Quick 1

12e in poule 3e divisie Zondag
10e in poule 3e divisie Zondag (periode 1)
11e in poule 3e divisie Zondag (periode 2)
12e in poule 3e divisie Zondag (periode 3)
23e in poule 2e ronde (32) BV
7e in poule 1e ronde 1e ronde
4e in poule kwalificatieronde 2 Q2
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 4 december
1
TOGB
1
Quick
3
ADO '20
1
UNA
1
Hercules
1
Groene Ster
4
Dongen
2
Unitas
4
Baronie
1
DEM
0
Gemert
0
HSC '21
1
Blauw Geel'38/JUMBO
0
OSS'20
4
OJC ROSMALEN
0
UDI'19/CSU
Zaterdag 3 december
5
VVSB
2
JOS Watergraafsmeer
Zondag 27 november
3
DEM
0
Gemert
2
Quick
2
OJC ROSMALEN
1
UDI'19/CSU
2
ADO '20
1
JOS Watergraafsmeer
2
TOGB
0
Unitas
0
Baronie
0
UNA
0
Hercules
0
HSC '21
1
Blauw Geel'38/JUMBO
0
Groene Ster
0
Dongen
Zaterdag 26 november
0
OSS'20
6
VVSB
Woensdag 23 november
1
JOS Watergraafsmeer
1
DEM
Zondag 20 november
2
TOGB
2
OSS'20
2
Hercules
0
UDI'19/CSU
2
ADO '20
0
Quick
1
Baronie
1
Dongen
1
OJC ROSMALEN
0
JOS Watergraafsmeer
2
Gemert
3
Unitas
1
Blauw Geel'38/JUMBO
1
DEM
1
Groene Ster
1
UNA

Wedstrijdschema

TOGB 1
Quick 1
Uit
04-12-2022 14:00
veld 1-TOGB
Nr. 1177CO
Scheidsrechters: J.A.B. (Jeremy) Lensink, Sportpark Het Hoge Land
VVSB 1
Quick 1
Uit
10-12-2022 15:30
veld 1-hoofdveld
Nr. 1212CO
Scheidsrechters: F.E. (Erik) ter Brake, Sportpark De Boekhorst
Quick 1
De Graafschap 1
Thuis
10-01-2023 20:00
Veld 1
Nr. 1537BE
Quick 1
Blauw Geel'38/JUMBO 1
Thuis
22-01-2023 14:00
Veld 1
Nr. 1262CO
Gemert 1
Quick 1
Uit
29-01-2023 14:00
hoofdveld
Nr. 1298CO
Sportpark Molenbroek
Quick 1
Baronie 1
Thuis
05-02-2023 14:00
Veld 1
Nr. 1263CO
Unitas 1
Quick 1
Uit
12-02-2023 14:00
veld 1
Nr. 1349CO
Sportpark Molenvliet
Quick 1
DEM (RKVV) DEM
Thuis
26-02-2023 14:00
Veld 1
Nr. 1264CO
HSC '21 1
Quick 1
Uit
05-03-2023 14:30
veld 1
Nr. 1435CO
Sportpark Groot Scholtenhagen
Quick 1
sv O.S.S. 1920 OSS'20
Thuis
12-03-2023 14:00
Veld 1
Nr. 1265CO
JOS Watergraafsmeer 1
Quick 1
Uit
26-03-2023 14:00
08-veld 1-JOS W'meer
Nr. 1164CO
Sportpark Drieburg
Quick 1
Dongen 1
Thuis
02-04-2023 14:00
Veld 1
Nr. 1266CO
Quick 1
UDI'19/CSU 1
Thuis
08-04-2023 18:00
Veld 1
Nr. 1267CO
UNA 1
Quick 1
Uit
16-04-2023 14:30
veld 1
Nr. 1318CO
Sportpark Zeelst
Quick 1
Groene Ster 1
Thuis
23-04-2023 14:00
Veld 1
Nr. 1268CO
Hercules 1
Quick 1
Uit
07-05-2023 14:00
veld 1-Hercules
Nr. 1150CO
Sportpark Voordorp
Quick 1
ADO '20 1
Thuis
14-05-2023 14:00
Veld 1
Nr. 1269CO
OJC ROSMALEN 1
Quick 1
Uit
21-05-2023 14:00
veld 01
Nr. 1389CO
Sportpark De Groote Wielen
Quick 1
TOGB 1
Thuis
28-05-2023 14:00
Veld 1
Nr. 1270CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ADO '201716104614049
2.VVSB1712325122039
3.Blauw Geel'38/JUMBO1710522719035
4.Hercules179533418032
5.UNA176922715027
6.OJC ROSMALEN177553125026
7.Unitas178272627026
8.TOGB176472631022
9.DEM176383035021
10.OSS'20175662131021
11.HSC '21175572923020
12.Quick174852325020
13.JOS Watergraafsmeer174672136018
14.Baronie1743102530015
15.Groene Ster172961824015
16.Gemert1743101733015
17.UDI'19/CSU1724111333010
18.Dongen171313174106
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ADO '201211103612034
2.VVSB127322914024
3.Hercules127322915024
4.Blauw Geel'38/JUMBO126421916022
5.Unitas127141815022
6.UNA124712010019
7.OSS'20125431819019
8.HSC '21125342313018
9.TOGB125161823016
10.Quick123631716015
11.OJC ROSMALEN124352020015
12.JOS Watergraafsmeer123631627015
13.DEM124262125014
14.Groene Ster122551419011
15.Gemert123271424011
16.UDI'19/CSU12237122209
17.Baronie12219162607
18.Dongen120111113501
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VVSB5500228015
2.ADO '205500102015
3.Blauw Geel'38/JUMBO541083013
4.OJC ROSMALEN5320115011
5.Baronie52219408
6.UNA52217508
7.Hercules52215308
8.DEM521291007
9.TOGB51318806
10.Dongen51226605
11.Quick51226905
12.Groene Ster50414504
13.Unitas511381204
14.Gemert51133904
15.JOS Watergraafsmeer51045903
16.HSC '21502361002
17.OSS'20502331202
18.UDI'19/CSU501411101
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ADO '2000000000
2.Baronie00000000
3.Blauw Geel'38/JUMBO00000000
4.DEM00000000
5.Dongen00000000
6.Gemert00000000
7.Groene Ster00000000
8.HSC '2100000000
9.Hercules00000000
10.JOS Watergraafsmeer00000000
11.OJC ROSMALEN00000000
12.Quick00000000
13.TOGB00000000
14.UDI'19/CSU00000000
15.UNA00000000
16.Unitas00000000
17.VVSB00000000
18.OSS'2000000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ADO Den Haag00000000
2.Ajax00000000
3.Almere City FC00000000
4.AZ00000000
5.Blauw Geel'38/JUMBO00000000
6.SC Cambuur00000000
7.FC Den Bosch00000000
8.FC Eindhoven00000000
9.FC Emmen00000000
10.Excelsior00000000
11.Feyenoord00000000
12.Go Ahead Eagles00000000
13.De Graafschap00000000
14.FC Groningen00000000
15.sc Heerenveen00000000
16.Heracles Almelo00000000
17.Katwijk00000000
18.Kozakken Boys00000000
19.NAC Breda00000000
20.N.E.C.00000000
21.PEC Zwolle00000000
22.PSV00000000
23.Quick00000000
24.Sparta Rotterdam00000000
25.Spakenburg00000000
26.Telstar00000000
27.De Treffers00000000
28.FC Twente00000000
29.Urk00000000
30.FC Utrecht00000000
31.FC Volendam00000000
32.VVV-Venlo00000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Excelsior11005103
2.FC Volendam11005103
3.Blauw Geel'38/JUMBO11004103
4.SC Cambuur11003003
5.FC Groningen11003003
6.FC Utrecht11003003
7.Quick11004203
8.FC Den Bosch11003103
9.Go Ahead Eagles11003103
10.De Graafschap11003103
11.Sparta Rotterdam11003103
12.Almere City FC11002003
13.De Treffers11002003
14.Urk11002003
15.ADO Den Haag11003203
16.N.E.C.11003203
17.Katwijk11002103
18.Spakenburg11002103
19.VVV-Venlo11002103
20.FC Eindhoven11001003
21.NAC Breda11001003
22.PEC Zwolle11001003
23.Telstar11001003
24.Heracles Almelo10102201
25.Roda JC10102201
26.Kozakken Boys10102201
27.Vitesse10102201
28.sc Heerenveen10102201
29.Hoek10102201
30.ADO '2010101101
31.FC Emmen10101101
32.Excelsior'3110012300
33.Fortuna Sittard10012300
34.Dongen10011200
35.DVS'33 Ermelo10011200
36.TEC10011200
37.Hercules10010100
38.HHC Hardenberg10010100
39.Kon. HFC10010100
40.Willem II10010100
41.RKAV Volendam10012400
42.GVVV10011300
43.Helmond Sport10011300
44.OFC10011300
45.Rijnsburgse Boys10011300
46.TOP Oss10010200
47.RKC Waalwijk10010200
48.Staphorst10010200
49.DEM10011400
50.FC Dordrecht10010300
51.Rijnvogels10010300
52.Sportlust '4610010300
53.Harkemase Boys10011500
54.MVV Maastricht10011500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Blauw Geel'38/JUMBO11004003
2.ADO '2011003003
3.DVS'33 Ermelo11003003
4.Quick11003103
5.De Treffers11003103
6.Dongen11002103
7.Excelsior'3111002103
8.Hercules11002103
9.Kozakken Boys11002103
10.Sportlust '4611002103
11.GVVV11001003
12.Rijnvogels11001003
13.Spakenburg11001003
14.TEC11001003
15.Staphorst10104401
16.AFC10104401
17.RKAV Volendam10102201
18.HSC '2110102201
19.OFC10102201
20.UDI'19/CSU10102201
21.Harkemase Boys10101101
22.Scheveningen10101101
23.Gemert10101101
24.Urk10101101
25.Hoek10100001
26.DEM10100001
27.IJsselmeervogels10100001
28.Unitas10100001
29.ASWH10011200
30.Excelsior M10011200
31.OSS'2010011200
32.Quick Boys10011200
33.SteDoCo10011200
34.ACV10010100
35.DOVO10010100
36.Sparta Nijkerk10010100
37.UNA10010100
38.Groene Ster10011300
39.Noordwijk10011300
40.FC Lisse10010300
41.VVSB10010300
42.Baronie10010400

Team nieuws

TOGB en Quick in evenwicht

Zondag 4 december

Op een koud sportpark Het Hoge Land was TOGB niet alleen de gastheer van het Haagse Quick, maar ook van een gure wind over het veld. In de Derde Divisie is dit overigens als soort mini derby aan te merken, want het zijn voor beide teams de dichtstbijzijnde tegenstanders. Dit was langs de lijn te zien, waar behoorlijk wat toeschouwers zich dik hadden aangekleed en ook warm werden van hetgeen de spelers voorschotelden. Na een boeiende wedstrijd kon iedereen dan ook wel leven met een gelijkspel.

Lees meer
Toon al het nieuws

Teambegeleiders (4)

Spelers (21)

Trainingen

ma
20:15
-
21:30
Veld 1 (ABCD)
di
20:15
-
21:30
Veld 2 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 17 december
16:00
Bardienst zaterdag: Quick 1

Team resultaten

ADOBarBlaDEMDonGemGroHSCHerJOSOJCOSSQuiTOGUDIUNAUniVVS
ADO '202 - 14 - 12 - 12 - 13 - 12 - 02 - 04 - 23 - 1
Baronie4 - 11 - 13 - 01 - 21 - 31 - 20 - 40 - 01 - 3
Blauw Geel'38/JUMBO2 - 11 - 12 - 02 - 22 - 01 - 01 - 10 - 43 - 2
DEM3 - 00 - 35 - 13 - 13 - 11 - 12 - 32 - 4
Dongen0 - 20 - 22 - 32 - 32 - 32 - 21 - 24 - 2
Gemert1 - 61 - 11 - 02 - 10 - 01 - 21 - 20 - 02 - 3
Groene Ster0 - 23 - 11 - 44 - 20 - 01 - 12 - 31 - 31 - 1
HSC '211 - 41 - 20 - 15 - 01 - 16 - 02 - 23 - 0
Hercules4 - 14 - 11 - 13 - 10 - 22 - 12 - 01 - 12 - 2
JOS Watergraafsmeer0 - 11 - 70 - 01 - 10 - 01 - 11 - 23 - 1
OJC ROSMALEN2 - 25 - 01 - 02 - 23 - 21 - 04 - 01 - 31 - 2
OSS'201 - 21 - 00 - 41 - 12 - 21 - 12 - 00 - 6
Quick0 - 31 - 10 - 21 - 12 - 21 - 10 - 11 - 1
TOGB4 - 10 - 11 - 21 - 02 - 10 - 22 - 21 - 11 - 5
UDI'19/CSU1 - 21 - 01 - 23 - 10 - 02 - 30 - 22 - 2
UNA1 - 01 - 10 - 02 - 21 - 13 - 02 - 01 - 2
Unitas1 - 30 - 01 - 31 - 00 - 15 - 22 - 11 - 0
VVSB0 - 26 - 15 - 20 - 04 - 25 - 23 - 03 - 03 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "2e ronde (32) BV".

ADOADOAlmBlaDEMDVSDeGDeTDonExcExcFCDFCDFCEFCEFCGFCUFCVForGVVGoAHHCHarHelHerHerHoeKatKonKozMVVNECNACOFCPECQuiRKARKCRijRijRodSCCSpaSpaSpoStaTECTOPTelUrkVVVVitWilscH
ADO '201 - 2
ADO Den Haag
Almere City FC2 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO
DEM1 - 4
DVS'33 Ermelo
De Graafschap
De Treffers2 - 0
Dongen1 - 2
Excelsior5 - 1
Excelsior'312 - 3
FC Den Bosch
FC Dordrecht0 - 3
FC Eindhoven1 - 0
FC Emmen
FC Groningen
FC Utrecht
FC Volendam
Fortuna Sittard
GVVV1 - 3
Go Ahead Eagles3 - 1
HHC Hardenberg0 - 1
Harkemase Boys1 - 5
Helmond Sport
Heracles Almelo
Hercules0 - 1
Hoek2 - 4
Katwijk2 - 1
Kon. HFC0 - 1
Kozakken Boys2 - 2 (5
MVV Maastricht
N.E.C.3 - 2
NAC Breda
OFC1 - 3
PEC Zwolle
Quick
RKAV Volendam2 - 4
RKC Waalwijk
Rijnsburgse Boys1 - 3
Rijnvogels0 - 3
Roda JC2 - 2 (6
SC Cambuur
Spakenburg2 - 1
Sparta Rotterdam
Sportlust '460 - 3
Staphorst
TEC
TOP Oss
Telstar
Urk2 - 0
VVV-Venlo
Vitesse
Willem II
sc Heerenveen
ACVADOAFCASWBarBlaDEMDOVDVSDeTDonExcExcFCLGVVGemGroHSCHarHerHoeIJsKozNooOFCOSSQuiQuiRKARijSchSpaSpaSpoStaSteTECUDIUNAUniUrkVVS
ACV
ADO '203 - 0
AFC4 - 4 (4
ASWH1 - 2
Baronie
Blauw Geel'38/JUMBO4 - 0
DEM
DOVO0 - 1
DVS'33 Ermelo
De Treffers3 - 1
Dongen
Excelsior M1 - 2
Excelsior'31
FC Lisse0 - 3
GVVV1 - 0
Gemert1 - 2
Groene Ster1 - 3
HSC '212 - 2 (4
Harkemase Boys
Hercules
Hoek
IJsselmeervogels0 - 0 (5
Kozakken Boys
Noordwijk
OFC6 - 2
OSS'201 - 2
Quick
Quick Boys1 - 2
RKAV Volendam
Rijnvogels1 - 0
Scheveningen1 - 1 (4
Spakenburg
Sparta Nijkerk
Sportlust '46
Staphorst
SteDoCo1 - 2
TEC1 - 0
UDI'19/CSU
UNA
Unitas0 - 0 (4
Urk
VVSB