Quick 3

11e in poule 2e klasse A
11e in poule 2e klasse A (periode 1)
7e in poule 2e klasse A (periode 2)
3e in poule Mannen beker reserve poulefase Groep 3 9
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 25 februari
0
Full Speed 2
0
Voorschoten`97 2
5
ONA 2
2
Football Factory 2
4
Blijdorp 2
2
BMT 3
0
HBS 3
0
Taurus 2
3
Antibarbari 4
0
Coal 2
Zondag 18 februari
3
Quick 3
3
dvv Delft 2
5
Taurus 2
6
ONA 2

Wedstrijdschema

BMT 3
Quick 3
Uit
03-03-2024 11:00
veld 1
Nr. 13429CO
Scheidsrechters: J.P.A. (Jan) Vis, Sportpark Escamp I BMT
Quick 3
Pretoria R., fc 2
Thuis
10-03-2024 11:00
Veld 1
Nr. 12042CO
Scheidsrechters: A. (Ayman) Agzannay
Taurus 2
Quick 3
Uit
17-03-2024 15:00
veld 1
Nr. 14185CO
Sportpark TU - Delft
Quick 3
ONA 2
Thuis
24-03-2024 11:00
Veld 1
Nr. 11601CO
HBS 3
Quick 3
Uit
07-04-2024 12:30
veld 1
Nr. 14722CO
Sportpark Craeyenhout
Blijdorp 2
Quick 3
Uit
21-04-2024 13:00
veld 2-hoofdveld
Nr. 13074CO
Sportcomplex Noorderbocht
Quick 3
Football Factory 2
Thuis
28-04-2024 11:00
Veld 1
Nr. 11194CO
Quick 3
Full Speed 2
Thuis
12-05-2024 11:00
Veld 1
Nr. 11457CO
Antibarbari 4
Quick 3
Uit
20-05-2024 14:45
veld 5-Antibarbari
Nr. 10403CO
Sportpark Toepad
Quick 3
Coal 2
Thuis
26-05-2024 11:00
Veld 1
Nr. 11943CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Taurus 2149414819031
2.Blijdorp 2149324425030
3.Football Factory 2149144231028
4.dvv Delft 2148335732027
5.ONA 2147344641024
6.Antibarbari 4146263027020
7.Voorschoten`97 2145452830019
8.Coal 2145362632018
9.Pretoria R., fc 2135082343015
10.HBS 3144372737015
11.Quick 3142482238010
12.BMT 313229304908
13.Full Speed 214149183707
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Taurus 2129304313030
2.dvv Delft 2128225226026
3.Football Factory 2128133525025
4.Blijdorp 2127323721024
5.ONA 2125343534018
6.Antibarbari 4125252622017
7.Voorschoten`97 2125252729017
8.Coal 2124352529015
9.HBS 3124262635014
10.Pretoria R., fc 2124082142012
11.Quick 312228183408
12.BMT 312228284508
13.Full Speed 212138183606
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ONA 2220011706
2.Blijdorp 222007406
3.Pretoria R., fc 211002103
4.Football Factory 221017603
5.Antibarbari 421014503
6.Coal 221011303
7.Quick 320204402
8.Voorschoten`97 220201102
9.Taurus 220115601
10.dvv Delft 220115601
11.HBS 320111201
12.Full Speed 220110101
13.BMT 310012400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.BMT 332105307
2.HBS 332019506
3.Quick 331115304
4.HMSH 2300351300

Teambegeleiders (1)

Spelers (15)

Trainingen

wo
20:15
-
21:30
Veld 4 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 9 maart
16:00
Bardienst zaterdag: Quick 3

Team resultaten

AntBMTBliCoaFooFulHBSONAPreQuiTauVooWCRdvv
Antibarbari 44 - 11 - 23 - 03 - 22 - 12 - 21 - 16 - 2
BMT 32 - 41 - 22 - 43 - 31 - 52 - 66 - 5
Blijdorp 24 - 24 - 19 - 40 - 03 - 22 - 2
Coal 24 - 13 - 41 - 04 - 43 - 03 - 22 - 4
Football Factory 25 - 12 - 25 - 33 - 11 - 01 - 2
Full Speed 21 - 10 - 43 - 54 - 00 - 00 - 01 - 4
HBS 31 - 64 - 01 - 02 - 23 - 20 - 02 - 8
ONA 23 - 05 - 25 - 26 - 41 - 54 - 2
Pretoria R., fc 21 - 53 - 23 - 62 - 13 - 22 - 10 - 26 - 1
Quick 32 - 11 - 31 - 33 - 21 - 52 - 23 - 3
Taurus 23 - 11 - 12 - 05 - 15 - 68 - 12 - 2
Voorschoten`97 23 - 32 - 13 - 11 - 25 - 11 - 01 - 11 - 3
WCR 21 - 30 - 10
dvv Delft 21 - 02 - 35 - 16 - 23 - 46 - 16 - 3
BMTHBSHMSQui
BMT 33 - 2
HBS 36 - 21 - 0
HMSH 21 - 2
Quick 30 - 05 - 2