JO14-1

37e in poule voorronde 1e ronde
4e in poule Divisie 4 C
7e in poule Divisie 3 C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 18 mei
2
Quick Boys JO14-1
1
Voorschoten`97 JO14-1
1
Wilhelmus JO14-1JM
1
Sportlust '46 JO14-1
Woensdag 15 mei
5
Forum Sport JO14-1JM
0
Jodan Boys, de JO14-1
Dinsdag 14 mei
0
PVCV JO14-1
4
Quick JO14-1
Zaterdag 11 mei
1
Voorschoten`97 JO14-1
0
PVCV JO14-1
2
Quick JO14-1
0
Forum Sport JO14-1JM
2
Jodan Boys, de JO14-1
5
Wilhelmus JO14-1JM
3
Sportlust '46 JO14-1
1
Quick Boys JO14-1

Wedstrijdschema

Quick JO14-1
Quick Boys JO14-1
Thuis
25-05-2024 11:45
Veld 1
Nr. 123332CO
Scheidsrechters: G. (Giuseppe) Chiaramonte

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Feyenoord JO14110014003
2.Almere City JO14-111009103
3.FC Emmen JO14-111009203
4.FC Groningen JO14-111009203
5.AFC Ajax JO14-111008103
6.De Graafschap JO14-111007103
7.AZ JO14-111006003
8.AFC JO14-111006103
9.FC Dordrecht JO14-111006103
10.Willem II JO14-111006103
11.PSV JO14-111005003
12.SC Cambuur Leeuwarden JO14-111004003
13.DVS'33 Ermelo JO14-111004003
14.FC Eindhoven JO14-111004003
15.PSV JO14-211006303
16.Excelsior Rotterdam JO14-111005203
17.FC Volendam JO14-111004103
18.ADO Den Haag JO14-111004203
19.Vitesse JO14-111003103
20.DSO JO14-111003203
21.MVV Maastricht JO14-111003203
22.Alphense Boys JO14-111002103
23.DOVO JO14-111002103
24.VA N.E.C. JO14-111002103
25.VVV-Venlo JO14-111002103
26.Spartaan'20 JO14-110101101
27.FC Utrecht JO14-110101101
28.PEC Zwolle JO14-110101101
29.Go Ahead Eagles JO14-110101101
30.Sparta Rotterdam JO14-100000000
31.msv De Betrokken Spartaan JO14-110012300
32.Roda JC JO14-110012300
33.Barendrecht JO14-110011200
34.Bennekom JO14-110011200
35.NAC Breda JO14-110011200
36.Helmond Sport JO14-110011200
37.Quick JO14-110012400
38.sc Heerenveen JO14-110011300
39.FC Den Bosch JO14-110013600
40.BFC JO14-110012500
41.AFC 34 JO14-110011400
42.Achilles E JO14-110010400
43.IJsselmeervogels JO14-110010400
44.JVOZ JO14-110010400
45.HBS JO14-110011600
46.Waterwijk asc JO14-110011600
47.SC 't Zand JO14-110011600
48.FC Twente/Heracles Academie JO14-110010500
49.Baronie JO14-110011700
50.Hollandia JO14-110010600
51.Fortuna Sittard JO14-110012900
52.Unicum JO14-110012900
53.Alexandria'66 JO14-110011800
54.DEM (RKVV) JO14-110011900
55.Zeeburgia avv JO14-1100101400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Sportlust '46 JO14-1137333114024
2.Wilhelmus JO14-1JM137333520024
3.Voorschoten`97 JO14-1138052417024
4.Quick JO14-1137063622021
5.Quick Boys JO14-1137062830021
6.Forum Sport JO14-1JM136162828019
7.PVCV JO14-1134272234014
8.Jodan Boys, de JO14-1131111185704
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.JVOZ JO14-1128224419026
2.msv De Betrokken Spartaan JO14-1128043211024
3.DSO JO14-1125342827018
4.Barendrecht JO14-1124263241014
5.Alexandria'66 JO14-1124262131014
6.HBS JO14-1124172248013
7.Quick JO14-1123271820011

Teambegeleiders (3)

Spelers (15)

Trainingen

ma
19:00
-
20:15
Veld 3 (ABCD)
di
19:00
-
20:15
Veld 2 (ABCD)
do
18:00
-
19:30
Veld 3 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 25 mei
10:00 – 12:00
Bardienst ouders zaterdag: Quick JO14-1

Team resultaten

ADOAFCAFCAFCAZJAchAleAlmAlpBFCBarBarBenDEMDOVDSODVSDeGExcFCDFCDFCEFCEFCGFCTFCUFCVFeyForGoAHBSHelHolIJsJVOMVVNACPECPSVPSVQuiRodSC'SCCSpaUniVANVVVVitWatWilZeemsvscH
ADO Den Haag JO14-1
AFC 34 JO14-1
AFC Ajax JO14-1
AFC JO14-1
AZ JO14-1
Achilles E JO14-10 - 4
Alexandria'66 JO14-11 - 8
Almere City JO14-19 - 1
Alphense Boys JO14-12 - 1
BFC JO14-1
Barendrecht JO14-1
Baronie JO14-11 - 7
Bennekom JO14-11 - 2
DEM (RKVV) JO14-1
DOVO JO14-1
DSO JO14-1
DVS'33 Ermelo JO14-14 - 0
De Graafschap JO14-1
Excelsior Rotterdam JO14-15 - 2
FC Den Bosch JO14-13 - 6
FC Dordrecht JO14-1
FC Eindhoven JO14-14 - 0
FC Emmen JO14-19 - 2
FC Groningen JO14-19 - 2
FC Twente/Heracles Academie JO14-10 - 5
FC Utrecht JO14-1
FC Volendam JO14-14 - 1
Feyenoord JO1414 - 0
Fortuna Sittard JO14-1
Go Ahead Eagles JO14-1
HBS JO14-11 - 6
Helmond Sport JO14-11 - 2
Hollandia JO14-10 - 6
IJsselmeervogels JO14-1
JVOZ JO14-1
MVV Maastricht JO14-13 - 2
NAC Breda JO14-11 - 2
PEC Zwolle JO14-11 - 1 (5
PSV JO14-1
PSV JO14-2
Quick JO14-12 - 4
Roda JC JO14-1
SC 't Zand JO14-11 - 6
SC Cambuur Leeuwarden JO14-1
Spartaan'20 JO14-11 - 1 (7
Unicum JO14-1
VA N.E.C. JO14-1
VVV-Venlo JO14-1
Vitesse JO14-13 - 1
Waterwijk asc JO14-11 - 6
Willem II JO14-1
Zeeburgia avv JO14-1
msv De Betrokken Spartaan JO14-12 - 3
sc Heerenveen JO14-1
ForJodPVCQuiQuiSpoVooWil
Forum Sport JO14-1JM5 - 02 - 43 - 22 - 51 - 03 - 0
Jodan Boys, de JO14-13 - 43 - 50 - 12 - 71 - 11 - 22 - 5
PVCV JO14-14 - 30 - 42 - 30 - 41 - 11 - 32 - 2
Quick Boys JO14-11 - 35 - 12 - 32 - 32 - 12 - 13 - 1
Quick JO14-12 - 010 - 01 - 30 - 30 - 31 - 3
Sportlust '46 JO14-14 - 04 - 03 - 10 - 34 - 04 - 0
Voorschoten`97 JO14-12 - 15 - 11 - 02 - 11 - 33 - 0
Wilhelmus JO14-1JM1 - 17 - 03 - 18 - 12 - 01 - 12 - 1
AleBarDSOHBSJVOQuimsv
Alexandria'66 JO14-12 - 53 - 54 - 32 - 23 - 11 - 0
Barendrecht JO14-13 - 22 - 22 - 34 - 52 - 21 - 3
DSO JO14-12 - 05 - 23 - 11 - 33 - 20 - 2
HBS JO14-13 - 32 - 65 - 23 - 22 - 10 - 4
JVOZ JO14-13 - 05 - 31 - 113 - 04 - 14 - 3
Quick JO14-14 - 01 - 21 - 14 - 00 - 20 - 1
msv De Betrokken Spartaan JO14-10 - 19 - 05 - 34 - 01 - 00 - 1