Quick 1

9e in poule 3e divisie B
33e in poule kwalificatieronde 2 BV
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 12 september
2
ADO '20
3
Groene Ster
3
Westlandia
0
Blauw Geel'38/JUMBO
3
Gemert
0
Hollandia
1
JOS Watergraafsmeer
4
Hercules
1
OSS'20
0
Quick
2
OFC
1
Dongen
1
EVV Echt
1
DEM
3
Unitas
1
Hoogland
3
UNA
1
HSC '21
Zondag 19 september
4
Hercules
1
UNA
1
DEM
2
Gemert
0
Blauw Geel'38/JUMBO
2
ADO '20
0
Hoogland
0
EVV Echt
4
Unitas
2
OSS'20
1
Dongen
1
HSC '21
1
Quick
0
JOS Watergraafsmeer
1
Hollandia
1
OFC
0
Groene Ster
0
Westlandia

Wedstrijdschema

ASWH
Quick 1
Uit
21-09-2021 20:00
Nr. 15805805BE
Scheidsrechter: S.C.A. (Stijn) van Zuilichem, , Sportpark: Reeweg 75 B, 3342 AA HENDRIK-IDO-AMBACHT
UNA
Quick 1
Uit
26-09-2021 14:30
Nr. 15344126CO
Scheidsrechter: M.G.J. (Thijs) Dogterom, , Sportpark: Sportlaan 1 -3, 5502 ED VELDHOVEN
Quick 1
Dongen
Thuis
03-10-2021 14:00
Veld 1
Nr. 15344076CO
EVV Echt
Quick 1
Uit
10-10-2021 14:30
Nr. 15344178CO
Sportpark: Sportpad 3, 6101 LJ ECHT
Quick 1
ADO '20
Thuis
17-10-2021 14:00
Veld 1
Nr. 15344077CO
Gemert
Quick 1
Uit
31-10-2021 14:00
Nr. 15344111CO
Sportpark: Sportlaan 9, 5421 SK GEMERT
Quick 1
Hoogland
Thuis
07-11-2021 14:00
Veld 1
Nr. 15344078CO
DEM
Quick 1
Uit
14-11-2021 14:00
Nr. 15344027CO
Sportpark: Beneluxlaan 1, 1946 WG BEVERWIJK
Quick 1
HSC '21
Thuis
21-11-2021 14:00
Veld 1
Nr. 15344079CO
Groene Ster
Quick 1
Uit
28-11-2021 14:30
Nr. 15344199CO
Sportpark: Hei-Grindelweg 66, 6413 BS HEERLEN
Hercules
Quick 1
Uit
05-12-2021 14:00
Nr. 15343927CO
Sportpark: Voorveldselaan 4, 3573 PV UTRECHT
Quick 1
Blauw Geel'38/JUMBO
Thuis
12-12-2021 14:00
Veld 1
Nr. 15344080CO
Hollandia
Quick 1
Uit
16-01-2022 14:00
Nr. 15343996CO
Sportpark: Nieuwe Wal 2, 1621 MB HOORN NH
Quick 1
Unitas
Thuis
23-01-2022 14:00
Veld 1
Nr. 15344081CO
JOS Watergraafsmeer
Quick 1
Uit
30-01-2022 14:00
Nr. 15343962CO
Sportpark: Drie Burgpad 3, 1097 HK AMSTERDAM
Quick 1
Gemert
Thuis
06-02-2022 14:00
Veld 1
Nr. 15344082CO
ADO '20
Quick 1
Uit
13-02-2022 14:00
Nr. 15343981CO
Sportpark: Oosterweg 4 C, 1968 KM HEEMSKERK
Quick 1
EVV Echt
Thuis
20-02-2022 14:00
Veld 1
Nr. 15344083CO
Dongen
Quick 1
Uit
06-03-2022 14:00
Nr. 15344100CO
Sportpark: Procureurweg 2, 5103 BG DONGEN
Quick 1
UNA
Thuis
13-03-2022 14:00
Veld 1
Nr. 15344084CO
Westlandia
Quick 1
Uit
20-03-2022 14:00
Nr. 15344051CO
Sportpark: De Hoge Bomen 4, 2671 NZ NAALDWIJK
Quick 1
OSS'20
Thuis
27-03-2022 14:00
Veld 1
Nr. 15344085CO
Quick 1
Hollandia
Thuis
03-04-2022 14:00
Veld 1
Nr. 15344086CO
Blauw Geel'38/JUMBO
Quick 1
Uit
10-04-2022 14:00
Nr. 15344070CO
Sportpark: Pr W Alexander Sportprk 24, 5461 XL VEGHEL
Quick 1
DEM
Thuis
16-04-2022 18:00
Veld 1
Nr. 15344087CO
HSC '21
Quick 1
Uit
24-04-2022 14:30
Nr. 15344223CO
Sportpark: Scholtenhagenweg 29, 7481 VN HAAKSBERGEN
Quick 1
Groene Ster
Thuis
01-05-2022 14:00
Veld 1
Nr. 15344088CO
Hoogland
Quick 1
Uit
15-05-2022 14:00
Nr. 15343952CO
Sportpark: Sportlaan 30, 3828 AZ HOOGLAND
Quick 1
Hercules
Thuis
22-05-2022 14:00
Veld 1
Nr. 15344089CO
OFC
Quick 1
Uit
29-05-2022 14:00
Nr. 15344021CO
Sportpark: Twiskeweg 1, 1511 BZ OOSTZAAN

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.OFC541094013
2.Gemert5320127011
3.Hercules4310124010
4.OSS'20530211809
5.UNA530210909
6.Westlandia52218308
7.Groene Ster522110908
8.Unitas42118507
9.Quick52123307
10.JOS Watergraafsmeer52128716
11.ADO '20520391006
12.EVV Echt51314506
13.Blauw Geel'38/JUMBO520361006
14.Dongen51227605
15.Hoogland50323903
16.Hollandia50231702
17.DEM50232902
18.HSC '21501441201
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Achilles Veen00000000
2.ACV00000000
3.ADO '2000000000
4.AFC00000000
5.Ajax00000000
6.ASWH00000000
7.Barendrecht00000000
8.Capelle00000000
9.Dongen00000000
10.DOVO00000000
11.DTS '35 Ede 100000000
12.DVS'33 Ermelo00000000
13.Excelsior M00000000
14.Gemert00000000
15.Goes00000000
16.Groene Ster00000000
17.GVVV00000000
18.Harkemase Boys00000000
19.Hercules00000000
20.HHC Hardenberg00000000
21.Hoek00000000
22.Hoogland00000000
23.HSC '2100000000
24.IJsselmeervogels00000000
25.Katwijk00000000
26.Kon. HFC00000000
27.Kozakken Boys00000000
28.FC Lisse00000000
29.Noordwijk00000000
30.ODIN 5900000000
31.OFC00000000
32.OSS'2000000000
33.Quick00000000
34.Quick Boys00000000
35.Rijnsb.Boys00000000
36.Scheveningen00000000
37.Sliedrecht 100000000
38.Spakenburg00000000
39.Sparta Nijkerk00000000
40.Sportlust '4600000000
41.Staphorst00000000
42.SteDoCo00000000
43.TEC00000000
44.Ter Leede00000000
45.De Treffers00000000
46.UNA00000000
47.Unitas00000000
48.VVOG00000000
49.VVSB00000000
50.Westlandia00000000

Team nieuws

Quick zeer zuinig langs JOS/Watergraafsmeer

Zondag 19 september

Op een zonovergoten Nieuw Hanenburg was het de Haantjes er alles aan gelegen om weer een driepunter bij te schrijven. De afgelopen wedstrijd was het spel prima, maar bleven doelpunten uit. Tegen JOS/Watergraafsmeer bleek maar weer een dat voetbal geen puntensport is, want ditmaal was het spel een stuk minder goed, maar bleven alle punten in Den Haag.

Lees meer
Toon al het nieuws

Teambegeleiders (1)

Spelers (17)

Trainingen

ma
20:15
-
21:30
Veld 1 (ABCD)
di
20:15
-
21:30
Veld 1 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 16 oktober
16:00
Bardienst zaterdag: Quick 1
Zaterdag 4 december
16:00
Bardienst zaterdag: Quick 1

Team resultaten

ADOBlaDEMDonEVVGemGroHerHolHooHSCJOSOFCOSSQuiUNAUniWes
ADO '202 - 31 - 23 - 0
Blauw Geel'38/JUMBO0 - 20 - 22 - 1
DEM1 - 20 - 0
Dongen3 - 01 - 11 - 1
EVV Echt2 - 41 - 1
Gemert2 - 13 - 0
Groene Ster3 - 03 - 30 - 0
Hercules3 - 14 - 10 - 0
Hollandia0 - 01 - 10 - 2
Hoogland0 - 02 - 20 - 4
HSC '210 - 11 - 5
JOS Watergraafsmeer1 - 41 - 0
OFC2 - 12 - 1
OSS'205 - 11 - 0
Quick1 - 00 - 22 - 0
UNA4 - 13 - 1
Unitas3 - 14 - 20 - 0
Westlandia3 - 01 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "kwalificatieronde 2 BV".