JO19-1

2e in poule 3e divisie B
2e in poule Groep 1 7
4e in poule Groep 1 1e KO ronde
13e in poule Groep 1 2e KO ronde (tussenronde)
6e in poule Groep 1 1/8e Finale
3e in poule Groep 1 1/4e Finale
1e in poule Groep 1 1/2 Finale
2e in poule Groep 1 Finale JO19 A-categorie
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 13 april
3
RKAVV JO19-1
3
Baronie JO19-1
4
Jodan Boys, de JO19-1
1
MOC'17 JO19-1
4
ARC JO19-1
2
Quick JO19-1
4
Feyenoord, sc JO19-1
2
Dongen JO19-1
0
VELO JO19-1
2
Forum Sport JO19-1
2
DHC JO19-1
0
Kloetinge JO19-1
Woensdag 17 april
0
UVS JO19-1
4
Quick JO19-1
1
Foreholte JO19-1
0
Spartaan'20 JO19-1

Wedstrijdschema

Dongen JO19-1
Quick JO19-1
Uit
04-05-2019 14:30
Nr. 13030368CO
Scheidsrechter: Afgeschermd, . Sportpark: Procureurweg 2, 5103 BG DONGEN
Quick JO19-1
Forum Sport JO19-1
Thuis
11-05-2019 14:30
Veld 1
Nr. 13030387CO
Kloetinge JO19-1
Quick JO19-1
Uit
18-05-2019 15:00
Nr. 13030324CO
Sportpark: Noordeinde 5, 4481 BJ KLOETINGE
Quick JO19-1
MOC'17 JO19-1
Thuis
25-05-2019 14:30
Veld 1
Nr. 13030380CO
Quick JO19-1
Foreholte JO19-1
Thuis
01-06-2019 17:30
Veld 1
Nr. 13574730BE

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ARC JO19-11814315719045
2.Quick JO19-11813056935039
3.Jodan Boys, de JO19-11811254832035
4.Forum Sport JO19-1189452519031
5.Feyenoord, sc JO19-1189184148028
6.VELO JO19-1188283631026
7.RKAVV JO19-1186663839024
8.Baronie JO19-1186483945022
9.Dongen JO19-1185493138019
10.MOC'17 JO19-11853102146018
11.DHC JO19-11824123056010
12.Kloetinge JO19-1182313285509
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick Boys JO19-132105307
2.Quick JO19-131208405
3.FC Lisse JO19-131118404
4.Den Hoorn JO19-1300341400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spartaan'20 JO19-111006003
2.TOGB JO19-111005003
3.UVS JO19-111007303
4.Quick JO19-111004003
5.Excelsior M. JO19-111006303
6.Forum Sport JO19-111003003
7.Jodan Boys, de JO19-111003003
8.Rijnsburgse Boys JO19-111003003
9.Nieuwerkerk JO19-111003103
10.Feyenoord, sc JO19-111002003
11.Alexandria'66 JO19-211003203
12.Bergambacht JO19-111003203
13.Excelsior M. JO19-211003203
14.Feyenoord, sc JO19-211003203
15.HVV JO19-111002103
16.VELO JO19-111002103
17.Zestienhoven JO19-111005503
18.Concordia JO19-111003303
19.Vredenburch JO19-111002203
20.Foreholte JO19-111001103
21.RKDEO JO19-111001103
22.TAC'90 JO19-111001103
23.Barendrecht JO19-100000000
24.RKAVV JO19-110015500
25.Jonge Spartaan, de JO19-110013300
26.RVVH JO19-110012200
27.Sportlust '46 JO19-110011100
28.GDA JO19-110011100
29.Excelsior R. JO19-110011100
30.Noordwijk JO19-110012300
31.NSVV JO19-110012300
32.Spartaan'20 JO19-210012300
33.XerxesDZB JO19-110012300
34.Ter Leede JO19-110011200
35.Zuidland JO19-110011200
36.RCL JO19-110011300
37.Smitshoek JO19-110010200
38.Brielle, VV JO19-110013600
39.DSO JO19-110010300
40.Quick Boys JO19-110010300
41.VVSB JO19-110010300
42.Be Fair JO19-110013700
43.Meerburg JO19-110010400
44.Woerden JO19-110010500
45.MVV '27 JO19-110010600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.TOGB JO19-111005003
2.TAC'90 JO19-111003103
3.VELO JO19-111002003
4.Forum Sport JO19-111004303
5.Excelsior M. JO19-211003203
6.UVS JO19-111001003
7.Rijnsburgse Boys JO19-111002203
8.Alexandria'66 JO19-200000000
9.Concordia JO19-100000000
10.Feyenoord, sc JO19-200000000
11.Foreholte JO19-100000000
12.HVV JO19-100000000
13.Quick JO19-100000000
14.RKDEO JO19-100000000
15.Spartaan'20 JO19-100000000
16.Vredenburch JO19-100000000
17.Barendrecht JO19-110012200
18.Jodan Boys, de JO19-110013400
19.Nieuwerkerk JO19-110012300
20.Bergambacht JO19-110010100
21.Zestienhoven JO19-110011300
22.Excelsior M. JO19-110010200
23.Feyenoord, sc JO19-110010500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.UVS JO19-111005103
2.Spartaan'20 JO19-111004003
3.TAC'90 JO19-111007503
4.Foreholte JO19-111004203
5.Alexandria'66 JO19-211003103
6.Quick JO19-111003103
7.HVV JO19-111002003
8.Feyenoord, sc JO19-211001003
9.VELO JO19-110010100
10.RKDEO JO19-110015700
11.Excelsior M. JO19-210012400
12.Concordia JO19-110011300
13.Forum Sport JO19-110011300
14.Vredenburch JO19-110010200
15.Rijnsburgse Boys JO19-110011500
16.TOGB JO19-110010400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.UVS JO19-111003003
2.Spartaan'20 JO19-111004203
3.Quick JO19-111003103
4.Foreholte JO19-111003303
5.Alexandria'66 JO19-210013300
6.Feyenoord, sc JO19-210012400
7.HVV JO19-110011300
8.TAC'90 JO19-110010300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO19-111004003
2.Foreholte JO19-111001003
3.Spartaan'20 JO19-110010100
4.UVS JO19-110010400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Foreholte JO19-100000000
2.Quick JO19-100000000

Team nieuws

Quick JO 19-1 delft onderspit in topper tegen ARC

Zondag 14 april

Aan het niveau was vandaag niet af te zien dat het om de kraker ging in de 3e divisie-B. En van een spannend gevecht tussen de nummers 1 en 2 was ook nauwelijks sprake. ARC boog een vroege achterstand snel om, legde Quick aan de ketting en kwam daarna eigenlijk niet meer serieus in de problemen. De 4-2 winst voor de Alphenaren was het logische en terechte gevolg.

 

Lees meer
Toon al het nieuws

Trainingen

ma
19:15
-
20:30
Veld 4 (ABCD)
di
19:00
-
20:15
Veld 2 (ABCD)
do
18:15
-
19:30
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zondag 19 mei
13:30 – 16:30
Bardienst door A-jeugd: Quick JO19-1

Team resultaten

ARCBarDHCDonFeyForJodKloMOCQuiRKAVEL
ARC JO19-11 - 34 - 22 - 1
Baronie JO19-15 - 32 - 32 - 12 - 0
DHC JO19-11 - 63 - 41 - 12 - 0
Dongen JO19-12 - 31 - 20 - 0
Feyenoord, sc JO19-10 - 74 - 23 - 53 - 1
Forum Sport JO19-10 - 10 - 02 - 0
Jodan Boys, de JO19-11 - 17 - 14 - 12 - 1
Kloetinge JO19-12 - 37 - 03 - 1
MOC'17 JO19-12 - 12 - 13 - 2
Quick JO19-16 - 33 - 18 - 0
RKAVV JO19-12 - 23 - 32 - 20 - 4
VELO JO19-14 - 00 - 22 - 42 - 4

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 7".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e KO ronde".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 2e KO ronde (tussenronde)".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1/8e Finale".

AleFeyForHVVQuiSpaTACUVS
Alexandria'66 JO19-23 - 3 (2
Feyenoord, sc JO19-22 - 4
Foreholte JO19-1
HVV JO19-1
Quick JO19-13 - 1
Spartaan'20 JO19-1
TAC'90 JO19-1
UVS JO19-13 - 0
ForQuiSpaUVS
Foreholte JO19-11 - 0
Quick JO19-1
Spartaan'20 JO19-1
UVS JO19-10 - 4

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 Finale JO19 A-categorie".