JO13-2

9e in poule Hoofdklasse (3e fase) D
5e in poule Hoofdklasse (2e fase) D
1e in poule 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 05
25e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O13 1e ronde Groep 2 Tussenronde
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 28 januari
5
Wilhelmus JO13-2
3
LYRA JO13-1
5
HVV JO13-2
4
FC 's-Gravenzande JO13-1
2
S.V. Den Hoorn JO13-1
1
HBS JO13-2
3
VCS JO13-1
5
HMSH JO13-1
4
Die Haghe JO13-1
1
Verburch JO13-1
1
Quick JO13-2
2
VELO JO13-1
Woensdag 1 februari
0
Die Haghe JO13-3
2
SVH JO13-1
2
Concordia JO13-2
3
Semper Altius JO13-1
Zaterdag 21 januari
3
Blijdorp JO13-1
8
Steeds Hooger JO13-1
1
Zwaluwen JO13-3
4
Full Speed JO13-1
1
's-Gravendeel vv JO13-1
1 (4
Slikkerveer JO13-1

Wedstrijdschema

Quick JO13-2
VCS JO13-1
Thuis
04-02-2023 10:00
Veld 3
Nr. 92004CO
Scheidsrechters: L. (Luc) Groen
HVV JO13-2
Quick JO13-2
Uit
11-02-2023 10:30
veld 1
Nr. 91966CO
Sportpark De Diepput
Quick JO13-2
Die Haghe JO13-1
Thuis
04-03-2023 08:30
Veld 1
Nr. 92005CO
S.V. Den Hoorn JO13-1
Quick JO13-2
Uit
11-03-2023 08:30
veld 1
Nr. 91961CO
Sportpark Den Hoorn
LYRA JO13-1
Quick JO13-2
Uit
18-03-2023 10:00
veld 1
Nr. 91949CO
Sportpark De Zweth
HBS JO13-2
Quick JO13-2
Uit
01-04-2023 11:15
veld 3
Nr. 91993CO
Sportpark Craeyenhout
Quick JO13-2
Verburch JO13-1
Thuis
15-04-2023 08:45
Veld 1
Nr. 92007CO
FC 's-Gravenzande JO13-1
Quick JO13-2
Uit
22-04-2023 08:30
veld 3
Nr. 91998CO
Juliana Sportpark
Wilhelmus JO13-2
Quick JO13-2
Uit
13-05-2023 08:30
veld 2
Nr. 91955CO
Sportpark Westvliet
Quick JO13-2
HMSH JO13-1
Thuis
20-05-2023 10:15
Veld 1
Nr. 92008CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Die Haghe JO13-111004103
2.HMSH JO13-111005303
3.Wilhelmus JO13-211005303
4.HVV JO13-211005403
5.S.V. Den Hoorn JO13-111002103
6.VELO JO13-111002103
7.FC 's-Gravenzande JO13-110014500
8.HBS JO13-210011200
9.Quick JO13-210011200
10.LYRA JO13-110013500
11.VCS JO13-110013500
12.Verburch JO13-110011400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Laakkwartier JO13-17601368018
2.Graaf W II VAC JO13-175112110016
3.HBS JO13-375023217015
4.HVV JO13-273222014011
5.Quick JO13-273131815010
6.Wilhelmus JO13-27223141308
7.FC Skillz JO13-2701693301
8.Quick Steps JO13-1701664601
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO13-25500242015
2.KMD JO13-1JM5302281809
3.sv Zuid West DH JO13-15302221709
4.Vredenburch JO13-15203131006
5.ODB JO13-1520351506
6.Die Haghe JO13-2500553500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Steeds Hooger JO13-111008303
2.SJC JO13-211005103
3.Spartaan'20 JO13-611005203
4.Alphense Boys JO13-311004103
5.Forum Sport JO13-211004103
6.Full Speed JO13-111004103
7.Capelle JO13-111002003
8.SVH JO13-111002003
9.Valken'68 JO13-111004303
10.Semper Altius JO13-111003203
11.DVV '09 JO13-111001003
12.OVV JO13-111002203
13.'s-Gravendeel vv JO13-111001103
14.ARC JO13-300000000
15.Bergambacht JO13-100000000
16.Duindorp sv JO13-100000000
17.EMM'21 JO13-100000000
18.Floreant JO13-1JM00000000
19.Graaf W II VAC JO13-300000000
20.v.v. Hekelingen JO13-100000000
21.Kethel Spaland, vv JO13-100000000
22.FC Lisse JO13-200000000
23.Olympia JO13-200000000
24.Overmaas JO13-100000000
25.Quick JO13-200000000
26.Schipluiden JO13-100000000
27.Slikkerveer JO13-200000000
28.Soccer Boys JO13-100000000
29.Sportlust '46 JO13-200000000
30.VELO JO13-200000000
31.Voorschoten`97 JO13-300000000
32.Wippolder JO13-100000000
33.Woubrugge JO13-100000000
34.Brielle, VV JO13-110012200
35.Slikkerveer JO13-110011100
36.Meerburg JO13-210013400
37.Concordia JO13-210012300
38.NSVV JO13-110010100
39.Die Haghe JO13-310010200
40.Spirit JO13-210010200
41.HOV/DJSCR JO13-110012500
42.ARC JO13-2JM10011400
43.Oliveo JO13-210011400
44.Zwaluwen JO13-310011400
45.Quick Boys JO13-310011500
46.Blijdorp JO13-110013800

Teambegeleiders (2)

Spelers (14)

Trainingen

ma
18:00
-
19:00
Veld 1 (ABCD)
di
17:00
-
18:00
Veld 1 (ABCD)
do
17:00
-
18:00
Veld 3 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Dinsdag 7 februari
17:00 – 18:00
Bardienst ouders training: Quick JO13-2
Zaterdag 4 maart
08:00 – 10:00
Bardienst ouders zaterdag: Quick JO13-2
Maandag 6 maart
18:00 – 19:00
Bardienst ouders training: Quick JO13-2
Donderdag 16 maart
17:00 – 18:00
Bardienst ouders training: Quick JO13-2

Team resultaten

DieFC'HBSHMSHVVLYRQuiSVDVCSVELVerWil
Die Haghe JO13-14 - 1
FC 's-Gravenzande JO13-1
HBS JO13-2
HMSH JO13-1
HVV JO13-25 - 4
LYRA JO13-1
Quick JO13-21 - 2
S.V. Den Hoorn JO13-12 - 1
VCS JO13-13 - 5
VELO JO13-1
Verburch JO13-1
Wilhelmus JO13-25 - 3
FCSGraHBSHVVLaaQuiQuiWil
FC Skillz JO13-20 - 33 - 103 - 62 - 2
Graaf W II VAC JO13-13 - 21 - 34 - 02 - 2
HBS JO13-31 - 44 - 24 - 0
HVV JO13-21 - 02 - 26 - 11 - 1
Laakkwartier JO13-17 - 06 - 212 - 0
Quick JO13-23 - 02 - 49 - 12 - 0
Quick Steps JO13-12 - 40 - 80 - 5
Wilhelmus JO13-22 - 12 - 32 - 4
DieKMDODBQuiVresvZ
Die Haghe JO13-20 - 23 - 7
KMD JO13-1JM8 - 18 - 1
ODB JO13-10 - 50 - 12 - 1
Quick JO13-29 - 05 - 14 - 1
Vredenburch JO13-19 - 12 - 40 - 1
sv Zuid West DH JO13-19 - 74 - 1
'sGARCAlpBliBriCapConDVVDieForFulHOVMeeNSVOVVOliQuiSJCSVHSemSliSpaSpiSteValZwa
's-Gravendeel vv JO13-11 - 1 (4
ARC JO13-2JM1 - 4
Alphense Boys JO13-3
Blijdorp JO13-13 - 8
Brielle, VV JO13-1
Capelle JO13-1
Concordia JO13-22 - 3
DVV '09 JO13-11 - 0
Die Haghe JO13-30 - 2
Forum Sport JO13-24 - 1
Full Speed JO13-1
HOV/DJSCR JO13-12 - 5
Meerburg JO13-23 - 4
NSVV JO13-1
OVV JO13-12 - 2 (4
Oliveo JO13-2
Quick Boys JO13-31 - 5
SJC JO13-2
SVH JO13-1
Semper Altius JO13-1
Slikkerveer JO13-1
Spartaan'20 JO13-6
Spirit JO13-20 - 2
Steeds Hooger JO13-1
Valken'68 JO13-1
Zwaluwen JO13-31 - 4