JO11-4

1e in poule 2e klasse 5
1e in poule Groep 3 07
1e in poule Groep 2 17
1e in poule Groep 2 9 (tussenronde)
1e in poule 1e klasse 6
11e in poule Groep 2 1/8 finales
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 februari
3
KMD JO11-1
5
Schipluiden JO11-1
3
Quick JO11-4
2
Quintus JO11-1
1
DUNO JO11-1
5
GDA JO11-1
2
Honselersdijk JO11-1
6
LYRA JO11-1
4
Loosduinen JO11-1
0
HBS JO11-2
Zaterdag 16 februari
3
Westlandia JO11-2
2
Quintus JO11-1
6
KMD JO11-1
3
Loosduinen JO11-1
3
Schipluiden JO11-1
3
Quick JO11-4
3
GDA JO11-1
4
LYRA JO11-1
2
Sportclub Monster JO11-1
9
HBS JO11-2

Wedstrijdschema

Koudekerk JO11-1
Quick JO11-4
Uit
23-02-2019 10:00
Nr. 13534718BE
Sportpark: Gruttolaan 13, 2396 JB KOUDEKERK AAN DEN RIJN
Loosduinen JO11-1
Quick JO11-4
Uit
09-03-2019 10:30
Nr. 13349759CO
Sportpark: Madesteinweg 17, 2553 EC 'S-GRAVENHAGE
Quick JO11-4
HBS JO11-2
Thuis
16-03-2019 10:15
Veld 4-B
Nr. 13349771CO
Quick JO11-4
LYRA JO11-1
Thuis
23-03-2019 08:30
Veld 4-B
Nr. 13349775CO
Quick JO11-4
Honselersdijk JO11-1
Thuis
30-03-2019 08:30
Veld 4-A
Nr. 13349773CO
Sportclub Monster JO11-1
Quick JO11-4
Uit
06-04-2019 10:30
Nr. 13349716CO
Sportpark: Duyvenvoordestraat 56, 2681 HN MONSTER
Quick JO11-4
KMD JO11-1
Thuis
13-04-2019 08:30
Veld 4-A
Nr. 13349772CO
Quick JO11-4
GDA JO11-1
Thuis
04-05-2019 10:45
Veld 2
Nr. 13349770CO
DUNO JO11-1
Quick JO11-4
Uit
18-05-2019 09:45
Nr. 13349747CO
Sportpark: Mgr. Nolenslaan 9, 2555 XX 'S-GRAVENHAGE
toernooi TOGB
Quick JO11-4
Uit
16-06-2019
Nr.

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO11-41192011320029
2.Quintus JO11-1118214824026
3.Honselersdijk JO11-1118125733025
4.Loosduinen JO11-1108025019024
5.GSC ESDO JO11-3106135834019
6.Verburch JO11-2105144741016
7.MSV '71 JO11-1104154945013
8.HVC'10 JO11-1114073444012
9.MVV '27 JO11-111227446008
10.Naaldwijk JO11-111218285707
11.Maasdijk JO11-111119207104
12.Westlandia JO11-31110102112103
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO11-4330021209
2.Loosduinen JO11-1311112504
3.GSC ESDO JO11-3311191104
4.Die Haghe JO11-2300332700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO11-411006403
2.HVV JO11-210014600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO11-411004003
2.REMO JO11-110010400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO11-4321017507
2.LYRA JO11-1321014907
3.Schipluiden JO11-1321012707
4.GDA JO11-13201171006
5.Loosduinen JO11-13111111004
6.DUNO JO11-121016703
7.Westlandia JO11-2210131303
8.HBS JO11-23102111103
9.KMD JO11-13102141703
10.Honselersdijk JO11-120113701
11.Quintus JO11-130125701
12.Sportclub Monster JO11-1200231300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Capelle JO11-200000000
2.Concordia JO11-200000000
3.DCV JO11-100000000
4.HWD JO11-100000000
5.Kagia JO11-100000000
6.Koudekerk JO11-100000000
7.LMO JO11-200000000
8.Nieuwkoop JO11-100000000
9.Noordwijk JO11-200000000
10.OVV JO11-1G00000000
11.Quick JO11-400000000
12.Semper Altius JO11-100000000
13.SEP JO11-100000000
14.SJO/ Korendijk JO11-1G00000000
15.Spartaan'20 JO11-300000000
16.Victoria'04 JO11-100000000

Trainingen

ma
17:00
-
18:00
Veld 2 (ABCD)
di
17:00
-
18:00
Veld 2 (ABCD)
do
17:00
-
18:00
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Dinsdag 12 maart
17:00 – 18:00
Bardienst trainingsdagen: Quick JO11-4
Maandag 18 maart
17:00 – 18:00
Bardienst trainingsdagen: Quick JO11-4

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "2e klasse 5".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 07".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 17".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 9 (tussenronde)".

DUNGDAHBSHonKMDLooLYRQuiQuiSchSpoWes
DUNO JO11-11 - 5
GDA JO11-19 - 53 - 4
HBS JO11-22 - 5
Honselersdijk JO11-1 - 2 - 6
KMD JO11-16 - 33 - 5
Loosduinen JO11-14 - 0
LYRA JO11-14 - 4
Quick JO11-43 - 2
Quintus JO11-11 - 1
Schipluiden JO11-13 - 34 - 1
Sportclub Monster JO11-12 - 9
Westlandia JO11-20 - 113 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 1/8 finales".