V. Den Hoorn 6
Zondag 15 januari
2
GDA 2
6
Quick 8

Wedstrijdschema

Quick 8
Erasmus 2
Thuis
29-01-2023 13:30
Veld 1
Nr. 48177CO
Quick 8
Erasmus 2
Thuis
29-01-2023 13:30
Veld 1
Nr. 48177CO
Quick 8
S.V. Den Hoorn 6
Thuis
12-02-2023 14:00
Veld 1
Nr. 48175CO
Quick 8
Football Factory 5
Thuis
05-03-2023 14:00
Veld 2
Nr. 48182CO
HBS 10
Quick 8
Uit
12-03-2023 10:30
veld 2
Nr. 48991CO
Sportpark Craeyenhout
Quick 8
WIK 4
Thuis
19-03-2023 13:30
Veld 1
Nr. 48181CO
sv Madestein 2
Quick 8
Uit
26-03-2023 12:00
veld 1-sv Madestein
Nr. 47650CO
Sportpark Madestein
Quick 8
VELO 2
Thuis
02-04-2023 14:00
Veld 2
Nr. 48179CO
Erasmus 2
Quick 8
Uit
16-04-2023 12:00
veld 1
Nr. 48031CO
Sportpark Erasmus
Quick 8
Duindorp sv 2
Thuis
23-04-2023 14:00
Veld 3
Nr. 48176CO
Quick 8
GDA 2
Thuis
14-05-2023 14:00
Veld 3
Nr. 48173CO
FC Skillz 2
Quick 8
Uit
21-05-2023 13:00
veld 2
Nr. 49708CO
Sportpark Zonneveld

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.sv Madestein 298013513024
2.WIK 487014419021
3.Erasmus 286023323018
4.HBS 1083322723012
5.GDA 294052737012
6.FC Skillz 27232142409
7.Quick 88305193209
8.Duindorp sv 210226203108
9.S.V. Den Hoorn 68215212507
10.Football Factory 58215183107
11.VELO 29207303006
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS 811003203
2.Quick 810012300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick 8330014309
2.DoCoS 2320118606
3.HBS 11310261303
4.ASC 5300301600

Teambegeleiders (1)

Spelers (14)

Trainingen

wo
20:15
-
21:30
Veld 4 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 11 februari
16:00
Bardienst zaterdag: Quick 8

Team resultaten

DuiEraFCSFooGDAHBSHMSQuiSVDVELWIKsvM
Duindorp sv 23 - 63 - 43 - 34 - 02 - 02 - 3
Erasmus 28 - 14 - 25 - 32 - 7
FC Skillz 21 - 12 - 24 - 24 - 2
Football Factory 52 - 01 - 74 - 03 - 9
GDA 21 - 52 - 62 - 65 - 21 - 3
HBS 102 - 31 - 13 - 34 - 0
HMSH 60 - 5
Quick 83 - 714 - 11 - 5
S.V. Den Hoorn 66 - 22 - 3
VELO 29 - 13 - 52 - 30 - 31 - 42 - 3
WIK 43 - 18 - 06 - 28 - 35 - 4
sv Madestein 24 - 08 - 12 - 15 - 22 - 3
HBSQui
HBS 83 - 2
Quick 8
ASCDoCHBSQui
ASC 50 - 80 - 3
DoCoS 28 - 22 - 4
HBS 111 - 5
Quick 85 - 0