JO14-1

8e in poule Divisie 2 B
7e in poule Divisie 1 B
11e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O14 1/8 finale Groep 1 A
16e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O14 2e ronde Groep 1 A
1e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O14 1e ronde Groep 1 11
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 januari
3
Excelsior M. JO14-1
0
DHC JO14-1
0
Smitshoek JO14-1
0
Quick Boys JO14-1
5
Koninklijke HFC JO14-1
1
Quick JO14-1
0
Sparta (AV) JO14-1
3
Wilhelmus JO14-1JM
Zaterdag 14 januari
5
Wilhelmus JO14-1JM
0
Excelsior M. JO14-1
0
DHC JO14-1
0
Smitshoek JO14-1
2
Quick Boys JO14-1
2
Koninklijke HFC JO14-1
2
Quick JO14-1
2
Sparta (AV) JO14-1

Wedstrijdschema

Quick JO14-1
Smitshoek JO14-1
Thuis
28-01-2023 10:00
Veld 3
Nr. 95073CO
Scheidsrechters: K. (Kees) v.d. Griend
DHC JO14-1
Quick JO14-1
Uit
04-02-2023 09:30
veld 1
Nr. 95069CO
Scheidsrechters: H. (Herman) van der Pol, Sportpark DHC Brasserskade
Quick JO14-1
Quick Boys JO14-1
Thuis
11-02-2023 10:15
Veld 1
Nr. 95074CO
Quick JO14-1
Die Haghe JO14-1
Thuis
18-02-2023 09:45
Veld 1
Nr. 124251BE
Excelsior M. JO14-1
Quick JO14-1
Uit
04-03-2023 10:00
veld 1
Nr. 95082CO
Sportpark Excelsior Maassluis
Wilhelmus JO14-1JM
Quick JO14-1
Uit
11-03-2023 10:30
veld 2
Nr. 95103CO
Sportpark Westvliet
Quick JO14-1
DHC JO14-1
Thuis
18-03-2023 09:00
Veld 1
Nr. 95076CO
Quick JO14-1
Koninklijke HFC JO14-1
Thuis
25-03-2023 09:15
Veld 1
Nr. 95071CO
Smitshoek JO14-1
Quick JO14-1
Uit
01-04-2023 10:00
veld 1
Nr. 95096CO
Sportpark Smitshoek
Quick JO14-1
Excelsior M. JO14-1
Thuis
15-04-2023 10:45
Veld 1
Nr. 95075CO
Quick Boys JO14-1
Quick JO14-1
Uit
22-04-2023 10:15
veld 2
Nr. 95089CO
Sportpark Nieuw Zuid
Quick JO14-1
Wilhelmus JO14-1JM
Thuis
13-05-2023 09:15
Veld 1
Nr. 95072CO
Sparta (AV) JO14-1
Quick JO14-1
Uit
20-05-2023 10:30
veld 2
Nr. 95062CO
Sportcomplex Nieuw Terbregge

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wilhelmus JO14-1JM22008006
2.Koninklijke HFC JO14-121107304
3.Excelsior M. JO14-121013503
4.Quick Boys JO14-120202202
5.Smitshoek JO14-120200002
6.Sparta (AV) JO14-120112501
7.DHC JO14-120110301
8.Quick JO14-120113701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphense Boys JO14-1141301576039
2.Spijkenisse JO14-1146442118022
3.PVCV JO14-1146352127021
4.Alexandria'66 JO14-1146173025019
5.Barendrecht JO14-1146082328018
6.TOGB JO14-1145182756016
7.Quick JO14-1143472730013
8.Sparta (AV) JO14-1144192945013
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alexandria'66 JO14-100000000
2.Alphense Boys JO14-100000000
3.msv De Betrokken Spartaan JO14-100000000
4.S.V. Den Hoorn JO14-100000000
5.DHC JO14-100000000
6.Die Haghe JO14-100000000
7.Excelsior M. JO14-100000000
8.FC 's-Gravenzande JO14-100000000
9.HVV JO14-100000000
10.Nieuwerkerk JO14-100000000
11.Quick JO14-100000000
12.Quick Boys JO14-100000000
13.Smitshoek JO14-100000000
14.Spartaan'20 JO14-100000000
15.TOGB JO14-200000000
16.Wilhelmus JO14-1JM00000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HVV JO14-111007203
2.Wilhelmus JO14-1JM11004103
3.DHC JO14-111002003
4.msv De Betrokken Spartaan JO14-111003203
5.Quick Boys JO14-110102201
6.Katwijk JO14-110102201
7.Smitshoek JO14-110101101
8.Charlois, sv JO14-110101101
9.Alexandria'66 JO14-100000000
10.Alphense Boys JO14-100000000
11.S.V. Den Hoorn JO14-100000000
12.Die Haghe JO14-100000000
13.Excelsior M. JO14-100000000
14.FC 's-Gravenzande JO14-100000000
15.Nieuwerkerk JO14-100000000
16.Quick JO14-100000000
17.Spartaan'20 JO14-100000000
18.TOGB JO14-200000000
19.Sparta (AV) JO14-110012300
20.DSO JO14-110010200
21.SVC'08 JO14-110011400
22.GSC ESDO JO14-110012700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO14-111004103
2.HBS JO14-110011400

Spelers (16)

Trainingen

ma
18:00
-
19:00
Veld 2 (ABCD)
di
18:00
-
19:00
Veld 1 (ABCD)
do
18:00
-
19:30
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Zaterdag 18 februari
10:00 – 12:00
Bardienst ouders zaterdag: Quick JO14-1

Team resultaten

DHCExcKonQuiQuiSmiSpaWil
DHC JO14-10 - 0
Excelsior M. JO14-13 - 0
Koninklijke HFC JO14-15 - 1
Quick Boys JO14-12 - 2
Quick JO14-12 - 2
Smitshoek JO14-10 - 0
Sparta (AV) JO14-10 - 3
Wilhelmus JO14-1JM5 - 0
AleAlpBarPVCQuiSpaSpiTOG
Alexandria'66 JO14-10 - 22 - 11 - 33 - 04 - 12 - 07 - 2
Alphense Boys JO14-12 - 10 - 14 - 05 - 15 - 12 - 09 - 1
Barendrecht JO14-12 - 00 - 31 - 00 - 24 - 20 - 11 - 3
PVCV JO14-11 - 00 - 64 - 31 - 01 - 21 - 12 - 3
Quick JO14-12 - 20 - 30 - 42 - 22 - 41 - 16 - 0
Sparta (AV) JO14-17 - 30 - 66 - 21 - 20 - 81 - 23 - 3
Spijkenisse JO14-12 - 11 - 23 - 11 - 11 - 11 - 05 - 2
TOGB JO14-10 - 40 - 82 - 32 - 34 - 22 - 13 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Zwaluwen Jeugd Beker O14 1/8 finale Groep 1 A".

ChaDHCDSOGSCHVVKatQuiSVCSmiSpaWilmsv
Charlois, sv JO14-1
DHC JO14-1
DSO JO14-10 - 2
GSC ESDO JO14-1
HVV JO14-17 - 2
Katwijk JO14-12 - 2 (7
Quick Boys JO14-1
SVC'08 JO14-11 - 4
Smitshoek JO14-11 - 1 (3
Sparta (AV) JO14-12 - 3
Wilhelmus JO14-1JM
msv De Betrokken Spartaan JO14-1
HBSQui
HBS JO14-11 - 4
Quick JO14-1