Quick 4

2e in poule 2e klasse B
1e in poule Groep 2 16
14e in poule Groep 1 1e KO ronde
2e in poule Groep 1 2e KO ronde (tussenronde)
32e in poule Groep 1 1/16e Finale
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 14 april
2
Den Hoorn 3
2
ODB 2
4
Quick 4
4
HBS 3
9
Full Speed 2
1
BMT 2
0
Wanica Star 2
0
VUC 2
1
GSC ESDO 2
8
MSV '71 2
0
HMC 2
3
HMSH 2

Wedstrijdschema

HMSH 2
Quick 4
Uit
05-05-2019 10:00
Nr. 13085006CO
Sportpark: Vrederustlaan 117, 2543 SL 'S-GRAVENHAGE
Quick 4
Full Speed 2
Thuis
12-05-2019 09:15
Veld 1
Nr. 13084960CO
VUC 2
Quick 4
Uit
19-05-2019 11:00
Nr. 13084995CO
Sportpark: Het Kleine Loo 1, 2592 BW 'S-GRAVENHAGE
Quick 4
MSV '71 2
Thuis
26-05-2019 11:30
Veld 4
Nr. 13084953CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS 31815218026047
2.Quick 41812156531037
3.MSV '71 21710435434034
4.VUC 21710255333032
5.BMT 2189186046028
6.HMSH 2178363335027
7.Full Speed 2189094141027
8.Den Hoorn 3187473535025
9.ODB 2177283345023
10.Wanica Star 2173592543014
11.HMC 2172114216807
12.GSC ESDO 2180117137601
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick 432019706
2.HBS 532015506
3.Van Nispen 2310211803
4.Foreholte 3310261103
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Foreholte 211006003
2.CVV Zwervers 211006003
3.RKDEO 211006103
4.CWO 211006303
5.DONK 211006303
6.GSC ESDO 311006303
7.fc Boshuizen 211004103
8.Olympia 211004103
9.Blijdorp 311003003
10.HBS 411007503
11.Spartaan'20 211003103
12.TOGB 211002003
13.VOC 211002003
14.Quick 411003203
15.Groeneweg 211002103
16.HBS 211002103
17.Excelsior'20 211001003
18.Leonidas 211001003
19.Swift Boys 211001003
20.dvv Delft 211001103
21.SJC 211001103
22.Antibarbari 200000000
23.DHC 200000000
24.VUC 200000000
25.Concordia 310011100
26.RVC '33 210011100
27.WIK 210012300
28.Quick 310011200
29.RKAVV 210011200
30.Full Speed 210010100
31.Oliveo 210010100
32.VFC 210010100
33.HMSH 210015700
34.VOC 410011300
35.Antibarbari 410010200
36.HVV 310010200
37.fc Boshuizen 310013600
38.Full Speed 310013600
39.VUC 310013600
40.Foreholte 410011400
41.Zoetermeer, fc 210011400
42.Charlois, sv 210010300
43.Antibarbari 310011600
44.Stompwijk'92 210010600
45.VEP 110010600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RKDEO 211006303
2.Quick 411004103
3.TOGB 211004103
4.Spartaan'20 211004203
5.Leonidas 211003203
6.Antibarbari 211002103
7.HBS 211001003
8.DHC 211003303
9.Groeneweg 211002203
10.DONK 211001103
11.fc Boshuizen 200000000
12.CWO 200000000
13.Foreholte 200000000
14.GSC ESDO 300000000
15.FC IJsselmonde 200000000
16.Swift Boys 200000000
17.SJC 210013300
18.Blijdorp 310012200
19.HBS 410011100
20.VUC 210012300
21.CVV Zwervers 210011200
22.VOC 210010100
23.Olympia 210012400
24.Excelsior'20 310013600
25.dvv Delft 210011400
26.Excelsior'20 210011400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Lisse 211009203
2.Sportlust '46 211006203
3.Noordwijk 211004003
4.Voorschoten`97 211005203
5.Groeneweg 211004103
6.Feyenoord, sc 211003003
7.Foreholte 211005303
8.Smitshoek 311004203
9.Quick Boys 411003103
10.Katwijk 211003203
11.Rijnvogels, fc 311002103
12.SHO 511002103
13.Leonidas 211001003
14.TOGB 211001103
15.fc Boshuizen 211001103
16.Schoonhoven 200000000
17.XerxesDZB 200000000
18.FC IJsselmonde 210011100
19.RVVH 210011100
20.DHC 210012300
21.Scheveningen 310011200
22.Westlandia 310011200
23.GSC ESDO 310010100
24.Swift Boys 210013500
25.CWO 210012400
26.HBS 210011300
27.DONK 210012500
28.Spartaan'20 210011400
29.Antibarbari 210010300
30.RKDEO 210012600
31.GDA 210010400
32.Quick 410012900

Spelers (3)

Trainingen

wo
20:00
-
21:00
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

BMTDenFulGSCHBSHMCHMSMSVODBQuiVUCWan
BMT 26 - 11 - 22 - 6
Den Hoorn 32 - 12 - 12 - 2
Full Speed 29 - 11 - 21 - 42 - 1
GSC ESDO 21 - 101 - 81 - 20 - 10 - 2
HBS 36 - 012 - 14 - 1
HMC 21 - 40 - 20 - 30 - 5 - 1 - 5
HMSH 21 - 02 - 12 - 1
MSV '71 23 - 54 - 21 - 4
ODB 23 - 23 - 42 - 6
Quick 43 - 13 - 24 - 46 - 0
VUC 26 - 10 - 72 - 02 - 0
Wanica Star 21 - 10 - 30 - 10 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 16".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e KO ronde".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 2e KO ronde (tussenronde)".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1/16e Finale".