MO19-1

3e in poule 1e klasse (3e fase) E
6e in poule 1e klasse (2e fase) E
6e in poule 1e klasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase) D
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 21 januari
0
Binnenmaas, FC MO20-1
2
Concordia MO20-1
3
DSO MO20-1
0
Barendrecht MO20-2

Wedstrijdschema

Stolwijk MO20-1
Quick MO20-1
Uit
28-01-2023 14:30
veld 1 - Hoofdveld
Nr. 115451CO
Scheidsrechters: Afgeschermd, Sportpark Stolwijk
Quick MO20-1
Concordia MO20-1
Thuis
04-02-2023 12:30
Veld 1
Nr. 115431CO
Barendrecht MO20-2
Quick MO20-1
Uit
11-02-2023 14:30
veld 2
Nr. 115458CO
Sportpark De Bongerd
XerxesDZB MO20-1
Quick MO20-1
Uit
25-02-2023 12:00
veld 3
Nr. 115444CO
Sportpark Faas Wilkes
Quick MO20-1
DSO MO20-1
Thuis
04-03-2023 15:30
Veld 3
Nr. 115426CO
Binnenmaas, FC MO20-1
Quick MO20-1
Uit
11-03-2023 10:30
veld 4
Nr. 115437CO
Sportpark De Lange Weide
Concordia MO20-1
Quick MO20-1
Uit
18-03-2023 13:30
veld 9
Nr. 115424CO
Sportpark Concordia
Quick MO20-1
De Zwerver MO20-1
Thuis
25-03-2023 13:30
Veld 3
Nr. 115432CO
Quick MO20-1
Stolwijk MO20-1
Thuis
01-04-2023 15:00
Veld 3
Nr. 115428CO
DSO MO20-1
Quick MO20-1
Uit
15-04-2023 11:00
veld 2
Nr. 115465CO
Sportpark Bentwoud
Quick MO20-1
Barendrecht MO20-2
Thuis
22-04-2023 13:30
Veld 3
Nr. 115427CO
Quick MO20-1
Binnenmaas, FC MO20-1
Thuis
13-05-2023 13:00
Veld 4
Nr. 115430CO
De Zwerver MO20-1
Quick MO20-1
Uit
20-05-2023 10:45
veld 1
Nr. 115417CO
Sportpark De Schans

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DSO MO20-111003003
2.Concordia MO20-111002003
3.Quick MO20-100000000
4.Stolwijk MO20-100000000
5.XerxesDZB MO20-100000000
6.De Zwerver MO20-100000000
7.Binnenmaas, FC MO20-110010200
8.Barendrecht MO20-210010300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.KMD MO20-164112811013
2.VDL MO20-16411147013
3.Quick Boys MO20-1632197011
4.DSO MO20-163121713010
5.RCL MO20-16222181908
6.Quick MO20-16105142003
7.Wippolder MO20-1601552801
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.PPSC MO20-15500202015
2.Quick Boys MO20-15320279011
3.KMD MO20-153112115010
4.VDL MO20-15212101107
5.Wippolder MO20-1620482106
6.Quick MO20-15104122403
7.FC Oegstgeest MO20-1500542000

Spelers (17)

Trainingen

ma
19:00
-
20:15
Veld 2 (ABCD)
wo
19:00
-
20:15
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zondag 5 maart
13:30 – 16:30
Bardienst A-jeugd: Quick MO20-1

Team resultaten

BarBinConDSO
Barendrecht MO20-2
Binnenmaas, FC MO20-10 - 2
Concordia MO20-1
DSO MO20-13 - 0
BSCDSOKMDQuiQuiRCLVDLWip
BSC '68 MO20-1
DSO MO20-110 - 03 - 33 - 00 - 3
KMD MO20-114 - 15 - 311 - 0
Quick Boys MO20-12 - 13 - 1
Quick MO20-12 - 42 - 31 - 4
RCL MO20-14 - 31 - 16 - 31 - 4
VDL MO20-11 - 50 - 02 - 0
Wippolder MO20-11 - 41 - 30 - 53 - 3
FCOKMDPPSQuiQuiVDLVELWip
FC Oegstgeest MO20-11 - 32 - 31 - 4
KMD MO20-16 - 56 - 1
PPSC MO20-15 - 04 - 213 - 1
Quick Boys MO20-15 - 04 - 48 - 0
Quick MO20-10 - 62 - 7
VDL MO20-10 - 23 - 34 - 2
VELO MO20-10 - 10
Wippolder MO20-10 - 31 - 32 - 0