JO13-1

8e in poule Divisie 2 A
40e in poule Groep 1 voorronde
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Quick JO13-1
FC Volendam JO13-1
Thuis
21-11-2020 10:30
Veld 1
Nr. 14617848CO
Alphense Boys JO13-1
Quick JO13-1
Uit
28-11-2020 10:45
Nr. 14617834CO
Sportpark: Sportlaan 2, 2406 LD ALPHEN AAN DEN RIJN
Quick JO13-1
FC Emmen JO13-1
Thuis
05-12-2020 10:30
Veld 1
Nr. 14617849CO
AFC JO13-1
Quick JO13-1
Uit
12-12-2020 12:00
Nr. 14617877CO
Sportpark: De Boelelaan 50, 1082 LR AMSTERDAM

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.AFC Ajax JO13-26600537018
2.AFC JO13-164112023013
3.Alphense Boys JO13-15311158010
4.De Graafschap JO13-163122722010
5.FC Emmen JO13-16222121808
6.FC Volendam JO13-15104132703
7.Go Ahead Eagles JO13-1602442002
8.Quick JO13-1601592801
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.PEC Zwolle JO13-1110013003
2.PSV JO13-1110013103
3.AFC Ajax JO13-2110010003
4.Spartaan'20 JO13-111009103
5.AFC Ajax JO13-111008003
6.JVOZ JO13-111007103
7.Feyenoord O1311006003
8.Roda JC JO13-111006003
9.Helmond Sport JO13-111006103
10.FC Twente/Heracles Academie JO13-111005103
11.Alphense Boys JO13-111004103
12.De Graafschap JO13-111004203
13.PSV JO13-211004203
14.Go Ahead Eagles JO13-111002003
15.Sparta Rotterdam JO13-111002003
16.FC Eindhoven JO13-111002103
17.AZ Voetbalacademie JO13-111001003
18.Feyenoord JO13-210103301
19.FC Volendam JO13-110103301
20.sc Heerenveen JO13-110102201
21.Zeeburgia avv JO13-110102201
22.ADO Den Haag JO13-110101101
23.FC Emmen JO13-110101101
24.FC Den Bosch JO13-100000000
25.VA N.E.C. JO13-110011200
26.FC Utrecht JO13-110010100
27.ADO Den Haag JO13-210012400
28.FC Groningen JO13-110012400
29.FC Eindhoven JO13-210010200
30.Vitesse JO13-110010200
31.AFC JO13-110011400
32.Willem II JO13-110011500
33.SBV Excelsior JO13-210011600
34.Roda JC JO13-210011700
35.FC Den Bosch JO13-210010600
36.VVV-Venlo JO13-110010600
37.De Graafschap JO13-210011900
38.NAC Breda JO13-110010800
39.SBV Excelsior JO13-1100101000
40.Quick JO13-1100111300
41.Fortuna Sittard JO13-1100101300

Teambegeleiders (4)

Spelers (14)

Trainingen

ma
18:00
-
19:00
Veld 1 (ABCD)
di
17:45
-
19:00
Veld 4 (ABCD)
do
17:00
-
18:15
Veld 1 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Dinsdag 17 november
18:00 – 19:15
Bardienst trainingsdagen: Quick JO13-1
Maandag 23 november
18:00 – 19:15
Bardienst trainingsdagen: Quick JO13-1
Dinsdag 1 december
18:00 – 19:15
Bardienst trainingsdagen: Quick JO13-1
Maandag 14 december
18:00 – 19:15
Bardienst trainingsdagen: Quick JO13-1
Dinsdag 15 december
18:00 – 19:15
Bardienst trainingsdagen: Quick JO13-1

Team resultaten

AFCAFCAlpDeGFCEFCVGoAQui
AFC Ajax JO13-27 - 110 - 28 - 0
AFC JO13-10 - 145 - 06 - 5
Alphense Boys JO13-12 - 36 - 3
De Graafschap JO13-14 - 78 - 26 - 3
FC Emmen JO13-12 - 23 - 33 - 0
FC Volendam JO13-10 - 71 - 35 - 3
Go Ahead Eagles JO13-10 - 00 - 31 - 3
Quick JO13-12 - 60 - 21 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 voorronde".