MO20-1

4e in poule Hoofdklasse (3e fase) C
6e in poule Hoofdklasse (2e fase) D
4e in poule Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase) D
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 20 april
3
DSO MO20-1
1
Quick MO20-1
0
Concordia MO20-1
6
Montfoort S.V.'19 MO20-1
2
VDL MO20-1
5
RCL MO20-1
Zaterdag 13 april
5
RCL MO20-1
1
Concordia MO20-1
11
Montfoort S.V.'19 MO20-1
0
Blijdorp MO20-1
5
FC Skillz MO20-1
0
DSO MO20-1
4
Quick MO20-1
0
VDL MO20-1

Wedstrijdschema

Concordia MO20-1
Quick MO20-1
Uit
11-05-2024 11:30
veld 8
Nr. 104465CO
Sportpark Concordia
Quick MO20-1
Montfoort S.V.'19 MO20-1
Thuis
18-05-2024 15:30
Veld 4
Nr. 104459CO
RCL MO20-1
Quick MO20-1
Uit
25-05-2024 13:45
veld 3
Nr. 104450CO
Sportpark De Bloemerd

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Montfoort S.V.'19 MO20-1108114110025
2.FC Skillz MO20-196212710020
3.RCL MO20-1116142515019
4.Quick MO20-1115153324016
5.DSO MO20-1114342325015
6.Blijdorp MO20-1104152348013
7.Concordia MO20-112219113007
8.VDL MO20-110127113214
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SVO RVVH/Sparta RV&AV MO20-16501213015
2.Sportclub Excelsior MO20-16501258015
3.Barendrecht MO20-163121212010
4.FC Skillz MO20-16303121309
5.Blijdorp MO20-16213151907
6.Quick MO20-16204142206
7.DSO MO20-1600672900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Sportclub Excelsior MO20-15500292015
2.SVO RVVH/Sparta RV&AV MO20-15410176013
3.Barendrecht MO20-16303131509
4.Quick MO20-15212121107
5.FC Skillz MO20-15203121506
6.Concordia MO20-1500521400
7.vv Smitshoek MO20-1510462830

Teambegeleiders (3)

Spelers (17)

Trainingen

ma
20:15
-
21:30
Veld 4 (ABCD)
wo
19:00
-
20:15
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zondag 28 april
13:30 – 16:30
Bardienst O18/19-jeugd: Quick MO20-1
Zondag 26 mei
13:30 – 16:30
Bardienst zondag: Quick MO20-1

Team resultaten

BliConDSOFCSMonQuiRCLVDL
Blijdorp MO20-13 - 24 - 31 - 75 - 2
Concordia MO20-12 - 30 - 40 - 60 - 23 - 1
DSO MO20-12 - 23 - 13 - 11 - 13 - 11 - 2
FC Skillz MO20-17 - 21 - 05 - 04 - 12 - 1
Montfoort S.V.'19 MO20-111 - 02 - 06 - 23 - 04 - 1
Quick MO20-18 - 30 - 21 - 52 - 21 - 04 - 0
RCL MO20-14 - 05 - 14 - 21 - 11 - 30 - 2
VDL MO20-10 - 01 - 11 - 21 - 82 - 5
BarBliDSOFCSQuiSVOSpoZee
Barendrecht MO20-11 - 12 - 12 - 3
Blijdorp MO20-14 - 32 - 46 - 3
DSO MO20-10 - 42 - 71 - 4
FC Skillz MO20-14 - 11 - 33 - 0
Quick MO20-11 - 30 - 11 - 9
SVO RVVH/Sparta RV&AV MO20-16 - 04 - 06 - 01 - 2
Sportclub Excelsior MO20-14 - 25 - 10 - 116 - 0
Zeelandia Middelburg MO20-10 - 50 - 73 - 9
BarConDSVFCSQuiSVOSpovvS
Barendrecht MO20-12 - 11 - 24 - 1
Concordia MO20-13 - 20 - 40 - 3
DSVP MO20-11 - 1
FC Skillz MO20-14 - 50 - 7
Quick MO20-13 - 12 - 23 - 4
SVO RVVH/Sparta RV&AV MO20-13 - 12 - 03 - 2
Sportclub Excelsior MO20-14 - 03 - 212 - 0
vv Smitshoek MO20-10 - 21 - 7