Quick 4

3e in poule 2e klasse B
1e in poule Groep 2 16
14e in poule Groep 1 1e KO ronde
2e in poule Groep 1 2e KO ronde (tussenronde)
16e in poule Groep 1 1/16e Finale
Bekijk spelers

Uitslag

Zondag 10 februari
HMC 2
BMT 2
2
HMSH 2
1
HBS 3
1
Full Speed 2
2
Den Hoorn 3
2
VUC 2
0
MSV '71 2
0
GSC ESDO 2
1
Quick 4
0
Wanica Star 2
3
ODB 2
Zondag 17 februari
4
HBS 3
1
Wanica Star 2
2
Den Hoorn 3
1
GSC ESDO 2
3
ODB 2
2
Full Speed 2
6
Quick 4
0
HMC 2
2
BMT 2
6
VUC 2
1
MSV '71 2
4
HMSH 2

Wedstrijdschema

Quick 4
FC Lisse 2
Thuis
23-02-2019 16:30
Veld 1
Nr. 13487608BE
Quick 4
Den Hoorn 3
Thuis
10-03-2019 12:00
Veld 2
Nr. 13084959CO
Wanica Star 2
Quick 4
Uit
17-03-2019 12:30
Nr. 13084941CO
Sportpark: Melis Stokelaan 1175, 2541 GA 'S-GRAVENHAGE
Quick 4
BMT 2
Thuis
24-03-2019 10:00
Veld 1
Nr. 13084956CO
ODB 2
Quick 4
Uit
07-04-2019 11:00
Nr. 13084896CO
Sportpark: Albardastraat 15, 2555 XP 'S-GRAVENHAGE
Quick 4
HBS 3
Thuis
14-04-2019 10:30
Veld 1
Nr. 13084961CO
HMSH 2
Quick 4
Uit
05-05-2019 10:00
Nr. 13085006CO
Sportpark: Vrederustlaan 117, 2543 SL 'S-GRAVENHAGE
Quick 4
Full Speed 2
Thuis
12-05-2019 10:15
Veld 2
Nr. 13084960CO
VUC 2
Quick 4
Uit
19-05-2019 11:00
Nr. 13084995CO
Sportpark: Het Kleine Loo 1, 2592 BW 'S-GRAVENHAGE
Quick 4
MSV '71 2
Thuis
26-05-2019 10:00
Veld 3
Nr. 13084953CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS 31311114720034
2.MSV '71 2127413324025
3.Quick 4138054821024
4.VUC 2127143923022
5.Full Speed 2137062828021
6.Den Hoorn 3136252624020
7.ODB 2136162432019
8.HMSH 2135352732018
9.BMT 2115153226016
10.Wanica Star 213238224109
11.HMC 212219184007
12.GSC ESDO 212011194201
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick 432019706
2.HBS 532015506
3.Van Nispen 2310211803
4.Foreholte 3310261103
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Foreholte 211006003
2.CVV Zwervers 211006003
3.RKDEO 211006103
4.CWO 211006303
5.DONK 211006303
6.GSC ESDO 311006303
7.fc Boshuizen 211004103
8.Olympia 211004103
9.Blijdorp 311003003
10.HBS 411007503
11.Spartaan'20 211003103
12.TOGB 211002003
13.VOC 211002003
14.Quick 411003203
15.Groeneweg 211002103
16.HBS 211002103
17.Excelsior'20 211001003
18.Leonidas 211001003
19.Swift Boys 211001003
20.dvv Delft 211001103
21.SJC 211001103
22.Antibarbari 200000000
23.DHC 200000000
24.VUC 200000000
25.Concordia 310011100
26.RVC '33 210011100
27.WIK 210012300
28.Quick 310011200
29.RKAVV 210011200
30.Full Speed 210010100
31.Oliveo 210010100
32.VFC 210010100
33.HMSH 210015700
34.VOC 410011300
35.Antibarbari 410010200
36.HVV 310010200
37.fc Boshuizen 310013600
38.Full Speed 310013600
39.VUC 310013600
40.Foreholte 410011400
41.Zoetermeer, fc 210011400
42.Charlois, sv 210010300
43.Antibarbari 310011600
44.Stompwijk'92 210010600
45.VEP 110010600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RKDEO 211006303
2.Quick 411004103
3.TOGB 211004103
4.Spartaan'20 211004203
5.Leonidas 211003203
6.Antibarbari 211002103
7.HBS 211001003
8.DHC 211003303
9.Groeneweg 211002203
10.fc Boshuizen 200000000
11.CWO 200000000
12.DONK 200000000
13.Foreholte 200000000
14.GSC ESDO 300000000
15.HBS 400000000
16.FC IJsselmonde 200000000
17.Swift Boys 200000000
18.SJC 210013300
19.Blijdorp 310012200
20.VUC 210012300
21.CVV Zwervers 210011200
22.VOC 210010100
23.Olympia 210012400
24.Excelsior'20 310013600
25.dvv Delft 210011400
26.Excelsior'20 210011400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Antibarbari 200000000
2.fc Boshuizen 200000000
3.CWO 200000000
4.DHC 200000000
5.Feyenoord, sc 200000000
6.Foreholte 200000000
7.GDA 200000000
8.Groeneweg 200000000
9.GSC ESDO 300000000
10.HBS 200000000
11.FC IJsselmonde 200000000
12.Katwijk 200000000
13.Leonidas 200000000
14.FC Lisse 200000000
15.Noordwijk 200000000
16.Quick 400000000
17.Quick Boys 400000000
18.Rijnvogels, fc 300000000
19.RKDEO 200000000
20.RVVH 200000000
21.Scheveningen 300000000
22.Schoonhoven 200000000
23.SHO 500000000
24.Smitshoek 300000000
25.Spartaan'20 200000000
26.Sportlust '46 200000000
27.Swift Boys 200000000
28.TOGB 200000000
29.Westlandia 300000000
30.XerxesDZB 200000000

Spelers (3)

Trainingen

wo
20:00
-
21:00
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zondag 31 maart
16:30
Bardienst zondag: Quick 4

Team resultaten

BMTDenFulGSCHBSHMCHMSMSVODBQuiVUCWan
BMT 22 - 6
Den Hoorn 32 - 1
Full Speed 21 - 2
GSC ESDO 20 - 1
HBS 34 - 1
HMC 2 - 0 - 2
HMSH 22 - 1
MSV '71 21 - 4
ODB 23 - 2
Quick 46 - 0
VUC 22 - 0
Wanica Star 20 - 3

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 16".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e KO ronde".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 2e KO ronde (tussenronde)".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1/16e Finale".