MO11-3

6e in poule 1e klasse (3e fase) 02
1e in poule 2e klasse (2e fase) 05
1e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 04
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 21 januari
3
Quick MO11-3
4
Graaf W II VAC MO11-1
Zaterdag 14 januari
7
Graaf W II VAC MO11-1
1
TAC'90 MO11-1
11
Die Haghe MO11-1
0
Quick MO11-3

Wedstrijdschema

VCS MO11-2
Quick MO11-3
Uit
28-01-2023 12:30
veld 4 B
Nr. 106260CO
Sportpark Escamp 1 VCS
Quick MO11-3
TAC'90 MO11-1
Thuis
04-02-2023 08:30
Veld 2 a
Nr. 106269CO
Quick MO11-3
Duindorp sv MO11-1
Thuis
11-02-2023 08:30
Veld 4 a
Nr. 106268CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Graaf W II VAC MO11-1220011406
2.Die Haghe MO11-1110011003
3.Duindorp sv MO11-100000000
4.VCS MO11-200000000
5.TAC'90 MO11-110011700
6.Quick MO11-3200231500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick MO11-36510298016
2.FC 's-Gravenzande MO11-16501477015
3.VELO MO11-16420188014
4.Die Haghe MO11-2622282008
5.Loosduinen MO11-16123121405
6.Naaldwijk MO11-2611473204
7.KMD MO11-1603372203
8.VDL MO11-26015102701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick MO11-35410428013
2.SV Leidschenveen MO11-15410239013
3.DSVP MO11-464023518012
4.RKAVV MO11-25203102306
5.Laakkwartier MO11-15203193706
6.Graaf W II VAC MO11-25104123103
7.DWO MO11-1500572200

Spelers (10)

Trainingen

ma
17:00
-
18:00
Veld 2 (ABCD)
wo
17:00
-
18:00
Veld 4 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Maandag 30 januari
17:00 – 18:00
Bardienst ouders training: Quick MO11-3

Team resultaten

DieGraQuiTAC
Die Haghe MO11-111 - 0
Graaf W II VAC MO11-17 - 1
Quick MO11-33 - 4
TAC'90 MO11-1
DieFC'KMDLooNaaQuiVDLVEL
Die Haghe MO11-22 - 21 - 13 - 1
FC 's-Gravenzande MO11-112 - 18 - 06 - 0
KMD MO11-13 - 30 - 40 - 3
Loosduinen MO11-10 - 12 - 31 - 1
Naaldwijk MO11-20 - 130 - 61 - 3
Quick MO11-34 - 08 - 18 - 3
VDL MO11-21 - 62 - 21 - 4
VELO MO11-15 - 22 - 24 - 2
DSVDWOGraLaaQuiRKASVL
DSVP MO11-44 - 18 - 16 - 1
DWO MO11-11 - 24 - 60 - 8
Graaf W II VAC MO11-24 - 52 - 13
Laakkwartier MO11-15 - 122 - 4
Quick MO11-36 - 313 - 1
RKAVV MO11-22 - 14 - 30 - 8
SV Leidschenveen MO11-14 - 22 - 25 - 3