Quick 1

10e in poule 3e divisie B
16e in poule 3e divisie B (periode 1)
5e in poule 3e divisie B (periode 2)
9e in poule 3e divisie B (periode 3)
42e in poule kwalificatieronde 2 BV
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Quick 1
023
Thuis
31-07-2022
Veld 4
Nr.
trainingsdag

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.OFC3418796647061
2.Hercules34185117446059
3.ADO '2034177106446058
4.Gemert34151277557057
5.OSS'2034168106246155
6.Groene Ster34149114850051
7.Dongen341311105647050
8.UNA34155146058050
9.HSC '2134154156352049
10.Quick34145154744047
11.Blauw Geel'38/JUMBO34136155556045
12.DEM34136153750045
13.Unitas34126164159042
14.JOS Watergraafsmeer34126165969240
15.Hoogland34116174264039
16.EVV Echt34910153659037
17.Hollandia34105193855035
18.Westlandia3488184361032
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.OFC1210112713031
2.Gemert127502915026
3.Unitas127141917022
4.UNA127052422021
5.OSS'20126152218019
6.Groene Ster125431717019
7.Hercules125342417018
8.ADO '20126062321018
9.JOS Watergraafsmeer125252118017
10.Dongen124531816017
11.Hoogland124351220015
12.Blauw Geel'38/JUMBO124171923013
13.EVV Echt12264813012
14.Hollandia123361117012
15.HSC '21123271720011
16.Quick123271116011
17.Westlandia122461419010
18.DEM1223772109
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Gemert117312718024
2.Groene Ster117312012024
3.Dongen116322213021
4.Hercules117042213021
5.Quick117042215021
6.ADO '2011623169020
7.OSS'20115332216018
8.HSC '21115152114016
9.UNA114432014016
10.Blauw Geel'38/JUMBO114252118014
11.OFC114252222014
12.DEM114251418014
13.JOS Watergraafsmeer114162027013
14.Hollandia114071318012
15.EVV Echt113351222012
16.Westlandia1122771808
17.Unitas11227112708
18.Hoogland11119112904
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HSC '21117132518022
2.DEM117131611022
3.Hercules116232816020
4.ADO '20115512516020
5.Hoogland116231915020
6.OSS'20115421812118
7.Blauw Geel'38/JUMBO115331515018
8.OFC114431712016
9.Quick114341413015
10.Westlandia114252224014
11.UNA114161622013
12.EVV Echt114161624013
13.Dongen113351618012
14.Unitas113351115012
15.JOS Watergraafsmeer113351824012
16.Hollandia113261420011
17.Groene Ster11227112108
18.Gemert11146192407
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spakenburg11005203
2.Ajax11004103
3.Barendrecht11003003
4.Gemert11003103
5.Staphorst11003103
6.Kozakken Boys11002003
7.Rijnsb.Boys11002003
8.Harkemase Boys11003203
9.SteDoCo11003203
10.ADO '2011002103
11.DOVO11002103
12.OSS'2011002103
13.De Treffers11002103
14.ASWH11001003
15.Unitas11001003
16.Westlandia11001003
17.DVS'33 Ermelo10102201
18.Noordwijk10102201
19.Achilles Veen10102201
20.DTS '35 Ede 110102201
21.ACV10101101
22.Hercules10101101
23.AFC10101101
24.GVVV10101101
25.IJsselmeervogels10101101
26.FC Lisse10101101
27.Sportlust '4610101101
28.VVOG10101101
29.Capelle10100001
30.Excelsior M10100001
31.HHC Hardenberg10100001
32.OFC10100001
33.Sliedrecht 110100001
34.Sparta Nijkerk10100001
35.Hoek10012300
36.Katwijk10012300
37.Goes10011200
38.HSC '2110011200
39.Kon. HFC10011200
40.ODIN 5910011200
41.Hoogland10010100
42.Quick10010100
43.Ter Leede10010100
44.Dongen10011300
45.TEC10011300
46.Groene Ster10010200
47.Quick Boys10010200
48.UNA10012500
49.VVSB10011400
50.Scheveningen10010300

Team nieuws

Quick ziet OFC kampioen worden

Maandag 6 juni

Voor het eerst in tijden was het weer eens een regenachtige middag, maar wel een met een enorm spannend slot in de Derde Divisie. Liefst 4 ploegen konden nog kampioen worden de laatste speeldag. OFC was de runner-up voorafgaand en aan Quick om de sportieve plicht in Oostzaan te vervullen. Dit lukte slechts ten dele, want OFC won en werd zelfs kampioen.

Lees meer
Toon al het nieuws

Teambegeleiders (1)

Spelers (18)

Team resultaten

ADOBlaDEMDonEVVGemGroHSCHerHolHooJOSOFCOSSQuiUNAUniWes
ADO '202 - 12 - 02 - 22 - 22 - 52 - 34 - 14 - 21 - 03 - 04 - 21 - 21 - 10 - 13 - 04 - 13 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO0 - 22 - 10 - 20 - 12 - 51 - 12 - 00 - 14 - 05 - 13 - 12 - 30 - 20 - 13 - 22 - 14 - 0
DEM3 - 21 - 42 - 12 - 21 - 21 - 00 - 31 - 00 - 20 - 00 - 13 - 00 - 02 - 22 - 11 - 23 - 2
Dongen2 - 12 - 13 - 00 - 23 - 32 - 11 - 12 - 21 - 02 - 01 - 11 - 11 - 25 - 30 - 12 - 00 - 0
EVV Echt1 - 12 - 41 - 11 - 12 - 20 - 01 - 42 - 31 - 02 - 10 - 40 - 21 - 31 - 00 - 11 - 22 - 0
Gemert2 - 20 - 03 - 32 - 13 - 41 - 23 - 12 - 23 - 02 - 34 - 31 - 12 - 14 - 21 - 23 - 11 - 0
Groene Ster1 - 01 - 13 - 02 - 23 - 23 - 30 - 32 - 13 - 13 - 11 - 03 - 13 - 41 - 02 - 11 - 20 - 0
HSC '213 - 14 - 21 - 04 - 30 - 13 - 20 - 10 - 32 - 24 - 11 - 51 - 14 - 03 - 37 - 24 - 02 - 1
Hercules3 - 37 - 10 - 11 - 33 - 01 - 23 - 11 - 02 - 01 - 23 - 02 - 33 - 11 - 34 - 10 - 16 - 3
Hollandia0 - 11 - 10 - 20 - 20 - 02 - 13 - 00 - 41 - 30 - 10 - 11 - 13 - 12 - 00 - 21 - 12 - 0
Hoogland1 - 22 - 10 - 10 - 10 - 02 - 21 - 00 - 11 - 20 - 43 - 14 - 12 - 23 - 02 - 22 - 10 - 4
JOS Watergraafsmeer1 - 32 - 22 - 03 - 24 - 12 - 32 - 31 - 01 - 41 - 01 - 35 - 43 - 31 - 21 - 32 - 02 - 2
OFC0 - 02 - 33 - 12 - 12 - 04 - 12 - 22 - 11 - 23 - 54 - 04 - 01 - 03 - 02 - 00 - 02 - 1
OSS'205 - 10 - 10 - 11 - 11 - 00 - 02 - 03 - 01 - 13 - 14 - 16 - 01 - 31 - 01 - 13 - 22 - 1
Quick0 - 13 - 23 - 03 - 15 - 01 - 30 - 01 - 00 - 14 - 00 - 21 - 00 - 20 - 23 - 13 - 02 - 0
UNA0 - 20 - 13 - 01 - 11 - 20 - 04 - 13 - 11 - 53 - 41 - 11 - 41 - 03 - 12 - 13 - 26 - 0
Unitas1 - 00 - 00 - 21 - 23 - 00 - 31 - 11 - 01 - 00 - 33 - 10 - 04 - 34 - 20 - 01 - 41 - 3
Westlandia0 - 23 - 00 - 23 - 21 - 11 - 13 - 01 - 01 - 13 - 04 - 12 - 20 - 11 - 30 - 00 - 33 - 4
ACVADOAFCASWAchAjaBarCapDOVDTSDVSDeTDonExcFCLGVVGemGoeGroHHCHSCHarHerHoeHooIJsKatKonKozNooODIOFCOSSQuiQuiRijSchSliSpaSpaSpoStaSteTECTerUNAUniVVOVVSWes
ACV
ADO '202 - 1
AFC
ASWH1 - 0
Achilles Veen3 - 2
Ajax4 - 1
Barendrecht3 - 0
Capelle
DOVO
DTS '35 Ede 1
DVS'33 Ermelo2 - 2 (4
De Treffers
Dongen
Excelsior M
FC Lisse1 - 2
GVVV3 - 1
Gemert3 - 1
Goes1 - 2
Groene Ster
HHC Hardenberg0 - 2
HSC '21
Harkemase Boys
Hercules1 - 1 (3
Hoek2 - 3
Hoogland0 - 1
IJsselmeervogels3 - 1
Katwijk2 - 3
Kon. HFC
Kozakken Boys2 - 0
Noordwijk
ODIN 591 - 2
OFC0 - 2
OSS'202 - 1
Quick
Quick Boys0 - 2
Rijnsb.Boys
Scheveningen
Sliedrecht 1
Spakenburg5 - 2
Sparta Nijkerk2 - 0
Sportlust '46
Staphorst3 - 1
SteDoCo
TEC
Ter Leede
UNA
Unitas1 - 0
VVOG
VVSB
Westlandia