JO11-3

4e in poule Hoofdklasse (3e fase) P
7e in poule Hoofdklasse (2e fase) J
1e in poule 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 01
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 21 januari
2
Forum Sport JO11-1
0
DHC JO11-1
1
SV Leidschenveen JO11-1
3
DSVP JO11-1
3
Quick JO11-3
3
Laakkwartier JO11-1
Zaterdag 14 januari
1
Laakkwartier JO11-1
12
Forum Sport JO11-1
2
DHC JO11-1
4
SV Leidschenveen JO11-1
4
DSVP JO11-1
4
Quick JO11-3

Wedstrijdschema

DHC JO11-1
Quick JO11-3
Uit
28-01-2023 09:30
veld 2 B
Nr. 111387CO
Sportpark DHC Brasserskade
Quick JO11-3
Forum Sport JO11-1
Thuis
04-02-2023 08:30
Veld 4 a
Nr. 111400CO
Quick JO11-3
SV Leidschenveen JO11-1
Thuis
11-02-2023 10:00
Veld 4 a
Nr. 111401CO
Quick JO11-3
Graaf W II VAC JO11-1
Thuis
18-02-2023 08:30
Veld 4 a
Nr.

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forum Sport JO11-1220014106
2.DSVP JO11-121107504
3.SV Leidschenveen JO11-121015503
4.Quick JO11-320207702
5.Laakkwartier JO11-1201141501
6.DHC JO11-120022600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RKDEO JO11-165013311015
2.SV Leidschenveen JO11-154012617012
3.DHC JO11-15302221609
4.Graaf W II VAC JO11-15302171609
5.DSVP JO11-16303192309
6.Forum Sport JO11-16213262107
7.Quick JO11-36114162604
8.DoCoS JO11-1500593800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO11-366004217018
2.FC 's-Gravenzande JO11-16501627015
3.Verburch JO11-15203221806
4.Sportclub Monster JO11-16204273506
5.HBS JO11-36123223705
6.Die Haghe JO11-24112152304
7.Scheveningen JO11-14103163703
8.GSC ESDO JO11-1301233501

Teambegeleiders (1)

Spelers (10)

Trainingen

ma
17:00
-
18:00
Veld 4 (ABCD)
di
17:00
-
18:00
Veld 4 (ABCD)
do
17:00
-
18:00
Veld 4 (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

DHCDSVForLaaQuiSVL
DHC JO11-12 - 4
DSVP JO11-14 - 4
Forum Sport JO11-12 - 0
Laakkwartier JO11-11 - 12
Quick JO11-33 - 3
SV Leidschenveen JO11-11 - 3
DHCDSVDoCForGraQuiRKDSVL
DHC JO11-111 - 14 - 30 - 3
DSVP JO11-16 - 03 - 23 - 4
DoCoS JO11-13 - 121 - 11
Forum Sport JO11-13 - 45 - 53 - 2
Graaf W II VAC JO11-15 - 23 - 2
Quick JO11-31 - 32 - 42 - 4
RKDEO JO11-13 - 27 - 27 - 3
SV Leidschenveen JO11-18 - 44 - 17 - 3
DieFC'FC'GSCHBSQuiSchSpoVer
Die Haghe JO11-25 - 53 - 4
FC 's-Gravenzande JO11-120 - 02 - 44 - 0
FC 's-Gravenzande JO11-214 - 09 - 4
GSC ESDO JO11-12 - 2
HBS JO11-33 - 117 - 53 - 6
Quick JO11-39 - 18 - 210 - 5
Scheveningen JO11-10 - 161 - 96 - 4
Sportclub Monster JO11-10 - 913 - 15 - 7
Verburch JO11-15 - 62 - 49 - 1