JO11-1

4e in poule Hoofdklasse 2
2e in poule Groep 1 14
1e in poule Hoofdklasse B
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 februari
1
Die Haghe JO11-1
5
Quick JO11-1
1
Concordia JO11-1
7
VELO JO11-1
5
Den Hoorn JO11-1
1
Wilhelmus JO11-1
1
Vredenburch JO11-1
4
GSC ESDO JO11-1
1
SVH JO11-1
0
FC 's-Gravenzande JO11-1
1
HMC JO11-1
1
HBS JO11-1
Zaterdag 16 februari
2
Vredenburch JO11-1
8
Quick JO11-1
1
HMC JO11-1
2
Die Haghe JO11-1
5
HBS JO11-1
1
SVH JO11-1
6
VELO JO11-1
0
Wilhelmus JO11-1
3
GSC ESDO JO11-1
2
FC 's-Gravenzande JO11-1

Wedstrijdschema

Quick JO11-1
Wilhelmus JO11-1
Thuis
09-03-2019 08:30
Veld 4-A
Nr. 13362183CO
SVH JO11-1
Quick JO11-1
Uit
16-03-2019 09:00
Nr. 13362151CO
Sportpark: Noordweg 74, 2548 AC 'S-GRAVENHAGE
Quick JO11-1
VELO JO11-1
Thuis
23-03-2019 08:30
Veld 4-A
Nr. 13362180CO
Quick JO11-1
HBS JO11-1
Thuis
30-03-2019 11:30
Veld 4-A
Nr. 13362178CO
toernooi bij RCL
Quick JO11-1
Uit
31-03-2019 10:00
Nr.
FC 's-Gravenzande JO11-1
Quick JO11-1
Uit
06-04-2019 09:45
Nr. 13362162CO
Sportpark: Koningin Julianaweg 154 B, 2691 GH 'S-GRAVENZANDE
Quick JO11-1
Den Hoorn JO11-1
Thuis
10-04-2019 18:30
Veld 3
Nr. 13362181CO
Quick JO11-1
GSC ESDO JO11-1
Thuis
13-04-2019 10:00
Veld 4-A
Nr. 13362182CO
HMC JO11-1
Quick JO11-1
Uit
18-05-2019 10:30
Nr. 13362167CO
Sportpark: Beresteinlaan 52, 2542 KC 'S-GRAVENHAGE
toernooi TOGB
Quick JO11-1
Uit
16-06-2019 08:45
Nr.

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Verburch JO11-1109016312027
2.Westlandia JO11-1108113815025
3.HBS JO11-1108113214025
4.Quick JO11-1106225528020
5.VELO JO11-1105055334015
6.FC 's-Gravenzande JO11-1104063331012
7.Den Hoorn JO11-1104063142012
8.GSC ESDO JO11-19306233209
9.Vredenburch JO11-110307284209
10.LYRA JO11-19207225006
11.HVV Hercules Den Haag JO11-1100010159300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick Boys JO11-1330018309
2.Quick JO11-1320114606
3.Graaf W II VAC JO11-13102101103
4.Oosterheem JO11-1300312300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick JO11-1330022309
2.VELO JO11-1330021309
3.HBS JO11-132108207
4.GSC ESDO JO11-122007306
5.Den Hoorn JO11-121017703
6.SVH JO11-121012503
7.FC 's-Gravenzande JO11-131028603
8.Wilhelmus JO11-1310281103
9.Die Haghe JO11-1310231303
10.HMC JO11-1301241101
11.Concordia JO11-1200211600
12.Vredenburch JO11-1300331400

Trainingen

ma
17:00
-
18:00
Veld 2 (ABCD)
di
17:00
-
18:00
Veld 2 (ABCD)
do
17:00
-
18:00
Veld 2 (ABCD)
Volledig schema

Overige activiteiten

Dinsdag 26 februari
17:00 – 18:00
Bardienst trainingsdagen: Quick JO11-1
Maandag 4 maart
17:00 – 18:00
Bardienst trainingsdagen: Quick JO11-1
Donderdag 21 maart
17:00 – 18:00
Bardienst trainingsdagen: Quick JO11-1

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Hoofdklasse 2".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 14".

ConDenDieFC'GSCHBSHMCQuiSVHVELVreWil
Concordia JO11-11 - 7
Den Hoorn JO11-1 - 5 - 1
Die Haghe JO11-11 - 5
FC 's-Gravenzande JO11-16 - 2
GSC ESDO JO11-13 - 2 -
HBS JO11-15 - 12 - 0
HMC JO11-11 - 21 - 1
Quick JO11-19 - 0
SVH JO11-11 - 0
VELO JO11-18 - 26 - 0
Vredenburch JO11-11 - 42 - 8
Wilhelmus JO11-17 - 0