Quick O23

2e in poule Divisie 2 B
37e in poule O23 beker 1e ronde Groep 1 1e ronde
2e in poule O23 beker poulefase Groep 1 27
4e in poule Divisie 2 B
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 24 februari
0
S.V. Den Hoorn O23-1
3
Jodan Boys, de O23-1
1
Quick O23-1
2
TOGB O23-1
3
Forum Sport O23-1
3
Nieuwerkerk O23-1
4
RKAVV O23-1
2
SSA FC Skillz Wateringse Veld O23-1

Wedstrijdschema

Nieuwerkerk O23-1
Quick O23-1
Uit
02-03-2024 16:15
veld 1
Nr. 8600CO
Scheidsrechters: S. (Sabit) Dursun, Sportpark Dorrestein
Quick O23-1
SSA FC Skillz Wateringse Veld O23-1
Thuis
09-03-2024 15:45
Veld 1
Nr. 8524CO
Scheidsrechters: N. (Niels) Brandsma
FC 's-Gravenzande 023
Quick O23-1
Uit
12-03-2024 20:00
Nr.
Halve Maancup
RKAVV O23-1
Quick O23-1
Uit
16-03-2024 18:00
veld 1
Nr. 8440CO
Sportpark Kastelenring
Quick O23-1
Nieuwerkerk O23-1
Thuis
23-03-2024 15:15
Veld 1
Nr. 8527CO
TOGB O23-1
Quick O23-1
Uit
06-04-2024 14:30
veld 2-TOGB
Nr. 8520CO
Sportpark Het Hoge Land
Quick O23-1
RKAVV O23-1
Thuis
13-04-2024 16:00
Veld 1
Nr. 8528CO
SSA FC Skillz Wateringse Veld O23-1
Quick O23-1
Uit
20-04-2024 17:30
veld 1
Nr. 8639CO
Sportpark Zonneveld
Forum Sport O23-1
Quick O23-1
Uit
11-05-2024 17:05
veld 3-hoofdveld
Nr. 8437CO
Sportpark 't Loo
Jodan Boys, de O23-1
Quick O23-1
Uit
18-05-2024 11:45
veld 1
Nr. 8634CO
Sportpark Oosterwei
Quick O23-1
S.V. Den Hoorn O23-1
Thuis
01-06-2024 16:30
Veld 1
Nr. 8529CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VELO O23-1147612616027
2.Quick O23-1147252820023
3.Forum Sport O23-1146353125021
4.Spijkenisse O23-1146352721021
5.TOGB O23-1145452823019
6.S.V. Den Hoorn O23-1145452327019
7.XerxesDZB O23-1144642730018
8.Graaf W II VAC O23-1142012144233
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Barendrecht O23-111009003
2.VOC O23-111009103
3.Sportlust '46 O23-111006103
4.Forum Sport O23-111005103
5.HBS O23-111005103
6.SSA FC Skillz Wateringse Veld O23-111005103
7.S.V. Den Hoorn O23-111004103
8.Rijnsburgse Boys O23-111003003
9.TOGB O23-111003003
10.ARC O23-111003103
11.VFC O23-111003103
12.RKAVV O23-111002003
13.Sparta (AV) O23-111002003
14.VVSB O23-111002003
15.Alexandria'66 O23-111002103
16.Katwijk O23-111002103
17.TAC'90 O23-111002103
18.Nieuwerkerk O23-111001003
19.VELO O23-111001003
20.BVCB O23-111003303
21.KMD O23-111003303
22.SVC'08 O23-111002203
23.Jodan Boys, de O23-111000003
24.Westlandia O23-110013300
25.Slikkerveer O23-110013300
26.Laakkwartier O23-110012200
27.vv Smitshoek O23-110010000
28.EMM'21 O23-110011200
29.Schoonhoven O23-110011200
30.XerxesDZB O23-110011200
31.DHC O23-110010100
32.SHO O23-110010100
33.CKC O23-110011300
34.sv Poortugaal O23-110011300
35.HBSS O23-110010200
36.Nootdorp O23-110010200
37.Quick O23-110010200
38.RVVH O23-110011400
39.DSO O23-110010300
40.Nieuwkoop O23-110010300
41.Sportclub Excelsior O23-110011500
42.Nieuwenhoorn O23-110011500
43.Spartaan'20 O23-110011500
44.Floreant O23-110011600
45.Blijdorp O23-110011900
46.SV Warmunda O23-110010900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DUNO O23-100000000
2.Quick O23-100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Jodan Boys, de O23-1431094010
2.TOGB O23-142117507
3.SSA FC Skillz Wateringse Veld O23-142027606
4.Quick O23-142029906
5.RKAVV O23-14202121306
6.S.V. Den Hoorn O23-1411281104
7.Forum Sport O23-140318903
8.Nieuwerkerk O23-1402271002

Team nieuws

Quick Jo23 verliest onnodig van Jodan Boys

Maandag 5 februari

Na de moeizame overwinning van vorige week op Forum Sport, was het deze zaterdag de beurt aan Jodan Boys om de strijd aan te gaan met onze mannen. Dat moest gebeuren zonder de wederom voor Q1 gespaarde Jeppe, Kjell en Anwar en de geblesseerden Alejandro en Victor. Het werd een moeizame wedstrijd met een Hitchcock-achtige ontknoping maar daarover later meer.

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (21)

Trainingen

ma
20:15
-
21:30
Veld 2 (ABCD)
di
20:15
-
21:30
Veld 3 (ABCD)
do
19:30
-
21:00
Veld 3 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

ForGraQuiSVDSpiTOGVELXer
Forum Sport O23-15 - 11 - 24 - 02 - 03 - 11 - 11 - 1
Graaf W II VAC O23-12 - 12 - 10 - 31 - 21 - 32 - 30 - 4
Quick O23-15 - 13 - 00 - 11 - 11 - 01 - 13 - 1
S.V. Den Hoorn O23-10 - 15 - 10 - 32 - 12 - 22 - 31 - 1
Spijkenisse O23-15 - 43 - 02 - 15 - 01 - 41 - 10 - 1
TOGB O23-12 - 52 - 04 - 22 - 31 - 11 - 12 - 2
VELO O23-13 - 03 - 20 - 21 - 13 - 11 - 00 - 0
XerxesDZB O23-12 - 24 - 26 - 33 - 30 - 40 - 42 - 5
ARCAleBVCBarBliCKCDHCDSOEMMFloForHBSHBSJodKMDKatLaaNieNieNieNooQuiRKARVVRijSVDSHOSSASVWSVCSchSliSpaSpaSpoSpoTACTOGVELVFCVOCVVSWesXersvPvvS
ARC O23-1
Alexandria'66 O23-1
BVCB O23-1
Barendrecht O23-1
Blijdorp O23-1
CKC O23-1
DHC O23-1
DSO O23-1
EMM'21 O23-1
Floreant O23-1
Forum Sport O23-1
HBS O23-1
HBSS O23-1
Jodan Boys, de O23-1
KMD O23-1
Katwijk O23-1
Laakkwartier O23-1
Nieuwenhoorn O23-1
Nieuwerkerk O23-1
Nieuwkoop O23-1
Nootdorp O23-10 - 2
Quick O23-1
RKAVV O23-1
RVVH O23-1
Rijnsburgse Boys O23-13 - 0
S.V. Den Hoorn O23-14 - 1
SHO O23-10 - 1
SSA FC Skillz Wateringse Veld O23-15 - 1
SV Warmunda O23-10 - 9
SVC'08 O23-12 - 2 (4
Schoonhoven O23-11 - 2
Slikkerveer O23-13 - 3 (2
Sparta (AV) O23-12 - 0
Spartaan'20 O23-11 - 5
Sportclub Excelsior O23-11 - 5
Sportlust '46 O23-16 - 1
TAC'90 O23-12 - 1
TOGB O23-13 - 0
VELO O23-11 - 0
VFC O23-13 - 1
VOC O23-19 - 1
VVSB O23-12 - 0
Westlandia O23-13 - 3 (4
XerxesDZB O23-11 - 2
sv Poortugaal O23-11 - 3
vv Smitshoek O23-10 - 0 (6

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "O23 beker poulefase Groep 1 27".

ForJodNieQuiRKASVDSSATOG
Forum Sport O23-13 - 32 - 2
Jodan Boys, de O23-11 - 0
Nieuwerkerk O23-11 - 12 - 4
Quick O23-13 - 23 - 41 - 2
RKAVV O23-14 - 20 - 4
S.V. Den Hoorn O23-10 - 31 - 25 - 4
SSA FC Skillz Wateringse Veld O23-12 - 1
TOGB O23-11 - 10 - 3