JO19-1

2e in poule 3e divisie B
2e in poule Groep 1 7
4e in poule Groep 1 1e KO ronde
14e in poule Groep 1 2e KO ronde (tussenronde)
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 1 december
1
Jodan Boys, de JO19-1
1
Dongen JO19-1
2
ARC JO19-1
1
Forum Sport JO19-1
4
VELO JO19-1
0
Kloetinge JO19-1
3
Feyenoord, sc JO19-1
2
Quick JO19-1
1
DHC JO19-1
5
Baronie JO19-1
1
RKAVV JO19-1
1
MOC'17 JO19-1
Zaterdag 8 december
3
Dongen JO19-1
2
Feyenoord, sc JO19-1
1
MOC'17 JO19-1
3
Jodan Boys, de JO19-1
1
Quick JO19-1
3
ARC JO19-1
1
Forum Sport JO19-1
0
VELO JO19-1
2
Kloetinge JO19-1
2
DHC JO19-1
2
Baronie JO19-1
2
RKAVV JO19-1

Wedstrijdschema

RKAVV JO19-1
Quick JO19-1
Uit
09-02-2019 14:30
Nr. 13030423CO
Sportpark: Sportparkweg 4, 2263 SX LEIDSCHENDAM
Quick JO19-1
DHC JO19-1
Thuis
16-02-2019 14:30
Veld 1
Nr. 13030389CO
Jodan Boys, de JO19-1
Quick JO19-1
Uit
09-03-2019 13:30
Nr. 13030390CO
Sportpark: Sportlaan 8, 2806 HC GOUDA
Quick JO19-1
Baronie JO19-1
Thuis
16-03-2019 14:30
Veld 1
Nr. 13030385CO
VELO JO19-1
Quick JO19-1
Uit
23-03-2019 14:30
Nr. 13030335CO
Sportpark: Noordweg 26, 2291 EE WATERINGEN
Quick JO19-1
Feyenoord, sc JO19-1
Thuis
06-04-2019 16:10
Veld 1
Nr. 13030383CO
ARC JO19-1
Quick JO19-1
Uit
13-04-2019 14:15
Nr. 13030313CO
Sportpark: Olympiaweg 6, 2406 LG ALPHEN AAN DEN RIJN
Dongen JO19-1
Quick JO19-1
Uit
04-05-2019 14:30
Nr. 13030368CO
Sportpark: Procureurweg 2, 5103 BG DONGEN
Quick JO19-1
Forum Sport JO19-1
Thuis
11-05-2019 14:30
Veld 1
Nr. 13030387CO
Kloetinge JO19-1
Quick JO19-1
Uit
18-05-2019 15:00
Nr. 13030324CO
Sportpark: Noordeinde 5, 4481 BJ KLOETINGE
Quick JO19-1
MOC'17 JO19-1
Thuis
25-05-2019 14:30
Veld 1
Nr. 13030380CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ARC JO19-1119203410029
2.Quick JO19-1118034123024
3.VELO JO19-1117132616022
4.Forum Sport JO19-1117131814022
5.Feyenoord, sc JO19-1117042919021
6.Jodan Boys, de JO19-1115152322016
7.RKAVV JO19-1114342322015
8.Dongen JO19-1113351822012
9.Baronie JO19-111236192709
10.MOC'17 JO19-111236132709
11.DHC JO19-111137183506
12.Kloetinge JO19-111029143902
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick Boys JO19-132105307
2.Quick JO19-131208405
3.FC Lisse JO19-131118404
4.Den Hoorn JO19-1300341400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spartaan'20 JO19-111006003
2.TOGB JO19-111005003
3.UVS JO19-111007303
4.Quick JO19-111004003
5.Excelsior M. JO19-111006303
6.Forum Sport JO19-111003003
7.Jodan Boys, de JO19-111003003
8.Rijnsburgse Boys JO19-111003003
9.Nieuwerkerk JO19-111003103
10.Feyenoord, sc JO19-111002003
11.Alexandria'66 JO19-211003203
12.Bergambacht JO19-111003203
13.Excelsior M. JO19-211003203
14.Feyenoord, sc JO19-211003203
15.HVV JO19-111002103
16.VELO JO19-111002103
17.Zestienhoven JO19-111005503
18.Concordia JO19-111003303
19.Vredenburch JO19-111002203
20.Foreholte JO19-111001103
21.RKDEO JO19-111001103
22.TAC'90 JO19-111001103
23.Barendrecht JO19-100000000
24.RKAVV JO19-110015500
25.Jonge Spartaan, de JO19-110013300
26.RVVH JO19-110012200
27.Sportlust '46 JO19-110011100
28.GDA JO19-110011100
29.Excelsior R. JO19-110011100
30.Noordwijk JO19-110012300
31.NSVV JO19-110012300
32.Spartaan'20 JO19-210012300
33.XerxesDZB JO19-110012300
34.Ter Leede JO19-110011200
35.Zuidland JO19-110011200
36.RCL JO19-110011300
37.Smitshoek JO19-110010200
38.Brielle, VV JO19-110013600
39.DSO JO19-110010300
40.Quick Boys JO19-110010300
41.VVSB JO19-110010300
42.Be Fair JO19-110013700
43.Meerburg JO19-110010400
44.Woerden JO19-110010500
45.MVV '27 JO19-110010600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alexandria'66 JO19-200000000
2.Barendrecht JO19-100000000
3.Bergambacht JO19-100000000
4.Concordia JO19-100000000
5.Excelsior M. JO19-200000000
6.Excelsior M. JO19-100000000
7.Feyenoord, sc JO19-200000000
8.Feyenoord, sc JO19-100000000
9.Foreholte JO19-100000000
10.Forum Sport JO19-100000000
11.HVV JO19-100000000
12.Jodan Boys, de JO19-100000000
13.Nieuwerkerk JO19-100000000
14.Quick JO19-100000000
15.RKDEO JO19-100000000
16.Rijnsburgse Boys JO19-100000000
17.Spartaan'20 JO19-100000000
18.TAC'90 JO19-100000000
19.TOGB JO19-100000000
20.UVS JO19-100000000
21.VELO JO19-100000000
22.Vredenburch JO19-100000000
23.Zestienhoven JO19-100000000

Team nieuws

Super Saturday eindigt in mineur voor Quick JO19-1

Zaterdag 8 december

Waar JO17-1 in een rechtstreeks duel met nummer twee DWS wel aan het langste eind trok, haar koppositie verder verstevigde en zich zo Herbstmeister mocht kronen van de 2e divisie A, eindigde de eerste seizoenshelft voor JO19-1 minder positief. Tegen koploper ARC gaf Quick niet thuis en liet het de ploeg uit Alphen aan de Rijn uitlopen naar een voorsprong van 5 punten.

 

Lees meer
Toon al het nieuws

Trainingen

ma
19:15
-
20:30
Veld 4 (ABCD)
di
19:00
-
20:15
Veld 2 (ABCD)
do
18:15
-
19:30
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

ARCBarDHCDonFeyForJodKloMOCQuiRKAVEL
ARC JO19-14 - 33 - 02 - 14 - 11 - 17 - 1
Baronie JO19-11 - 40 - 42 - 21 - 32 - 2
DHC JO19-11 - 50 - 64 - 11 - 62 - 2
Dongen JO19-10 - 22 - 02 - 23 - 21 - 11 - 2
Feyenoord, sc JO19-15 - 22 - 13 - 24 - 22 - 3
Forum Sport JO19-11 - 02 - 11 - 03 - 22 - 41 - 0
Jodan Boys, de JO19-10 - 32 - 11 - 11 - 22 - 5
Kloetinge JO19-12 - 22 - 51 - 32 - 31 - 30 - 5
MOC'17 JO19-12 - 20 - 31 - 32 - 12 - 70 - 2
Quick JO19-11 - 34 - 24 - 26 - 20 - 34 - 2
RKAVV JO19-14 - 02 - 01 - 31 - 10 - 3
VELO JO19-11 - 11 - 43 - 12 - 14 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 7".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e KO ronde".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 2e KO ronde (tussenronde)".